Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2

im. Noblistów Polskich

ul. Za Bramką 8, 74-300 Myślibórz
tel. (095) 747-25-71
www:   http://www.zsp2mysliborz.internetdsl.pl
e-mail:   zsp2_mysliborz@poczta.onet.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 7090 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE


LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH

- cykl kształcenia 3-letni systemem wieczorowym

UZUPEŁNIAJĄCE LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH

- cykl kształcenia 2-letni systemem wieczorowym

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Noblistów Polskich proponuje uczniom atrakcyjną ofertę edukacyjną, zapewniając dobre wykształcenie. Wspomagamy wszechstronny rozwój ucznia, zgodnie z osobistymi potrzebami i możliwościami. Zapewniamy uczniom dobre warunki do nauki. Dobrze przygotowujemy ucznia do życia społecznego w rodzinie i środowisku lokalnym.

Profile klas


Klasa ogólna - to idealna klasa dla tych, którzy nie mają jeszcze sprecyzowanych zainteresowań i planów na przyszłość. Ta klasa daje możliwość szerokiego wyboru przedmiotów przygotowujących do egzaminu maturalnego. Trzyletni okres nauki to czas na rozpoznawanie swoich zainteresowań i świadomy wybór ścieżki zawodowej.

Klasa europejsko-językowa - do tej klasy zapraszamy absolwentów gimnazjów, którzy są ciekawi świata i zmian w nim zachodzących, interesują się szerokim kontaktem z kulturą kina, teatru, filharmonii, spotkaniami z ludźmi kultury i życia społecznego i lubią poznawać języki obce. Absolwent klasy europejsko - językowej będzie przygotowany do podjęcia studiów na kierunkach humanistycznych (dziennikarstwo, prawo, europeistyka, politologia, socjologia, nauki społeczne, stosunki międzynarodowe).

Klasa dziennikarska - nauka w tej klasie pozwoli rozwinąć pasje tym, którzy wykazują zainteresowanie publicystyką i kulturą medialną. W toku nauki uczniowie mają szansę doskonalenia umiejętności polonistycznych: poznanie gatunków dziennikarskich i elementów warsztatu pracy dziennikarza, przygotowanie się do studiów dziennikarskich i humanistycznych, recenzowanie rzeczywistości, umieszczanie swoich tekstów w gazetce szkolnej i prasie lokalnej, uczestnictwo w zajęciach kół pozalekcyjnych, doskonalenie znajomości dwóch języków obcych poprzez udział w zajęciach w zakresie rozszerzonym.

Klasa inżynierska - to klasa przeznaczona dla młodzieży, która chce zostać informatykami, architektami lub fizykami. Program nauczania klasy inżynierskiej przygotuje do studiowania na kierunku politechnicznym. Absolwenci klas inżynierskich nabywają umiejętności logicznego myślenia, analizy i syntezy problemów, dokładności, konsekwencji w działaniu.

Biblioteka


Pragniemy aby każdy znalazł tutaj coś dla siebie. Znajdziecie tu informacje o tym co warto przeczytać - interesujące książki i artykuły i ich recenzje. Pragniemy aby użytkownicy biblioteki współredagowali witrynę. Czekamy na wasze sugestie i materiały np. recenzje przeczytanych książek czy adresy ciekawych stron internetowych.

Koła zainteresowań


W szkole działają rozmaite koła zainteresowań, np.:
  • historyczne
  • teatralne
  • matematyczne
  • informatyczne

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie