Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Języków Obcych i Tłumaczeń "Point"

ul. Konecka 7, 97-330 Sulejów
tel. kom. 600-807-401, 668-410-437
www:   http://point.edu.pl
e-mail:   sulejow@point.edu.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2557 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Kursy i zajęcia organizowane przez Centrum Języków Obcych i Tłumaczeń Point dostosowane są do wieku, poziomu zaawansowania i potrzeb Naszych klientów.

Nasze Kursy

Kursy i zajęcia organizowane przez Centrum Języków Obcych i Tłumaczeń Point dostosowane są do wieku, poziomu zaawansowania i potrzeb Naszych klientów.

W zależności od wieku uczniów zajęcia kursowe odbywają się dwa razy w tygodniu po dwie godziny lekcyjne (dzieci starsze, młodzież i dorośli) lub dwa razy w tygodniu po jednej godzinie lekcyjnej (dzieci młodsze). Pozostałe zajęcia odbywają się w zależności od potrzeb klientów. Organizujemy zajęcia indywidualne, zajęcia w parach lub grupach. Odbywają się one od września do czerwca.

Nasi uczniowie dwa razy w roku, w sesji zimowej i letniej, zdają egzamin z materiału zrealizowanego na zajęciach, dzięki temu na bieżąco mogą ocenić poziom swojej wiedzy. Każdy kurs językowy zakończony jest wydaniem certyfikatu naszej szkoły.

Zajęcia dla dzieci młodszych trwają 45 minut i odbywają się dwa razy w tygodniu. Mają one formę zabawy, poprzez którą dzieci poznają język w sposób komunikatywny.

Dzieci starsze poznają gramatykę, bardziej złożone struktury oraz trudniejsze słownictwo. Zajęcia te trwają 90 minut i odbywają się dwa razy w tygodniu. Program nauczania uczniów szkół podstawowych jest zgodny z założeniami nowej podstawy programowej.

Zajęcia dla młodzieży gimnazjalnej prowadzone są efektywną metodą komunikatywną, która główny nacisk kładzie na umiejętność swobodnego mówienia. Uczniowie poznają również złożone struktury gramatyczne i leksykalne. Program nauczania młodzieży gimnazjalnej dostosowany jest do zainteresowań nastolatków, uwzględnia problemy związane z dorastaniem, a jednocześnie przygotowuje do egzaminu gimnazjalnego z języka obcego. Program nauczania uczniów szkół gimnazjalnych jest zgodny z założeniami nowej podstawy programowej MEN. Zajęcie odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 90 minut.

Młodzież szkół ponadgimnazjalnych - liceum i technikum na zajęciach w CJOT Point otrzymują solidne przygotowanie do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Kładziemy nacisk na komunikację i rozwój bazy słownictwa z różnych dziedzin nauki zgodnie z sylabusem maturalnym MEN. Na każdych zajęciach kursanci rozwijają wszystkie umiejętności językowe: mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie. Poznają zagadnienia kulturowe krajów obszaru anglojęzycznego oraz zaawansowane struktury gramatyczno-leksykalne.

Metody Nauczania

Metodyka nauczania opiera się na najnowocześniejszych założeniach metodyczno - dydaktycznych. To metoda komunikatywna, pozwalająca na możliwie szybkie rozpoczęcie komunikacji w języku obcym. Jest realizowana w oparciu o oryginalne, najnowsze podręczniki brytyjskie. Uczniowie aktywnie uczestniczą w lekcji, czyli mówią, piszą, czytają i słuchają w obcym języku.

Nieodłącznym elementem nauczania w naszej firmie jest wykorzystanie materiałów audio i video, których zadaniem jest przybliżenie uczniom realiów językowych charakterystycznych dla krajów anglojęzycznych.

Wiele materiałów dydaktycznych stanowią "dokumenty autentyczne" (wycinki prasowe, audycje radiowe i telewizyjne, listy, formularze urzędowe) pozwalające na rzeczywistą konfrontację uczniów z językiem pisanym i mówionym, związanym z kulturą i tradycją danego kraju.

Priorytetową metodą nauczania jest metoda komunikatywna motywująca do szeregu interakcji między uczniami oraz umożliwiająca komunikację z osobami, których językiem rodzimym jest nauczany język obcy (native speakers) , jak również metoda kognitywna pobudzająca wszystkie procesy percepcyjne. Motywujemy naszych uczniów poprzez systematyczne ocenianie ich postępów w nauce.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie