Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Matura Plus

ul. Jarochowskiego 8, 60-235 Poznań
tel. (61) 864-29-13, (61) 862-88-72
www:   http://lorenz.home.pl/matura_nowa/kursy_matura/index.htmle-mail:   info@maturaplus.com
info@smart-edu.net


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2726 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

KURSY MATURALNE

- język angielski
- język niemiecki
- język polski
- matematyka
- historia
- wos
- geografia
- biologia
- chemia

Powstaliśmy w roku 1996 jako ENGLISH CORNER: ośrodek językowy służący licealistom, głównie w przygotowaniu do matury i egzaminów wstępnych z angielskiego. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych studentów stopniowo poszerzaliśmy zakres swego działania o kursy angielskiego na wszystkich poziomach oraz kursy maturalne z innych przedmiotów.

Jesteśmy znani wśród poznańskich licealistów jako szkoła językowa specjalizująca się w maturze. Nasz program jest tak skuteczny, że od roku 1998 wprowadziliśmy system udzielania gwarancji na zdanie matury z języka angielskiego. Uczniowie, którzy z jakichś powodów nie mogą wziąć udziału w zajęciach, mają możliwość ich odrobienia w grupie o tym samym profilu oraz mają prawo do bezpłatnych konsultacji z nauczycielem w celu nadrobienia zaległości.

Ponadto oferujemy 60 dodatkowych, bezpłatnych lekcji. Co tydzień można skorzystać z konwersacji, lekcji gramatycznych oraz warsztatów pisania wypracowań na poziomach średnio zaawansowanym i zaawansowanym. Ponadto umożliwiamy studentom za darmo korzystanie z unikalnego systemu e-learning: clip.

METODA SMART

JASNO OKREŚLONE
Po szczegółowej analizie naszego programu, syllabusa i podręczników uczeń decyduje czy nasz kurs w pełni odpowiada jego konkretnym potrzebom. Zapisowi na kurs językowy dodatkowo towarzyszy test klasyfikacyjny określający poziom zaawansowania.

ŁATWE DO ZMIERZENIA
Kursy są podzielone na semestry, z których każdy zakończony jest testem. Cykliczne powtórki i projekty pozwalają się uczniom zorientować ile już osiągnęli. Wyniki zapisujemy w specjalnych indeksach.

NASTAWIONE NA DZIAŁANIE
Najskuteczniej uczymy się przez działanie i doświadczenie. Wspólnie tworzone projekty, korzystanie z Internetu, muzyka i ruch pozwalają nam przełamać bariery i cieszyć się językiem.

REALNE
Nie obiecujemy osiągnięcia wspaniałych efektów w kilka dni albo podczas snu. Nie wierzymy w cuda - nauka zawsze wymaga pewnego wysiłku i współpracy ze strony ucznia. Jednak optymalne warunki do nauki: małe 10 osobowe grupy ,nowocześnie wyposażone multimedialne sale, możliwość odrabiania zajęć z inną grupą i dodatkowe konsultacje na dyżurach w dużym stopniu minimalizują wysiłek i maksymalizują efekt.

OKREŚLONE W CZASIE
Szeroka oferta sprawia, że jesteśmy w stanie zapewnić ciągłość procesu nauczania na coraz wyższych poziomach przez kilka lat, a starannie opracowane zajęcia pozwalają co do minuty wykorzystać spędzony u nas czas.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie