Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Muza Wena

ul. Świętokrzyska 30/55, 00-116 Warszawa
tel. 0-605-565-858, 601-661-051
www:   http://www.kursrysunku.pl
e-mail:   muzawena@kursrysunku.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2215 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

KURSY RYSUNKU

- kurs przygotowujący do egzaminów na wydziały
  architektury i uczelnie artystyczne

- hobbistyczny kurs rysunku i malarstwaMuzaWena to szkoła rysunku, która przygotowuje do egzaminów wstępnych na wydziały architektury i uczelnie artystyczne. Istniejemy od 1992 roku - w tym czasie wykształciliśmy i z sukcesem przygotowaliśmy do egzaminów wstępnych wiele pokoleń maturzystów. Absolwenci naszego kursu studiują na wydziałach architektury w całym kraju i za granicą (Warszawa, Łódź, Białystok, Wrocław, Gdańsk, Poznań, Kraków, Lublin, Olsztyn, Grodno). Jeżeli pragniesz studiować architekturę bądź inny kierunek związany ze sztuką, zapraszamy na niepowtarzalne lekcje. Miła atmosfera naszego kursu oraz profesjonalna i wymagająca kadra sprawi, iż egzaminy na wydział architektury zdasz na bardzo wysokim poziomie.

Jak do tej pory, nasza szkoła ma dwa oddziały w miastach:
Warszawa oraz Białystok. Serdecznie zapraszamy na nasze lekcje ! Zapoznaj się z naszą ofertą.

O SZKOLE

Szkoła rysunku MuzaWena oferuje lekcje przygotowujące do egzaminów na wydziały architektury jak i inne uczelnie związane ze sztuką, a także zajęcia dla hobbystów. Jeżeli pragniesz studiować architekturę lub inny pokrewny kierunek - kurs MuzaWena zapewni Ci odpowiednie przygotowanie do egzaminów wstępnych. Nasze lekcje prowadzą wykwalifikowani architekci i plastycy z dodatowym wykształceniem pedagogicznym. Zajęcia mają charakter indywidualny, dzięki czemu istnieje możliwość rozpoczęcia nauki nawet w trakcie trwania kursu. Jeśli rysunek i malarstwo jest po prostu Twoim hobby - mamy również coś dla Ciebie! W ramach kursu prowadzimy zajęcia hobbystyczne dla osób, które chcą się nauczyć rysować lub malować. Lubisz rysowanie? Pomożemy Ci rozwinąć Twój talent!

Przygotowanie do egzaminów
Zajęcia przygotowujące do egzaminów odbywają się co tydzień w niedziele. Pojedyncze spotkanie składa się z 5 godzin rysunku oraz 1 godziny zajęć teoretycznych (historia sztuki bądź rozwiązywanie testów matematyczno-logicznych).

Nasze lekcje zapewniają opanowanie wszystkich podstawowych elementów, takich jak: podstawy projektowania, konstrukcja, perspektywa, rysunek i malarstwo architektury, z wyobraźni, z natury, postać, szkielet ludzki, martwa natura, pejzaż oraz wnętrza.

Lekcje historii sztuki i architektury oraz zajęcia matematyczno-logiczne umożliwiają skuteczne rozwiązywanie testów egzaminacyjnych o wysokiej skali trudności. Na zajęciach teoretycznych uczniowie zapoznają się z historią sztuki starożytnej, średniowiecznej, nowożytnej oraz współczesnej.Nasze zajęcia prowadzone są w grupach kameralnych,
co pozwala na indywidualną pracę z każdym uczniem!

Lekcje hobbystyczne
Jeśli rysunek lub malarstwo jest Twoim hobby - zapraszamy na nasze lekcje dla hobbystów. Dołącz do naszej grupy i w miłej atmosferze rozwiń swój plastyczny talent.

Jeśli lubisz rysować lub malować, chcesz zapoznać się z różnymi technikami plastycznymi, poznać ciekawych ludzi i przyjemnie spędzić czas - serdecznie zapraszamy na nasze lekcje dla hobbystów.

Zajęcia odbywają się w soboty i środy - trwają 4 godziny lekcyjne. Uczestnicy nie są skrępowaniu sztywnymi regułami - mogą rozwijać swoje indywidualne zainteresowania i talenty plastyczne pod wprawnym okiem naszych wykładowców.Lekcje przeznaczone są dla wszystkich,
począwszy od młodzieży wczesno-szkolnej.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie