Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Podstawowa im. Adama Wodziczki

w Rogalinku

ul. Poznańska 19, 62-022 Rogalinek
tel. (61) 893-83-01
www:   http://sprogal.ayz.pl
ZS na Facebooku
e-mail:   szkolarogalinek@wp.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 20621 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA
im. Adama Wodziczki

- oddział przedszkolny ("zerowy")
- nauka języka angielskiego od klasy
- opieka pedagoga, psychologa, logopedy
- wykwalifikowana kadra pedagogiczna
- realizacja projektów edukacyjnych
- interesujące zajęcia pozalekcyjne
- aktywne metody pracy
- zajęcia w świetlicy
- miła, przyjazna atmosfera w szkole

ODDZIAŁY GIMNAZJUM

- język angielski, język niemiecki
- bardzo dobre wyniki egzaminu
  gimnazjalnego

- dbamy o indywidualny i wszechstronny
  rozwój ucznia

O Nas

Szkoła stawia sobie nadrzędny cel dbałość o wysoki poziom kształcenia i wychowania ze szczególnym uwzględnieniem uwrażliwienia ucznia na otaczającą przyrodę, kształcącego i wychowującego młodego człowieka w poszanowaniu praw przyrody, drugiego człowieka i własnego zdrowia, w powiązaniu z tradycją i środowiskiem społecznym.

W naszej szkole uczniowie mogą poszerzać wiedzę, rozwijać swoje zainteresowania oraz doskonalić umiejętności uczestnicząc w licznych kołach zainteresowań oraz zajęciach pozalekcyjnych.

Oferujemy m.in.:
  • koła przedmiotowe
  • zajęcia artystyczne
  • Wolontariat
  • zajęcia sportowe
  • zajęcia wyrównawcze
  • gimnastykę korekcyjną
  • zajęcia logopedyczne

PROJEKTY I INNOWACJE

"Lepsza Szkoła" - w ramach tego projektu trzy razy do roku odbywają się Sesje z plusem. Jest to ogólnopolski program badający kompetencje matematyczne uczniów. Uczniowie, wspólnie z dziesiątkami tysięcy uczniów w całej Polsce, rozwiązują standaryzowane testy „na wejście”, w połowie i na końcu roku szkolnego. Po każdym teście mamy możliwość porównania wyników poszczególnych uczniów i całej klasy z wynikami szkoły, województwa i całej Polski.

"MAŁY WOLONTARIAT CECYLKI KNEDELEK" - za podstawowe cele programu można uznać rozwijanie wśród dzieci wrażliwości na otoczenie, pomoc rówieśnikom w trudnych sytuacjach, wspieranie inicjatyw wolontariackich dzieci i młodzieży, budowanie poczucia odpowiedzialności, rozwój zainteresowań i umiejętności, edukacja młodszych kolegów, wsparcie wolontariuszy, promocja życia bez uzależnień, docenianie najaktywniejszych wolontariuszy, wyławianie młodych talentów, promocja wolontariatu w przedszkolu i szkole.

"Zwiększenie skuteczności działań pracowników systemu wspomagania i trenerów w zakresie kształcenia u uczniów kompetencji kluczowych" - celem projektu jest poprawa funkcjonowania systemu wspomagania szkół w zakresie kompetencji kluczowych uczniów niezbędnych do poruszania się na rynku pracy. W wyniku działań szkołom i placówkom oświatowym zagwarantowane zostanie efektywne wsparcie w następujących zakresach: nauczania przedmiotów matematyczno-przyrodniczych, wykorzystywania technologii informacyjno-komunikacyjnej, wykorzystywania eksperymentów oraz innych metod aktywizujących uczniów, wychowania i kształtowania postaw takich, jak kreatywność, innowacyjność uczniów, pracy zespołowej.

ŚWIETLICA

Świetlica szkolna przeznaczona jest dla naszych uczniów. Opiekę nad wychowankami sprawuje wychowawczyni z wyższym wykształceniem.

W ciągu całego roku szkolnego, w świetlicy prowadzone są zajęcia, zgodnie z przyjętym planem pracy dydaktyczno - wychowawczej. Nauczycielka stosuje nowoczesne formy i metody pracy, dostosowane do wieku wychowanków i ich możliwości psychofizycznych. Wychowawczyni pracuje także z dziećmi mającymi trudności w nauce, pomagając im w odrabianiu zadań domowych oraz nadrabianiu zaległości w materiale programowym.

Wychowankowie naszej świetlicy biorą udział w zajęciach ruchowych. Często prowadzone są zabawy, przy sprzyjającej pogodzie na powietrzu. Prezentują swoje talenty i zdolności podczas imprez okolicznościowych oraz podczas występów.

Wiele radości sprawia dzieciom nauka nowych technik plastycznych. Wszystkie te umiejętności są wykorzystywane do wykonania ciekawych dekoracji, które zdobią okna i ściany naszych pomieszczeń. W świetlicy organizowane są również konkursy plastyczne dla chętnych wychowanków.

Wychowankowie nasi mają też czas do własnej dyspozycji, który mogą przeznaczyć na zabawy dowolne w gronie rówieśników, wykorzystując w nich liczne gry i zabawki.

Świetlica prowadzi także dożywianie dla chętnych dzieci oferując posiłki.

GALERIASERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie