Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Angielski - LEKTOR mgr Maryla Paradysz

ul. Wojska Polskiego 41, 38-400 Krosno
tel. (13) 436 77-40, tel. kom.. 882 794-506
www:   http://www.lektorkrosno.pl
Lektor na Facebooku
e-mail:   lektorkrosno@interia.pl
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 13255 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie
 

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH "LEKTOR"

- kursy języka angielskiego na
  wszystkich poziomach zaawansowania

- lekcje i kursy dla dzieci
- lekcje i kursy dla młodzieży
- kursy dla maturzystów
- lekcje i kursy dla dorosłych
- kursy konwersacyjne i konwersacje
- kursy przygotowujące do egzaminów
  międzynarodowych FCE, CAE, BEC, TELC


Zapraszamy osoby dorosłe na kursy

- język hiszpański
- język niemiecki
- język rosyjski

W naszej ofercie lekcje z dojazdem do ucznia

Akredytacja Kuratorium Oświaty w Rzeszowie

Nasza placówka potwierdziła wysoką jakość prowadzonego kształcenia, uzyskując akredytację Kuratorium Oświaty w Rzeszowie.
Decyzją Kuratora Oświaty nr 2/2010 z dn. 26.07.2010 uzyskaliśmy akredytację na wszystkie kursy dla dzieci i młodzieży na I, II, III i IV etapie edukacyjnym.
Akredytacja stanowi swoisty certyfikat jakości prowadzonego kształcenia, jest też gwarancją efektywności oferowanych usług. Decyzja Kuratora Oświaty o przyznaniu akredytacji potwierdza że placówka spełnia ustalone ustawą wymogi i przyjęte kryteria jakości.
LEKTOR jest placówką, która działa nieprzerwanie od 1992 roku. W tym czasie wykształciliśmy pokolenie młodych ludzi zainteresowanych językiem angielskim, z których część zostało później nauczycielami. Udało nam się zaszczepić zamiłowanie do języka wielu naszym uczniom co najlepiej świadczy o naszym profesjonalizmie, pasji i zaangażowaniu w nauczanie. Nasza placówka może poszczycić się wprowadzeniem wielu innowacji, jak np.: lekcje tematyczne, dzięki którym nauka u nas jest ciekawsza i jeszcze bardziej efektywna.

Kształcimy dzieci, młodzież oraz dorosłych we wszystkich grupach wiekowych. Kładziemy nacisk na kształcenie umiejętności komunikowania się. Nasi uczniowie korzystają z biblioteki podręcznej i regularnie czytają książki w języku angielskim. Kursy dla maturzystów prowadzone są przez egzaminatorów maturalnych. Kursy oparte są na podręcznikach przeznaczonych dla maturzystów, sprawdzonych w naszej dotychczasowej praktyce. Możemy pochwalić się wysoką zdawalnością na egzaminach Cambridge ESOL oraz TELC.

Lektor to indywidualne podejście do ucznia, zajęcia w małych, starannie dobranych grupach. Priorytetem jest współpraca z najlepszymi nauczycielami. Wiemy, że to głównie lektorzy tworzą wizerunek szkoły, dlatego zatrudniamy wyłącznie osoby sprawdzone, wykwalifikowane i kompetentne.

Kursy dla dzieci
Do naszej placówki zapraszamy także najmłodsze dzieci. Program kursu i realizowany materiał dostosowane są do wieku dzieci, ich naturalnej aktywności i zainteresowań. Oprócz materiału językowego zajęcia obejmują gry i zabawy, śpiewanie piosenek, proste projekty plastyczne. Wprowadziliśmy cykl comiesięcznych lekcji tematycznych. Dzieci chętnie biorą udział w amatorskich przedstawieniach teatralnych w języku angielskim, które stały się już tradycją w naszej szkole.

Licencjonowany Ośrodek Egzaminacyjny TELC

Od 2007r. jesteśmy Licencjonowanym Ośrodkiem Egzaminacyjnym TELC, posiadamy wykwalifikowaną kadrę egzaminatorów. Lektor może się poszczycić udokumentowaną efektywnością kursów przygotowujących zarówno maturzystów, jak i osoby pragnące uzyskać certyfikaty międzynarodowe. Nasze kursy prowadzone są w oparciu o podręczniki renomowanych wydawnictw a nauczyciele prowadzący kursy specjalizują się w przygotowywaniu do egzaminów danego typu.

Ponadto notujemy wysoką zdawalność na przeprowadzanych u nas egzaminach TELC.

Zatrudniamy wykwalifikowaną kadrę nauczycieli, z pasją i doświadczeniem w prowadzeniu poszczególnych typów kursów. Wśród naszych lektorów są egzaminatorzy maturalni i egzaminatorzy Telc. W grupach językowych na poziomie pre-intermediate i wyższych część zajęć prowadzi native speaker.

Proponujemy kursy przygotowujące do egzaminu TELC na poziomach B1, B2 i C1. Istnieje także możliwość zdawania egzaminu TELC English B2 Business oraz Technical. Egzaminy TELC na poziomach B1 i B2 będą przeprowadzane na miejscu, w naszej szkole.

Cambridge ESOL
Naszym uczniom oferujemy możliwość przygotowania do egzaminów Cambridge ESOL: KET, PET, BEC oraz egzaminu YLE w naszej szkole. Prowadzimy również kursy przygotowujące do egzaminu FCE i CAE.

Przekonaj się, dlaczego nauka w Lektorze jest przyjemna i skuteczna. Oto, co dla Ciebie robimy:
  
 • uczymy w niewielkich grupach
 • oferujemy możliwość zmiany grupy w każdym momencie kursu
 • bezpłatnie dobieramy najlepszą dla ucznia grupę
 • monitorujemy przebieg kształcenia
 • oferujemy możliwość zmiany grupy w każdym momencie kursu
 • pracujemy z doświadczonymi, wykwalifikowanymi nauczycielami
 • posiadamy dogodny system płatności, rabaty, zniżki
 • najważniejsza dla nas jest satysfakcja klienta
 • uczymy praktycznego wykorzystania wiadomości zdobytych na kursie przez zajęcia z native speaker`em

Potwierdzeniem naszych starań jest uzyskana w ubiegłym roku akredytacja Kuratorium Oświaty w Rzeszowie. Jesteśmy jedyną szkołą językową w Krośnie, która posiada taki certyfikat.

W ramach kursu zapewniamy:
 • bezpłatne zajęcia pokazowe abyś mógł się przekonać zanim się zapiszesz
 • bezpłatny egzamin próbny dla przygotowujących się do egzaminów Cambridge lub Telc
 • precyzyjnie określamy poziom ucznia w oparciu o test i rozmowę
 • konsultacje z lektorem dla osób nieobecnych na zajęciach
 • lektorzy utrzymują kontakt z rodzicami, organizujemy spotkania z lektorem prowadzącym grupę
 • przeprowadzamy ankiety aby lepiej dopasować program do potrzeb uczniów
 • informacje o bieżących postępach ucznia w nauce
 • bezpłatne materiały dodatkowe urozmaicające zajęcia
 • słowniki, z których można korzystać na zajęciach
 • świadectwo ukończenia kursu

Szkoła językowa LEKTOR, w trosce o efektywność nauczania, organizuje również różnorodne konkursy językowe. Wczesną wiosną, w marcu, organizujemy Konkurs Piosenki Angielskiej. Na przełomie kwietnia i maja integrujemy uczestników poszczególnych grup w Konkursie Kulinarnym.

ZAPISY

Jeśli chcesz rozpocząć u nas naukę, skontaktuj się z sekretariatem, tel. 13 43 677 40 lub 882 794 506 bądź prześlij swoje dane wraz z kontaktowym numerem telefonu na adres lektorkrosno@interia.pl

Oddzwonimy i zakwalifikujemy Cię do najlepszej dla Ciebie grupy. Na kursy zapisujemy na podstawie testu kwalifikacyjnego lub rozmowy kwalifikacyjnej. Test możesz również wypełnić samodzielnie (zapisy - testy kwalifikacyjne) i razem z nim zgłosić się do nas.

Jeśli kontynuujesz naukę i chcesz uzyskać rabat na kurs w nowym roku szkolnym - zgłoś swoją gotowość już teraz.

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie