Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Audytorium Jacek Rozenek

ul. Insurekcji 10, 03-004 Warszawa
tel./fax (22) 842-50-44, tel. kom. 502-259-555
www:   http://www.audytorium.com.pl
e-mail:   audytorium@audytorium.com.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2255 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOLENIA

- sztuka przemawiania i prezentacji
- trening dysponowania głosem
- komunikacja niewerbalna
- technika aktorska w biznesie
- wystąpienia w radio i telewizji
- kompetencje psychologiczne i negocjacyjne
w firmie

- zarządzanie wrażeniem w relacjach biznesowych

SZKOLENIA OTWARTE

- autoprezentacja - sztuka budowania wizerunku
- program rozwoju umiejętności prezentacyjnych

O FIRMIE

Od kilku lat w centrum zainteresowań naszej firmy szkoleniowej znajduje się praca nad rozwojem umiejętności wystąpień publicznych, autoprezentacji, budowania wizerunku i zagadnień bezpośrednio z nimi związanych, takich jak trening głosu i wymowy, komunikacja niewerbalna, techniki niwelowania tremy i stresu, techniki autoprezentacji i udzielania wywiadu, ze szczególnym uwzględnieniem wywiadu telewizyjnego i radiowego.

Wieloletnia praca naszych trenerów na deskach zawodowych teatrów, planach filmowych i telewizyjnych pozwoliły nam uporządkować wiedzę i w praktyce przećwiczyć zachowania, w których każde wypowiedziane słowo, każdy ruch, gest, pozycja ciała zawiera w sobie istotne informacje i podlega natychmiastowej ocenie. Współpraca ze studiami opracowań dźwięku zaowocowała bagażem doświadczeń z zakresu techniki mowy, emisji głosu i sposobów poszerzania spektrum możliwości wokalnych.

Wieloletnie doświadczenia związane z przekazywaniem wiedzy dotyczącej autoprezentacji, technik werbalnych i niewerbalnych zaowocowały powstaniem autorskich programów szkoleniowych takich jak "ABC ekspresji aktorskiej", "Trening dysponowania głosem", "Komunikacja niewerbalna - mowa ciała w praktyce".

Każdy z wyżej wymienionych programów jest oddzielną, zamkniętą całością, podzieloną na części: teoretyczną - wykład, praktyczną - trening, ćwiczenia i część metodyczną. Do każdego z programów opracowane są materiały szkoleniowe i zestawy ćwiczeń wraz z opisem.

O NASZYCH SZKOLENIACH

Sztuka przemawiania i prezentacji
Każdemu prezenterowi publiczne wystąpienia przysparzają innego rodzaju problemów. Jednych paraliżuje trema, inni mają trudności z utrzymaniem zainteresowania audytorium, trudnymi słuchaczami, jeszcze inni mają kłopot w posługiwaniu się głosem. Lista takich indywidualnych, problemów jest bardzo długa. "Program Rozwoju Umiejętności Prezentacyjnych" umożliwią każdemu z uczestników ich eliminację. Podczas szkolenia uczestnicy uświadomią sobie także niedostrzegane dotąd własne błędy, co sprawi, że prezentacje staną się ciekawym i twórczym wyzwaniem, a nie stresującym obowiązkiem. Jest to próba stworzenia programu zawierającego w sobie kompleksowe rozwiązania, przygotowującego uczestników do samodzielnej pracy i projektowania swojej ścieżki rozwoju umiejętności prezentacyjnych.

Do kogo skierowane jest szkolenie
Do wszystkich osób, które prowadzą różnorodne prezentacje: handlowe, konferencyjne, wewnętrzne, edukacyjne itp.

Trening dysponowania głosem
Efektywne wykorzystywanie głosu w procesie komunikacji jest koniecznym elementem życia zawodowego - możliwością pełniejszego kształtowania i rozwijania relacji interpersonalnych, a w konsekwencji osiągnięcia sukcesu. Badania wykazują, że ocena atrakcyjności głosu jest zasadniczo spójna, ludzie dysponujący głosem uznawanym za atrakcyjny są postrzegani jako bardziej dominujący, kompetentni, przedsiębiorczy, uczuciowi i ciepli, przypisuje im się wysoki status społeczny, wykształcenie i inteligencję.

Do kogo skierowane jest szkolenie:

 • Do członków zarządu i dyrekcji
 • Do menedżerów
 • Do pracowników obsługujących klientów VIP
 • Komunikacja niewerbalna
  Badania dowodzą, że tylko niewielki procent informacji przekazujemy korzystając z kanału werbalnego. Komunikacja interpersonalna jest zdominowana przez Mowę Ciała - nasze gesty, mimikę, tembr głosu czy tempo mówienia. We współczesnym świecie, w którym o sukcesie niejednokrotnie decyduje szybkość i precyzja procesu komunikacji, możliwość doskonalenia tego obszaru wydaje się szczególnie obiecująca.

  Do kogo skierowane jest szkolenie:

 • Do kadry kierowniczej i menedżerów
 • Do negocjatorów i mediatorów
 • Do pracowników obsługi klientów VIP
 • Technika aktorska w biznesie
  własne i aktywność uczestników szkolenia zgodnie z dewizą, że skuteczna jest ta teoria, która zostaje zintegrowana z przeżyciem i doświadczeniem własnym. Wykorzystujemy energię grupy szkoleniowej dla podnoszenia efektywności uczenia się. Proponujemy pracę w małych zespołach z wykorzystaniem informacji zwrotnych uczestników szkolenia i trenerów. Korzystamy także z twórczych form uczenia się, dyskusji panelowych, burzy mózgów, studium przypadku. Ostateczna formuła szkolenia jest tworzona przy aktywnym współudziale uczestników szkolenia.

  Do kogo skierowane jest szkolenie:

 • Do dyrekcji i menedżerów
 • Do negocjatorów i mediatorów
 • Do osób przeprowadzających prezentacje
 • Do obsługi klienta VIP
 • Wystąpienia w radio i telewizji
  Szkolenie prowadzone jest metodami aktywnymi, angażującymi doświadczenia własne i aktywność uczestników szkolenia zgodnie z dewizą, że skuteczna jest ta teoria, która zostaje zintegrowana z przeżyciem i doświadczeniem własnym. Wykorzystujemy energię grupy szkoleniowej dla podnoszenia efektywności uczenia się. Proponujemy pracę w małych zespołach z wykorzystaniem informacji zwrotnych uczestników szkolenia i trenerów. Korzystamy także z twórczych form uczenia się, dyskusji panelowych, burzy mózgów, studium przypadku. Ostateczna formuła szkolenia jest tworzona przy aktywnym współudziale uczestników szkolenia.

  Do kogo skierowane jest szkolenie:

 • Do dyrekcji i menedżerów
 • Do rzeczników prasowych
 • Do pracowników reprezentujących firmę w mediach
 • Kompetencje psychologiczne i negocjacyjne w firmie
  Coraz więcej organizacji zauważa, że dla zapewnienia sukcesu firmy nie wystarczą tylko konkretne umiejętności pracowników. Konieczne jest również ich zaangażowanie, identyfikacja z celami firmy, chęć brania na siebie odpowiedzialności za działania podejmowane na rzecz firmy, skłonność do dzielenia się posiadaną wiedzą, umiejętność budowania relacji interpersonalnych a także możliwość przeprowadzania negocjacji z Klientem zewnętrznym i wewnętrznym. Dlatego tak ważne jest rozwijanie, identyfikowanie i zarządzanie kompetencjami psychologicznymi.

  Rodzaje szkoleń:

 • Trening interpersonalny
 • Warsztat kreatywności
 • Trening asertywności
 • Negocjacje
 • Profesjonalna prezentacja
 • Techniki wpływu społecznego
 • Warsztat antystresowy
 • Warsztat pracy nad głosem

  Zarządzanie wrażeniem w relacjach biznesowych
  Efektywne wykorzystywanie własnego wizerunku w procesie komunikacji jest koniecznym elementem życia zawodowego - możliwością pełniejszego kształtowania i rozwijania relacji interpersonalnych, a w konsekwencji osiągnięcia sukcesu. Badania wykazują, że ludzie oceniani jako atrakcyjni są postrzegani jako bardziej dominujący, kompetentni, przedsiębiorczy, uczuciowi i ciepli, przypisuje im się wysoki status społeczny, wykształcenie i inteligencję.

  Do kogo skierowane jest szkolenie:

 • Do członków zarządu i dyrekcji
 • Do menedżerów
 • Do pracowników obsługujących klientów VIP

 • Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
  Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

  zmiany@szkolnictwo.pl

  Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

  X

  TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

  Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

  Wypełnij formularz >>>
  Od 20tu lat najpopularniejszy
  i największy
  informator branży edukacyjnej

  - przedszkola, szkoły, uczelnie
  -kolonie, zielone szkoły
  - inne jednostki

  OKS www.szkolnictwo.pl
  e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
  - ponad 1,5mln użytkowników/mies.


  Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

  Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

  Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
  Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie