Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
MeToo School of English

ul. Julianowska 67C, 05-500 Piaseczno
tel. 602-601-022
www:  
e-mail:   info@metoo.com.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2250 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA JĘZYKA ANGIELSKIEGO

- kursy ogólne
- egzaminy Cambridge
- kursy maturalne
- Business English

INNE JĘZYKI

- język niemiecki
- język francuski
- język hiszpański


MeToo School of English to szkoła stworzona z myślą o słuchaczach. Zapewniamy komfortowe warunki do nauki, miłą atmosferę, duży wybór kursów prowadzonych przez profesjonalnych lektorów przy wykorzystaniu ciekawych metod. Prowadzimy kursy na wszystkich poziomach zaawansowania, także kursy Business English, kursy przygotowujące do egzaminów British Council PLAY & LEARN : FCE, CAE, CPE oraz do egzaminu TOEFL.

OFERTA DLA FIRM
Proponujemy kursy ogólne, kursy języka biznesowego lub obejmujące słownictwo związane z branżą Państwa firmy. Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu po 90 min lub w innym trybie dogodnym dla słuchaczy.

Liczba osób w grupie w naszej szkole nie przekracza czterech. Jednak, jeżeli z jakiegoś powodu chcieliby Państwo zwiększyć liczbę osób w grupie, proponujemy rabat. Korzystamy z podręczników wydawnictw brytyjskich, tj. Longman, Oxford University Press, Heinemann, dysponujemy także prasą i literaturą anglojęzyczną przybliżającą studentom kulturę brytyjską. Na zajęciach używamy kaset audio i video. Dążąc do zaspokojenia wszystkich potrzeb językowych naszych studentów często włączamy do programu zajęć problemy i zadania wynikające z ich bieżącej pracy.

Warunkiem rozpoczęcia współpracy jest przeprowadzenie przez naszą szkołę testów kwalifikacyjnych. Dodatkowo wszyscy studenci wypełniają kwestionariusz "Analiza Indywidualnych Potrzeb", który pozwala nam dokładnie zaplanować przebieg kursu.

OFERTA DLA DZIECI
Specjalne grupy dla dzieci i młodzieży zaawansowanej językowo Proponujemy zajęcia dla dzieci i młodzieży powracających z zagranicy i posługujących się biegle językiem angielskim w mowie. Specjalnie przygotowane lekcje pozwalają na utrzymanie płynności wypowiedzi ustnej z jednoczesnym położeniem nacisku na udoskonalanie form pisemnych. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 60 minut.

PLAY & LEARN
to oferta przeznaczona dla najmłodszych dzieci nauka poprzez zabawę, dzieci uczą się piosenek, wierszyków i w ten sposób przyswajają nowe słowa i zwroty kurs standardowy to 2 razy w tygodniu po 45 min, ale mogą Państwo pozostawić dziecko pod naszą opieką na dłużej, w czasie, gdy Państwo robią zakupy lub załatwiają ważną sprawę, my zapewnimy dziecku troskliwą opiekę, zapoznając je jednocześnie ze światem języka angielskiego

YOUNG LEARNERS
to oferta przeznaczona jest dla dzieci w wieku szkoły podstawowej (7-13 lat) kurs ten sprawi dzieciom dużo przyjemności, ponieważ wykorzystuje on dużo zabaw i gier językowych, które dzieci polubią kontakt z "żywym" językiem oraz realnymi sytuacjami dnia codziennego, dużo swobody stworzonej poprzez atmosferę zabawy ułatwi dziecku przełamanie bariery językowej

TEENAGERS
to oferta przeznaczona dla dzieci w wieku gimnazjalnym kurs prowadzony na podstawie metody komunikacyjnej polegającej na nauce języka w odniesieniu do sytuacji z życia codziennego, dużo kontaktu z "żywym" językiem

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie