Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Zespół Szkół Technicznych

ul. 3 Maja 15, 43-450 Ustroń
tel. (033) 854-35-43
www:   http://www.zspustron.internetdsl.ple-mail:   zsp.ustron@interia.pl
zst.ustron@interia.eu


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2812 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

TECHNIKUM


SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA

- sprzedawca
- klasa wielozawodowa


We wszystkich typach szkół prowadzone będą przez specjalnie przygotowanych do tego nauczycieli po studiach podyplomowych zajęcia z podstaw przedsiębiorczości, co znakomicie ułatwi naszym absolwentom rozpoczęcie i prowadzenie własnej działalności gospodarczej.
Uczniowie ZST w Ustroniu, których obecnie jest 320 kształcą się i będą się kształcić w szkole przyjaznej i pod każdym względem nowoczesnej, pod kierunkiem świetnie przygotowanej kadry pedagogicznej, w oparciu o bogatą bazę dydaktyczną na którą składają się m. in.:

  • dwie pracownie komputerowe wyposażone w 27 połączonych w sieć wysokiej klasy zestawów typu Macintoch i PC z indywidualnym dostępem do Internetu
  • świetnie wyposażone klaso-pracownie do przedmiotów technicznych oraz do nauki języków obcych
  • największa liczba unikalnych modeli maszyn kuźniczych, do obróbki skrawaniem, automatyki i innych
  • własna sala gimnastyczna, boisko szkolne i siłownia
  • własny warsztat z nowoczesnym, w pełni skomputeryzowanym biurem technologiczno-konstrukcyjnym, bogatą i nowoczesną bazą szkoleniowo-produkcyjną zatrudniający wysoko wykwalifikowanych nauczycieli z wieloletnią praktyką zawodową

Jednym z priorytetów kierownictwa szkoły i kadry pedagogicznej jest wprowadzanie do nauczania we wszystkich typach szkół techniki komputerowej w możliwie najszerszym wymiarze. Już w chwili obecnej lekcje przedmiotów zawodowych, takich jak rysunek techniczny, podstawy konstrukcji i technologia maszyn prowadzone są wg autorskich programów z wykorzystaniem najnowszych wersji odpowiednich programów i sprzętu komputerowego. Programy i sprzęt komputerowy wykorzystują również w coraz szerszym wymiarze nauczyciele przedmiotów humanistycznych. Docelowo wszystkie pracownie zostaną wyposażone w min. 1 zestaw komputerowy z dostępem do Internetu, co uzupełni istniejący już obecnie w każdej pracowni komplet urządzeń audiowizualnych i stworzy nauczycielom zupełnie nowe możliwości prowadzenia lekcji.
W naszej szkole prowadzone są zajęcia pozalekcyjne z informatyki i wychowania fizycznego, organizowane są różnego rodzaju konkursy m. in. "Fizyk roku", "Mistrz ortografii", "Najlepszy anglista", odbywa się szereg imprez okolicznościowych, organizowane są wycieczki krajowe i zagraniczne.
Poza tym szkoła bierze aktywny udział we wszelkiego rodzaju działaniach na rzecz miasta Ustronia i jego mieszkańców angażując się w akcje podejmowane przez Urząd Miejski w Ustroniu.
Należy również podkreślić, że dzięki przeprowadzonym w ciągu ostatnich kilku lat poważnym i bardzo kosztownym pracom remontowym, w tym odnowieniu frontowej elewacji, wymianie okien, podłóg, parkietów i boazerii, malowaniu ścian, a także modernizacji sanitariatów szkoła w sposób zdecydowany zmieniła również bardzo korzystnie swoje fizyczne oblicze. Zostało to dostrzeżone przez uczniów i rodziców, a także przez uczestników jubileuszowego zjazdu absolwentów Technikum Mechanicznego.


Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie