Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Akademia Feng-Shui

ul. Starograniczna 28, 54-237 Wrocław
tel. (71) 355-40-27, fax (71) 354-60-94
www:   http://www.feng-shui.edu.pl
Akademia na Facebooku
e-mail:   afs@feng-shui.edu.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4284 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznieJedyne w Europie dwuletnie Studium poświęcone Feng Shui gwarantujące profesjonalną wiedzę.

ZAPRASZAMY NA SZKOLENIA Z ZAKRESU

- Feng shui - Interpretacje
- Feng shui Ogrodów
- Feng shui - Podstawy
- Feng shui - Remedia
- Feng shui w biznesie
- Feng shui w domu
- Feng shui w związkach
- oraz wiele innych
 

SZKOŁA FENG - SHUI (2 lata)

- system zaoczny
Podstawą przyjęcia jest rozmowa kwalifikacyjna, która dotyczy motywacji podjęcia nauki, przyszłych celów i zamierzeń. Istnieje możliwość noclegu w budynku szkoły w czasie zjazdu.

- system Distance Learning
 (korespondencyjny)
Zgłoszenia do Akademii przyjmowane są cały rok, a semestr rozpoczyna się w październiku i lutym każdego roku. Akademii Feng Shui - distance learning nie obowiązują egzaminy wstępne, ani opłaty: egzaminacyjna i wpisowa.

- systemie e-learning
Zgłoszenia do Akademii w tym systemie nauki przyjmowane są cały rok, a semestr rozpoczyna się w momencie dokonania wpłaty. Studentów Akademii Feng Shui e-learning nie obowiązują egzaminy wstępne, ani opłaty: egzaminacyjna i wpisowa.


Rok założenia Akademii 1996.


Akademia Feng-Shui jest szkołą prywatną, pomaturalną, prowadzoną od roku 1992 przez Stowarzyszenie Działań Ekologicznych we Wrocławiu i zarejestrowaną w Kuratorium Oświaty (drugą placówką prowadzona przez Stowarzyszenie jest Studium Edukacji Ekologicznej). Studium Kształci w systemie zaocznym i korespondencyjnym oraz e-learning.
Naukę w Akademii kończy czwarty semestr, w którym nastąpi złożenie pracy dyplomowej i uzyskanie tytułu konsultanta Feng-Shui.

W toku kilkunastoletnich doświadczeń zostały wypracowane proste i skuteczne metody dydaktyczne pozwalające słuchaczom skutecznie i z przyjemnością poznawać tajniki wiedzy na temat medycyny Chińskiej i filozofii oraz zasad Feng Shui i aranżacji przestrzeni.

Akademia Feng Shui nie przyjmuje osób uzależnionych od nikotyny!

Praktyki słuchaczy systemu korespondencyjnego

Praktyki są doskonałą okazją do wymiany doświadczeń i praktycznego opanowania nabytej w trakcie semestru wiedzy. W oddaleniu od zgiełku cywilizacji, w środku lasu odbywają się zajęcia z Interpretacji i ekspertyz Feng Shui, Kompasu Ba Zi, Radiestezji, Numerologii Chińskiej, I Cing, Talizmanów i Astrologii Chińskiej, Psychologii Przestrzeni oraz Tai Chi.


E-LEARNING

Zgłoszenia do Akademii w tym systemie nauki przyjmowane są cały rok, a semestr rozpoczyna się w momencie dokonania wpłaty. Studentów Akademii Feng Shui: e-learning nie obowiązują egzaminy wstępne, ani opłaty: egzaminacyjna i wpisowa. Opłaty za naukę dokonuje się semestralnie, przed rozpoczęciem kolejnego semestru.

Po wypełnieniu formularza (można to zrobić tutaj), rejestracji w systemie e-learning (można to zrobić tutaj) i dokonaniu wpłaty student otrzymuje dostęp do wszystkich przedmiotów w danym semestrze. Drogą e-mailową zostanie wysłany kod umożliwiający dostęp do materiałów całego semestru, dostęp do informacji dla słuchaczy Akademii i forum słuchaczy oraz indywidualny kontakt z wykładowcami.

Treści zawarte w skryptach są poparte wieloletnim doświadczeniem zawodowym i dydaktycznym wykładowców. W trakcie nauki zapewniamy Państwu pomoc nauczyciela. Każdy student może konsultować się z nauczycielem za pomocą komputera lub w czasie spotkania konsultacyjnego, które odbywa się po każdym semestrze.

Po pierwszym/drugim oraz po trzecim/czwartym semestrze przewidziane są tygodniowe spotkania wyjazdowe poświęcone praktyce Feng-Shui. Naukę w Akademii kończy czwarty semestr, w którym nastąpi złożenie pracy dyplomowej i uzyskanie tytułu konsultanta Feng-Shui.

Nauka w Akademii jest podzielona na cztery semestry. Do każdego przedmiotu są przewidziane testy zaliczeniowe. Po wypełnieniu testów można przejść do następnego semestru, jednak nie jest konieczne zaliczenie wszystkich testów, aby rozpocząć drugi semestr. Żeby przystąpić do trzeciego semestru konieczne jest zaliczenie pierwszego semestru i analogicznie aby przystąpić do czwartego trzeba zaliczyć drugi. W ten sposób umożliwiamy Państwu indywidualny tryb zaliczania przedmiotów w semestrze ułatwiając rozwój zainteresowań kierunkowych.

SYSTEM KORESPONDECYJNY (DISTANCE LEARNING)

Zgłoszenia do Akademii przyjmowane są cały rok a semestr rozpoczyna się w październiku i lutym każdego roku Opłaty za naukę dokonuje się semestralnie, na początku każdego semestru. Opłatę za każdy rozpoczynający się semestr należy przesłać na adres Akademii przed jego rozpoczęciem.

Po złożeniu ankiety (można ją pobrać tutaj) i dokonaniu wpłaty student otrzymuje drogą listową, komplet materiałów. Są to oryginalne teksty autorskie wykładowców AFS, poparte ich wieloletnim doświadczeniem zawodowym i dydaktycznym. Materiały te składają się ze: skryptów przedmiotowych, obowiązujących w danym semestrze, pytań oraz odpowiedzi sprawdzających stopień opanowania wiedzy oraz: tematy prac kontrolnych i zaliczeniowych, wskazania i kierunki własnej praktyki, terminy składania prac i spotkań konsultacyjnych, informacje o nauczycielu- konsultancie, który będzie odpowiedzialny za przebieg procesu nauczania.

W trakcie nauki zapewniamy Państwu pomoc nauczyciela. W trakcie roku akademickiego student konsultuje się z nauczycielem (przez e-mail, skype, telefonicznie, listownie lub osobiście) w wyznaczonych terminach.

Wiedza zdobyta w czasie samodzielnej nauki jest uzupełniana w czasie spotkania konsultacyjnego po każdym semestrze. Po pierwszym/drugim oraz po trzecim/czwartym semestrze przewidziane są tygodniowe spotkanie wyjazdowe poświęcone praktyce Feng-Shui.

Naukę w Akademii kończy czwarty semestr, w którym nastąpi złożenie pracy dyplomowej i uzyskanie tytułu konsultanta Feng-Shui.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie