Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Distinction Language Centre

ul. Balcerskiego 18 C /D, 80-180 Gdańsk-Osowa
tel. (58) 552-70-54
www:   http://www.dlc.com.pl
e-mail:   osowa@dlc.com.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2683 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

DISTINCTION LANGUAGE CENTRE

- 14 języków
- Legal English - TOLES
- English in Medicine
- Business English (LCCI IQ)
- kursy egzaminacyjne - Cambridge, IELTS, PLA, Goethe Institute, CILS, DELE, DELF
- kursy konwersacyjne dla dorosłych
- kursy dla uczniów gimnazjum oraz liceum
- KidSpeak® - kursy dla dzieci
- angielski w przedszkolu
- Technical English
- Business Skills in English
- Financial English - ICFE
- English in Psychology (for Psychology students)
- audyt językowy
- tłumaczenia
- wynajem sal konferencyjnych
- kursy dla firm
- Newsletter (KLUB DLC)
- Trial Lessons

O Nas
Distinction Language Centre to Profesjonalna Szkoła Języków Obcych działająca na terenie Trójmiasta od 1999 roku. Kształcąc rokrocznie setki swych studentów na najwyższym poziomie ambitnie dążymy do ciągłego samodoskonalenia się jako jednostka szkoleniowa. W roku 2006 Distinction Language Centre wyróżniła się na tle pozostałych szkół językowych dwukrotnie.

Jak mówią nasi uczniowie, kurs w DLC to gwarancja profesjonalizmu i edukacji na wysokim poziomie. 76% wszystkich uczestników kursów to stali klienci. Dlaczego są oni tak usatysfakcjonowani? Bo widzą wyniki. W jaki sposób? Ponieważ zatrudniamy fachowych nauczycieli języka – zarówno native speakerów jak i Polaków, znających język, którego uczą, równie dobrze jak ojczysty. Ponieważ jesteśmy jedyną szkołą językową w Trójmieście, która regularnie szkoli nauczycieli, aby upewnić się, że nasza oferta jest najnowocześniejsza. Ponieważ nam zależy.

Zapewniamy swoim klientom pełen pakiet usług językowych. Od 5-latków aż do dorosłych na poziomie proficiency, wielu klientów zostaje z nami przez cały okres uczenia się języka. Przychodzą do nas jako początkujący, a odchodzą posługując się językiem płynnie i na wysokim poziomie. Dzieci i młodzież wygrywają konkursy w języku angielskim. Wiele z nich następnie jest w stanie dostać się na prestiżowe zagraniczne uniwersytety. Wraz z płynnością i pewnością w porozumiewaniu się w obcym języku, wielu klientów widzi przed sobą otwartą drogę do satysfakcjonującej i dobrze płatnej pracy.

Distinction Language Centre oferuje szeroki wybór wyspecjalizowanych kursów: egzaminy, angielski prawniczy, medyczny, finansowy i biznesowy oraz kursy przygotowujące do egzaminów gimnazjalnych i matury. Wykraczamy również poza nauczanie języka – dzięki naszemu zespołowi native speakerów, nasze biuro tłumaczeń należy do jednych z niewielu w Polsce, które jest w stanie zagwarantować absolutną prawidłowość i wierność przekładu. Oferujemy również intensywne kursy wakacyjne, kursy firmowe i trening umiejętności biznesowych po angielsku (Business Skills in English), który ma na celu wytrenowanie określonych umiejętności, takich jak techniki negocjacyjne w kontekście języka obcego.

Nauczyciele języka w naszej szkole przechodzą rygorystyczny proces selekcji i rekrutacji. Zwracamy uwagę nie tylko na kwalifikacje i doświadczenie, ale również na zdolność motywowania i prowadzenia grup kursantów. Nasi nauczyciele często posiadają dodatkowe umiejętności, jak np. kwalifikacje w dziedzinie biznesu lub prawa, albo pracy z dziećmi. Nauczyciele pochodzenia polskiego muszą również spełnić surowe kryteria dotyczące umiejętności językowych. By mogli pracować w DLC, ich znajomość gramatyki jak i wymowa muszą być zbliżone do poziomu native speakera. Jesteśmy jedyną szkołą w Trójmieście, która prowadzi własne kursy szkoleniowe i mentorskie dla swoich pracowników. DLC wyznaje filozofię ciągłej nauki i doskonalenia posiadanych umiejętności.

Wszystkie zajęcia w DLC są prowadzone w języku docelowym, aby jak najskuteczniej przekazywać wiedzę i rozwijać umiejętności językowe kursantów a jednocześnie przekroczyć wszelkie bariery psychologiczne, które uczniowie mogą mieć w stosunku do porozumiewania się w języku obcym. Cel zajęć jest prosty: każdy uczeń ma wyjść z klasy bogatszy o nową wiedzę i umiejętności. Naszym nadrzędnym dążeniem jest wyszkolenie niezależnych użytkowników języka obcego. Aby je osiągnąć, oferowane kursy są zaprojektowane tak, aby motywować i inspirować słuchaczy poprzez przyjazną, lecz pracowitą atmosferę i zastosowanie różnorodnych, interesujących metod i materiałów (takich jak Internet i multimedia).

Zgodnie z preferencjami uczniów Distinction Language Centre, zajęcia odbywają się w grupach siedmioosobowych. Taka liczba zapewnia dużą ilość uwagi poświęconej każdemu uczniowi indywidualnie, jednocześnie pozwalając utrzymać cenę kursu na przystępnym poziomie. Jesteśmy jedną z niewielu szkół w Trójmieście, która dla Państwa wygody, w cenie kursu zapewnia podręcznik. Dla uczniów, którzy potrzebują kursu bardziej spersonalizowanego lub dostosowanego szczególnie do ich potrzeb, DLC oferuje zajęcia indywidualne.

W naszej szkole uczymy nie tylko angielskiego. Nasza oferta to 14 języków, wszystkie nauczane przez specjalistów w swojej dziedzinie: angielski, hiszpański, niemiecki, francuski, duński, szwedzki, polski dla obcokrajowców, rosyjski, norweski, arabski, portugalski, chiński, włoski oraz japoński.

Klienci przychodzą do nas w jednym podstawowym celu: aby nauczyć się mówić w obcym języku płynnie i pewnie. Wiedzą, że ta umiejętność poprawi jakość ich wykształcenia, kariery zawodowej oraz życia. Dlatego nasza misja jest prosta: chcemy poprawić umiejętność mówienia naszych klientów. W DLC kładziemy nacisk na praktyczną komunikację. Poszerzanie słownictwa i praca nad gramatyką to środek do celu jakim jest mówienie pewnie i płynnie w obcym języku. Wymieniona tu filozofia odnosi się również do młodych uczniów. KidSpeak® to podejście stworzone specjalnie przez DLC, umożliwiające naszym młodym klientom mówienie po angielsku w sposób naturalny i pewny.

Możemy pochwalić się 5 dogodnie usytuowanymi ośrodkami w najważniejszych obszarach Trójmiasta: Wrzeszczu, Osowej, Ujeścisku, Gdyni-Dąbrowie, Wielkim Kacku. Każdy ośrodek jest w pełni wyposażony do celów nauczania języka i możecie być Państwo pewni serdecznego powitania przez nasz profesjonalny i przyjazny personel. DLC jest również centrum egzaminacyjnym dla LCCI, PLA i TOLES.

Distinction Language Centre ma ponad 10 lat doświadczenia w nauczaniu języków. Nasza reputacja stanowi najlepsza rekomendację.

Serdecznie Zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie