Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Kursar Sp. z o.o.

ul. Nowoursynowska 166 bud. 10, pok. 13, 02-787 Warszawa
tel. (22) 593-10-31 do 33
www:   http://www.kursar.pl
e-mail:   info@kursar.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1989 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

KURSY MATURALNE

- biologia
- historia
- fizyka
- chemia
- jezyk polski
- WOS
- geografia
- matematyka

KURSY PRZYGOTOWUJACE NA STUDIA

- kurs obejmuje materiał obowiązujący do
  egzaminu wstępnego z rysunku w SGGWKURS-AR jest jedną z najdłużej działających na warszawskim rynku firm edykacyjnych. Firma Konsultingowa KURS-AR Sp. z o.o. została powołana aktem notarialnym w 1989 roku przez ówczesnego Rektora SGGW prof. Wiesława Bareja. Wykorzystując wieloletnie tradycje organizacji w SGGW dobrych, skutecznych i niedrogich kursów przygotowawczych zespół KURS-AR-u od ponad 16 lat przygotowuje uczniów szkół średnich do egzaminu dojrzałości i studiów.

Opracowany przed laty i stale doskonalony system kursów umożliwia nawet słabszym uczniom zdanie matury i egzaminów wstępnych na studia (nie tylko w naszej uczelni).

Zdajemy sobie sprawę, że kursy przygotowawcze zarówno przed maturą jak też egzaminami wstępnymi są tylko uzupełnieniem istniejącego systemu edukacyjnego. Uczestnictwo w kursach jest oczywiście dobrowolne, zaś fakt konieczności opłacenia kosztów dodatkowej nauki z reguły sprzyja mobilizacji uczniów do ich intensywnej pracy.

Na podstawie ponad 16 lat doświadczeń w procesie "dokształcania" maturzystów możemy stwierdzić, że efektywność naszych kursów oraz stopień satysfakcji z osiągniętych efektów dydaktycznych (deklarowany przez ich uczestników) są bardzo wysokie. O dobrej jakości zajęć może świadczyć fakt, że w trakcie trwania naszych kursów (nawet kursu trwającego cały semestr) nie zmniejsza się liczba uczestników, zaś rezygacje z kursu po pierwszych zajęciach są absolutną rzadkością.

Wielu uczetników kursów KURS-AR-u w ub. latach bez problemu dostawało się na studia w renomowanych warszawskich uczelniach (AM, UW, SGH, PW i oczywiście SGGW). Od lat stosujemy system anonimowych ankiet oceniających jakość zajęć kursu.

Programy zajęć realizowane na kursach z poszczególnych przedmiotów mają charakter autorski, ale w pełni uwzględniają wymagania stawiane maturzystom na egzaminie dojrzałości, a także na egzaminach wstępnych w SGGW. Kadra nauczycieli prowadzących kursy to zarówno nauczyciele akademiccy SGGW, Uniwersytetu Warszawskiego jak też profesorowie renomowanych warszawskich Liceów Ogólnokształcących. Ważnym kryterium doboru wykładowców na kursach oprócz rzetelnej, głębokiej wiedzy jest umiejętność jej przekazania oraz dobry kontakt ze słuchaczami. Nasi wykładowcy lubią swoją pracę i swoich studentów.Zapraszamy do uczestnictwa w kursach oraz współpracy !!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie