Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Kształcenia Zawodowego
i Ustawicznego

w Nowej Wsi

Nowa Wieś 70 A, 05-660 Warka
tel./fax. (48) 667 20-12, (48) 667 34-33
www:   http://www.nowawies.ckziu.edu.pl
CKZiU na Facebooku
e-mail:   szkola@ckziu.edu.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 16875 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznieTECHNIKUM im. Tomasza Nocznickiego


SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA
im. Tomasza Nocznickiego

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH im. Tomasza Nocznickiego

- 3-letnie na podbudowie gimnazjum lub
  szkole podstawowej

- 2-letnie na podbudowie ZSZ

SZKOŁA POLICEALNA
im. Tomasza Nocznickiego


KWALIFIKACYJNE KURSY ZAWODOWE
W ZAWODACH:

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego biorąc udział w konkursie „Projekt z klasą” znalazła się w elitarnym gronie placówek, które w szczególny sposób dbają o rozwijanie umiejętności kluczowych swoich uczniów i została uhonorowana tytułem
„Dobrze ZaPROJEKTowana Szkoła”.

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi powstało z dniem 1 września 2013r. w wyniku połączenia Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nowej Wsi oraz Powiatowego Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego w Grójcu z siedzibą w Nowej Wsi.

Centrum prowadzi szkoły dla młodzieży oraz szkoły dla dorosłych.

Nauka w szkole i na kwalifikacyjnych kursach zawodowych jest bezpłatna.

U nas możesz zrealizować swoje marzenia. Zapraszamy do naszej szkoły, która istnieje od 1973 roku i ma swoje bogate tradycje w kształceniu kadry ogrodniczej i ekonomicznej. Szkoła nasza ulega stałej modernizacji i nadąża za potrzebami rynku.

Jesteśmy szkołą, która wspiera twórcze osobowości, pomaga urzeczywistniać marzenia i przygotowuje do życia w nowej rzeczywistości. W trosce o właściwe wykorzystanie szans stwarzanych na lokalnym rynku pracy, poszerzamy naszą ofertę edukacyjną. Celem szkoły jest zapewnienie jak największej efektywności nauczania.

Zapewniamy doskonale wykwalifikowaną kadrę nauczycielską, dobrze wyposażone pracownie przedmiotowe, odpowiednie pomoce naukowe, bogaty księgozbiór w szkolnej bibliotece, możliwość korzystania z Internetowego Centrum Informacji Multimedialnej, salę gimnastyczną z siłownią i boiskami sportowymi, opiekę medyczną.

Uczniowie mogą rozwijać swoje zainteresowania w wielu kółkach tematycznych, zdobywać dodatkowe kwalifikacje podczas kursów organizowanych przez szkołę, poszerzać wiedzę podczas zajęć praktycznych. Wieloletnią tradycję mają w naszej szkole akcje Klubu Honorowych Dawców Krwi. W ciągu całego roku szkolnego nasz kalendarz obfituje w ciekawe konkursy, akcje charytatywne i okolicznościowe apele. Szkoła współpracuje z Powiatowym Urzędem Pracy w zakresie organizacji spotkań z uczniami klas maturalnych, opiniowania nowych kierunków kształcenia. W szkole corocznie odbywają się warsztaty z zakresu planowania kariery zawodowej.

Baza dydaktyczna
 • sale lekcyjne
 • sala gimnastyczna
 • centrum informacji multimedialnej w bibliotece szkolnej
 • świetlica szkolna z punktem gastronomicznym
 • gabinet pomocy medycznej
 • szkolny radiowęzeł
 • pełnowymiarowe boiska szkolne
 • bursa międzyszkolna
 • baza do zajęć praktycznych
 • nauka jazdy ciągnikiem
 • sklepik szkolny


Szkoły dla dorosłych
Formy kształcenia w szkołach dla dorosłych - forma zaoczna oznacza, że zajęcia odbywają się co najmniej raz na dwa tygodnie przez dwa dni w wymiarze godzin obowiązkowych zajęć edukacyjnych określonym w ramowym planie nauczania szkoły dla dorosłych. Do szkoły policealnej przyjmujemy uczniów, którzy ukończyli szkołę średnią - matura nie jest wymagana.

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe to nowe, dodatkowe możliwości na rynku pracy. Kwalifikacyjne kursy zawodowe to bezpłatna forma uzyskania kwalifikacji zawodowych. Na KKZ nie ma egzaminów wstępnych. O przyjęciu na kurs do Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Nowej Wsi decyduje kolejność zgłoszeń.

PRACOWNIE KOMPUTEROWE

Szkoła posiada pracownie komputerowe i Multimedialne Centra Informacji.
W pracowniach komputerowych znajdują się: serwer, komputery drukarka laserowa czarno-biała, skaner. W Multimedialnym Centrum Informacji znajdują się: komputery, sieciowa drukarka laserowa czarno-biała, skaner. Wyposażenie dopełnia mobilny zestaw multimedialny złożony z komputera przenośnego i wideoprojektora.
Pracownie komputerowe i multimedialne centrum informacyjne posiada stały dostęp do Internetu za pośrednictwem Szkolnej Sieci Komputerowej.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie