Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Access English

ul. Nad Wierzycą 10, 83-200 Starogard Gdański
tel. (58) 561-23-25, fax (58) 562-75-75
www:   http://www.accessenglish.com.pl
e-mail:   biuro@ae.net.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4012 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERTA

- angielski dla dzieci od 3 do 11 lat
- Klub Pirata - nauka języka dla dzieci
- kursy angielskiego dla nastolatków
- kurs przygotowujący do egzaminu gimnazjalnego z języka angielskiego
- kurs przygotowujący do matury z języka angielskiego
- kursy przygotowujące do egzaminów Cambridge (FCE, CAE, CPE), City and Guilds
- kursy angielskiego usprawniające międzynarodową świadomość kulturalną
- kursy angielskiego przygotowujące do życia po szkole
- kursy angielskiego dla dorosłych
- kursy angielskiego dla firm
- egzaminy z języka angielskiego (certyfikaty uznawane na całym świecie zgodne ze standardami europejskimi)

O Nas
Doskonale rozumiemy, że nasi uczniowie i klienci potrzebują szkoły położonej w dogodnym i bezpiecznym miejscu, które będzie sprzyjało atmosferze nauki. Z tego powodu, wybierając naszą obecną lokalizację braliśmy pod uwagę te właśnie aspekty.

Dlatego też, międzynarodowe centrum egzaminacyjne ACCESS English znajduje się w idealnym miejscu, przy wejściu do parku miejskiego Starogardu Gdańskiego, nieopodal ronda im. Kazimierza Deyny. Lokalizacja naszej szkoły stanowi fantastyczne udogodnienie dla uczniów, gdyż w pobliżu znajduję się bezpłatny oświetlony parking, do centrum miasta jest zaledwie kilka kroków, a ponadto, stąd jest łatwy dojazd do głównych dróg przelotowych. A ci, którzy cenią sobie wypoczynek oraz przechadzki po alejkach wyznaczanych drzewami będą zachwyceni pobliskim parkiem, który mogą odwiedzać przed zajęciami.

ACCESS English zaprasza wszystkich bez wyjątków. Szkoła jest samodzielnym budynkiem, dzięki czemu gwarantuje bezpieczeństwo, gdzie nauka staje się łatwiejsza i przyjemniejsza. Możesz się zrelaksować wsłuchując się w śpiew ptaków, a spoglądając na alejki tworzone przez drzewa zaobserwujesz zmieniające się pory roku.

Hasło przewodnie szkoły ACCESS English, "Simply More Effective" (Po prostu skuteczniej) stanowi dla ciebie gwarancję, iż nie marnujesz swojego cennego czasu, czy też osobistych środków finansowych na uczestnictwo w nieefektywnych kursach językowych.

Przez ponad dekadę ACCESS English wyrobiło sobie dobre imię dostarczając skutecznych programów językowych w konkurencyjnych cenach. Nasza wyjątkowa metoda nauczania języka angielskiego połączona ze strategią koncentrowania się w 100% na języku angielskim zapewnia jakość, profesjonalizm i nauczanie tegoż języka w danym kontekście. Nasi klienci doceniają nasze wysiłki i często pozytywnie komentują swoje doświadczenia zdobyte podczas nauki z nami.

Podejście do uczenia się ACCESS English zapewnia ci, że będziesz mógł być spokojny wiedząc, że wszystkie nasze kursy są tak zaprojektowane, by spełniały nasze wymogi oraz twoje potrzeby. Kursy językowe mogą być intensywne, jeśli tego sobie życzysz.

Dlaczego w ACCESS English uczymy skuteczniej?

Jesteśmy również uznawanym centrum egzaminacyjnym dla znanej organizacji City and Guilds z siedzibą w Londynie. Ten fakt stanowi gwarancję usług wysokiej jakości oferowanych przez ACCESS English. Toteż, możesz zaufać logo ACCESS English, które łączy w sobie zarówno uznanie rządu oraz innych krajów, a w dodatku umożliwia ci podejście do międzynarodowych egzaminów tu na miejscu.

 • w ACCESS English skorzystasz z wielu udogodnień przygotowanych z myślą o uczniach. Niektóre z nich to: biblioteka, w której uczniowie mogą przygotowywać się do zajęć, szukać informacji ich interesujących, odpocząć i oczywiście poczytać
 • wygodnie umeblowane i dobrze oświetlone sale (dla maksymalnie 10 uczniów) wraz z dobrze wyposażonymi salami przeznaczonymi do zajęć indywidualnych oraz dla grup prywatnych, czy mikro grup; ponadto, wszystkie sale mają dostęp do multimediów oraz sprzętu XXI wieku służącego do prezentacji
 • bogato wyposażona biblioteka z materiałami dla nauczycieli, która zapewnia najlepsze możliwe materiały do nauczania języka i przygotowywania zajęć poświęconych kulturze krajów anglojęzycznych
 • pracownicy biura stale uaktualniają informacje, tak by uczniowie byli świadomi swoich postępów i frekwencji
 • pracownicy biura zawsze są dostępni w ciągu dnia, tak by zapewnić uczniom zadowolenie, a ponadto organizują oni różnorodne zajęcia w ciągu całego roku, by uczcić święta związane z kulturą krajów anglojęzycznych
 • firma prowadząca swoją działalność zgodnie z zasadami etycznymi i profesjonalnej organizacji podczas rozmawiania z klientami
 • kursy oferujące elastyczność w dziedzinie programu i materiałów, tak, by każdy uczeń był zadowolony z zajęć
 • konkurencyjne ceny
 • dogodne sposoby płacenia za kursy

KURSY DLA DZIECI - KLUB PIRATA

Jak wiadomo im szybciej dziecko będzie miało styczność z językiem obcym, tym łatwiej sobie go przyswoi, podobnie jak język ojczysty.

 • lektorzy ostrożnie dobierani, aby pomóc Waszemu dziecku rozwinąć umiejętności językowe
 • lektorzy - absolwenci Uniwersytetu Gdańskiego, wydziału filologii angielskiej

W Access English wszystkie dzieci należą do Klubu Pirata. Lekcje organizowane są często w formie zabawy która sprawia, że nauka języka staje się przyjemnością i przychodzi niejako samoistnie. Zaangażowanie dziecka w akcję wyrabia umiejętność posługiwania się językiem obcym w codziennych, rzeczywistych sytuacjach i kontakcie z innymi ludźmi.

Serdecznie Zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie