Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Gimnazjum nr 124 i Szkoła Podstawowa nr 367

ul. Przytulna 3, 03-083 Warszawa
tel./faks. (22) 811-06-84
www:   http://www.gimnazjum.waw.pl
e-mail:   sekretariat124@gimnazjum.waw.pl
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 18391 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie
 

GIMNAZJUM Nr 124
im. Polskich Noblistów

- klasy dwujęzyczne
- klasy profilowane z ciekawymi
  innowacjami pedagogicznymi


SZKOŁA PODSTAWOWA NR 367
Prowadzimy nabór do:

- klasy I
- klas VII - klasy dwujęzyczne

Wszyscy dbamy o wszechstronny rozwój każdego ucznia, który u nas nigdy
nie jest anonimowy.

Na rok szkolny 2017/2018 zapraszamy do oddziału dwujęzycznego utworzonego w klasie VII ośmioletniej szkoły podstawowej.
 • język obcy - poziom dwujęzyczny: język angielski poziom dwujęzyczny
 • drugi język obcy do wyboru: język niemiecki kontynuacja, język niemiecki od podstaw

Sprawdzian predyspozycji językowych odbędzie się 6 czerwca 2017r. o godzinie 9:00. Kandydatów prosimy o przyjście najpóźniej o 8:45 z legitymacją szkolną.

O Nas

Jesteśmy niewielką placówką, dzięki temu znamy się wszyscy bardzo dobrze. Uczniowie nie są anonimowi, a nauczyciele mogą od razu reagować na ich potrzeby i problemy. Szczególną wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa na terenie szkoły i w jej sąsiedztwie. Otrzymaliśmy zaszczytny tytuł "Szkoły z klasą". Zapewniamy uczniom doskonałe warunki do nauki i rozwijania zainteresowań. Duży nacisk kładziemy na sport i nauczanie języków obcych. Wszyscy nauczyciele podnoszą swoje kwalifikacje w różnych formach doskonalenia zawodowego.

Baza dydaktyczna
Dysponujemy nowoczesnymi salami lekcyjnymi wyposażonymi w tablice multimedialne i sprzęt audiowizualny, zmodernizowaną pracownią komputerową, pracownią języków obcych, biblioteką z dostępem do komputerów, Internetu i edukacyjnych programów multimedialnych.
Ponadto posiadamy nowoczesny blok sportowy z pełnym zapleczem oraz wielofunkcyjnym boiskiem sportowym. Każdy rodzic i uczeń posiada bezpłatny dostęp do dziennika elektronicznego.

Koła zainteresowań
W celu zapewnienia młodzieży jak najlepszych warunków do osiągnięcia sukcesu staramy się diagnozować i rozwijać ich zainteresowania, tak, aby każdy z naszych uczniów mógł pokazać się z jak najlepszej strony, mógł aktywnie działać na forum społeczności szkolnej i rozwijać swoje pasje. W naszej szkole aktywnie działają następujące koła zainteresowań:
 • zajęcia w ramach Kuźni Noblistów
 • koła przedmiotowe
 • zajęcia artystyczne - rękodzieło
 • wycieczki terenowe
 • zajęcia czytelniczo-świetlicowe
 • szkolne koło wolontariatu
 • zajęcia czytelniczo-świetlicowe
 • zajęcia teatralne
 • gazetka szkolna
 • zajęcia sportowe, np. siatkówka, koszykówka, piłka nożna, unihokej, tenis stołowy
 • zajęcia wyrównawcze

Współpraca międzynarodowa
Współpraca ma na celu podniesienie jakości edukacji szkolnej i promowanie świadomości wymiaru europejskiego w procesach edukacyjnych oraz pomóc uczniom i nauczycielom w kształtowaniu poczucia przynależności do szerszej i otwartej na świat społeczności europejskiej - społeczności o różnych tradycjach, mającej jednak korzenie we wspólnej historii. Oferujemy swoim uczniom międzynarodową współpracę w programie ERASMUS+.

W kreowaniu absolwenta pomaga nam wizja szkoły:

W naszej szkole kształtujemy: przyjaźń i partnerstwo, wzajemny szacunek i pomoc, twórcze działanie (zauważamy nawet najmniejszy sukces), pozytywne myślenie, poszanowanie wartości moralnych, zaangażowanie w naukę, rozwijanie własnych zdolności i to jak żyć z innymi i dla innych.

Nasza szkoła jest nowoczesna, przyjazna i bezpieczna. Wykwalifikowane i twórcze Grono Pedagogiczne korzysta z dobrych podręczników i programów, w których realizacji dominują aktywne metody nauczania i indywidualne podejście do ucznia. Wspieramy wszechstronny rozwój młodzieży poprzez nauczanie, wychowanie, opiekę, wyrównywanie szans a także rozwój zainteresowań i uzdolnień na zajęciach pozalekcyjnych.

Wszyscy nauczyciele stale współpracują nad doborem skutecznych metod pracy i rozwiązywania bieżących problemów, opracowują działania wspierające, dostosowują program do potrzeb i możliwości dziecka oraz współpracują z rodzicami.

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie