Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Kursy Językowe "Heather"

ul. Rumiankowa 57d/1, 54-512 Wrocław
tel. kom. 665-878-080, 601-776-179
www:   http://www.heather.com.pl
e-mail:   heather@heather.com.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2354 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

- centrum edukacyjne
- kursy indywidualne
- kursy dla firm
- angielski na Malcie
- Polish lessons


Oferta

Nasze kursy i zapisy trwają przez cały rok. Od września do końca czerwca oferujemy naukę jeden, dwa lub trzy razy w tygodniu. W lecie proponujemy intensywne, codzienne zajęcia. W wyborze kursu pomaga rozmowa kwalifikacyjna, w czasie której ustalany jest poziom znajomości języka oraz cel nauki.

Zajęcia prowadzone są w małych grupach (4-7 osób) lub indywidualnie. Korzystamy z metody komunikatywnej, uczymy wyłącznie po angielsku, zmieniamy nauczycieli rotacyjnie. Na zajęciach używamy podręczniki, kasety audio, filmy video, gry językowe, autentyczne materiały prasowe i filmowe, e-lekcje, itd. Zadajemy zadania domowe i regularnie stosujemy testy sprawdzające, ale przede wszystkim mówimy, gdyż podstawową funkcją języka jest komunikacja. Przeprowadzamy także międzynarodowe egzaminy City & Guilds Pitman Qualifications.

Proponujemy program ogólnego angielskiego, Business English oraz kursy przygotowawcze do egzaminów Cambridge, TOEFL, IELTS, a także kurs przygotowawczy na filologię angielską. Cena kursu nie zależy od programu.

Centrum egzaminacyjne

Od marca 2004 jesteśmy centrum egzaminacyjnym dla brytyjskiej instytucji edukacyjnej City & Guilds. W Wielkiej Brytanii jest to najbardziej znana i największa placówka przygotowująca i przeprowadzająca egzaminy zawodowe i językowe dla dorosłych. Grupa City & Guilds jest światowym liderem potwierdzającym kwalifikacje zawodowe.

Warto zdobyć te certyfikaty, gdyż:

 • Egzaminy z języka angielskiego są zgodne ze standardami europejskimi; wzorowane są na Common European Framework
 • Są honorowane na całym świecie przez wyższe uczelnie, organizacje zawodowe i pracodawców; certyfikaty egzaminów City & Guilds znajdują się na liście dokumentów potwierdzających znajomość języka obcego w służbie Cywilnej w Polsce
 • Forma egzaminu zależy od Twego wyboru - jeśli lepiej mówisz lub piszesz, albo odwrotnie - możesz uzyskać certyfikaty na dwóch różnych poziomach
 • Egzamin może się odbyć w wybranym przez Ciebie terminie w ciągu całego roku; możliwe jest przeprowadzenie egzaminu nawet dla jednej osoby! Egzamin odbywa się u nas, a testy są przesyłane do Wielkiej Brytanii do sprawdzenia. Wyniki otrzymasz po 6-8 tygodniach
 • Można wybrać poziom egzaminu - od początkującego do zaawansowanego - oraz program - angielski ogólny lub Business English
 • Nie potrzebny jest specjalny kurs przygotowawczy czy specjalne podręczniki - te egzaminy w praktyczny sposób sprawdzają, jak dasz sobie radę w autentycznych sytuacjach
 • Cena ich jest bardzo przystępna.

Począwszy od października 2005 roku możemy także przeprowadzać egzaminy teoretyczne potrzebne do uzyskania międzynarodowych kwalifikacji zawodowych - na przykład: Turystyka Międzynarodowa, Teoria Systemów Komunikacyjnych, Podstawy Zarządzania i inne. Egzaminy odbywają się zwykle dwa razy w roku - w czerwcu i w grudniu. Są przygotowywane i sprawdzane w Wielkiej Brytanii.

Najważniejsze jest dla nas to, że egzaminy City & Guilds opracowane są specjalnie dla dorosłych, często już pracujących osób, które pragną uzyskać dokument potwierdzający ich poziom znajomości języka angielskiego lub kwalifikacji zawodowych.

Kursy indywidualne

Jeśli Twoja praca lub inne zajęcia uniemożliwiają Ci regularne uczenie się w grupach, jeśli masz specjalne oczekiwania związane z nauką, jeśli chcesz odbyć tylko kilka lekcji, a nie cały kurs - zapraszamy na zajęcia indywidualne. Ty decydujesz , ile lekcji tygodniowo potrzebujesz, w jakie dni i godziny, razem ustalamy program zgodny z Twoimi indywidualnymi potrzebami. W razie potrzeby możesz odwoływać zajęcia lub przenosić je na inne terminy. Zajęcia indywidualne to idealne rozwiązanie dla osób, które dużo podróżują i nie są w stanie systematycznie uczęszczać na lekcje. Jest to również bardzo efektywny sposób uczenia się, gdyż zarówno program, jak i cała uwaga nauczyciela koncentrują się na Twoich potrzebach.

Kursy dla firm


Proponujemy Państwu lekcje angielskiego lub polskiego dla cudzoziemców w Waszej firmie. Nasza oferta dostosowana jest do Państwa potrzeb, zatem zajęcia mogą być prowadzone w grupach lub indywidualnie, na różnych poziomach. Specjalizujemy się w uczeniu dorosłych, więc znamy ich potrzeby.

Staramy się, aby nasi kursanci od początku umieli sobie poradzić w języku obcym w pracy, w podróżach służbowych, w korespondencji i rozmowach telefonicznych. Zajęcia prowadzone są wyłącznie w języku angielskim przez polskich nauczycieli oraz native speakers - wszyscy są odpowiednio przygotowani do uczenia dorosłych i posiadają przeszkolenie metodyczne. Oferujemy kursy ogólne i specjalistyczne - np. Business English, język angielski dla sekretarek, obsługi hotelowej, itp. Przeprowadzamy regularne testy sprawdzające i przygotowujemy raporty pedagogiczne dla pracodawców.

Oferujemy lekcje przez cały rok w dogodnych dla Państwa porach dnia. Jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie w sprawie długości kursu, ilości osób, intensywności zajęć, czasu spotkań, treści kursu. Naszym podstawowym celem jest zaspokojenie potrzeb klientów oraz satysfakcja obu stron ze współpracy.

Wśród firm, które znają nasze metody szkoleniowe, są m.in. Kogeneracja S.A., Wabco Polska, Lukas Bank, Kaufland Polska, Polar S.A., Hologram Industries, Wod-Kan, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy i inne. Każdy kontrakt - z dużą lub małą firmą - jest dla nas równie istotny. Każdy klient także.

Angielski na Malcie


Nauka języka plus wspaniały wypoczynek na pięknej, śródziemnomorskiej wyspie to bardzo kusząca oferta.

Gateway International School of English proponuje:

 • kursy języka angielskiego - ogólnego, biznesowego, przygotowanie do egzaminów FCE, CAE, CPE, IELTS - przez cały rok
 • zajęcia grupowe lub indywidualne - minimalnie jeden tydzień nauki
 • kursy z zakwaterowaniem i wyżywieniem lub tylko samą naukę
 • dodatkowe atrakcje turystyczne, sportowe i historyczne
 • ceny bardzo konkurencyjne w porównaniu z Wielką Brytanią oraz żadnej opłaty wpisowej
 • cudowny klimat, ciepłe morze i kilkaset lat historii - GRATIS

Na Malcie język angielski jest językiem urzędowym, więc od razu można sprawdzić nabyte umiejętności. Kursy językowe na Malcie mogą być wspaniała nagrodą dla wyróżniających się pracowników.

Wszystkich formalności można dokonać w naszym biurze.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie