Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Języków Obcych DEUTSCH

ul. Wolności 49, 41-500 Chorzów

www:   http://www.deutsch.com.pl
e-mail:   chorzow@deutsch.com.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 6729 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH

- język niemiecki
- język angielski
- język włoski
- język hiszpański
- język francuski
- język rosyjski

Szkoła Języków Obcych DEUTSCH oferuje profesjonalne kursy języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego, francuskiego i rosyjskiego dla dzieci, młodzieży i dorosłych na wszystkich stopniach zaawansowania - od grup początkujących i tzw. false beginners (ponownie początkujących), poprzez przygotowanie do matur, egzaminu gimnazjalnego i egzaminów międzynarodowych: FCE, CAE, ZD, ZMP (Goethe-Zertifikat C1), TOEFL, TOEIC, TELC do języka biznesu oraz grup konwersacyjnych.

Zajęcia są prowadzone przez absolwentów i pracowników naukowych Wydziałów Filologicznych Uniwersytetów i Kolegiów Nauczycielskich. Opiekę metodyczną nad procesem dydaktycznym sprawuje dr Piotr Kurnicki, filolog, literaturoznawca.

Kursy prowadzone są metodą komunikatywną (communicative language teaching - CLT) dopuszczającą popełnianie drobnych błędów gramatycznych w początkowej fazie nauki w celu pozbycia się zahamowań przed mówieniem w języku obcym. Główny nacisk położony jest na rozwijanie czterech najważniejszych sprawności językowych: mówienia, rozumienia ze słuchu, rozumienia tekstu pisanego oraz pisania.

Nauka może odbywać się w małych grupach (4-8 osób) lub indywidualnie, jeden raz lub dwa razy w tygodniu. Mogą Państwo również stworzyć swoją własną grupę składającą się np. z krewnych, znajomych lub kolegów z klasy.
Kwalifikacja na dany poziom zaawansowania odbywa się na podstawie testu lub rozmowy z lektorem. Dbamy o jednolity poziom w grupach.

Bezpłatne zajęcia dodatkowe

Bezpłatne konsultacje
Są zajęciami indywidualnymi, powstały z myślą o osobach które mają problemy z opanowaniem materiału (np. wskutek choroby) czy odrobieniem zadania domowego, lub chciałyby sprawdzić, np. napisane przez siebie wypracowanie. Na konsultacje zapraszamy również osoby chcące uzyskać bliższe informacje na temat egzaminów TOEFL i TOEIC. Lektorzy języka angielskiego i niemieckiego są do Państwa dyspozycji 1 lub 2 razy w tygodniu o stałej porze wyznaczonej na początku każdego semestru.

Bezpłatne konwersacje
Zajęcia dodatkowe dla osób na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym (poziomy B1 do C2). Celem zajęć jest umożliwienie słuchaczom dodatkowego kontaktu z językiem - grupa dyskutuje na temat narzucony przez lektora (często na podstawie krótkiego artykułu z prasy). Konwersacje odbywają się w wymiarze 1 raz 90 minut tygodniowo w terminie ustalonym na początku każdego semestru. Na konwersacje można przyjść nie umawiając się wcześniej!

Bezpłatne "rozmówki"
Zajęcia dodatkowe dla osób na poziomie podstawowym i ponadpodstawowym (poziomy A1 i A2). Celem zajęć jest ćwiczenie krótkich scenek z życia codziennego, jak np. kupno biletu do kina lub zamówienie obiadu w restauracji. "Rozmówki" odbywają się w wymiarze 60 minut jeden raz w tygodniu w terminie ustalonym na początku każdego semestru. Na "rozmówki" można przyjść nie umawiając się wcześniej!

Kids-Chat
Bezpłatne zajęcia dodatkowe dla dzieci powyżej dziesiątego roku życia. Odgrywanie scenek z życia codziennego oraz gry i zabawy w języku obcym (szczególnie ulubione przez dzieci kalambury) to stałe elementy tych zajęć. Pozytywna rywalizacja, emocje i śmiech wpływają na przełamanie barier w mówieniu. Kids-Chat odbywa się w wymiarze 1 raz 60 min. w tygodniu, w terminie ustalonym na początku każdego semestru.

Serdecznie Zapraszamy!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie