Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Tańca Tancerze.pl

ul. Marszałkowska 3/5, 00-624 Warszawa
tel. 0-606-701-102
www:   http://www.tancerze.pl
e-mail:   zapisy@tancerze.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2707 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

KURSY TAŃCA

- salsa
- samba
- taniec brzucha
- flamenco
- tango argentyńskie
- funky
- MTV Video Dance
- Jazz
- HipHop,
- street dance
- taniec towarzyski
- technika klasyczna i taniec baletowy
- swing jazz


Założycielem szkoły tańca "Tancerze.pl" jest Sylwia Raźna - doświadczony instruktor wielu stylów tanecznych. Zainspirowaliśmy modę na taniec w kraju, czego wyrazem są popularne programy telewizyjne (np. Taniec z Gwiazdami, współuczestniczyliśmy w powstaniu pierwszej edycji) i promocja tańców świata prowadzona przez gupy taneczne szkoły tańca Tancerze.pl w całej Polsce.

Celem naszej szkoły tańca jest dzielenie się radością tańca z wszystkimi niezależnie od wieku czy też poziomu zaawansowania. Promujemy rówinież inne formy zajęć ruchowych i pozwalających na rozwój osobowości i zwiększenia pozytywnej energii.

Nasza oferta to:

  • kursy tańca użytkowego i rekreacyjnego w wielu technikach,
  • warsztaty tańca z najlepszymi instruktorami,
  • możliwość wynajmu sali tanecznej,
  • możliwość wynajmu tancerzy celem przeprowadzenia warsztatów lub pokazów.

Program zajęć tanecznych powinien być wcześniej przemyślanym programem, uwzględniającym strukturę lekcji oraz kolejność i intensywność przekazywania wiedzy i kształcenia umiejętności. Powinien być zgodny z celami które chcemy osiągnąć, różnymi na każdym poziomie zaawansowania.

Nauczyciel powinien wykładać przedmiot jasno, wysławiając się precyzyjnie, wyraźnie i dostatecznie głośno. Poziom zajęć powinien być dostosowany w pierwszej kolejności do założonego poziomu zajęć, a w drugiej kolejności dostosowany do możliwości (w przypadku grupy uśrednionych) uczniów. Nauczyciel powinien zdobyć zaufanie i respekt uczniów a także umieć utrzymać porządek podczas zajęć. Wreszcie, instruktor powinien prowadzić zajęcia ciekawie, w atmosferze nawiązującej do danego stylu, podkreślając każdy aspekt tańca: artystyczny, sportowy, społeczny...

Zgodnie z tymi założeniami stworzyliśmy program i metodykę zajęć, a także szkolimy siebie i nowych instruktorów. Naszym celem jest dawanie radości z tańca dla każdego, na każdym poziomie oraz kierowanie, jako trenerzy, osób które chcą rozwijać swoje umiejętności poza poziom podstawowy.

Na kursy tańca zapraszamy w każdym wieku:
  • Bogata oferta dla dorosłych gdzie obok tradycyjnych kursów w parach przodujemy w ofercie zajęć solo dla Pań (np. salsa solo, samba, taniec brzucha). Zapisy i nowe kursy co miesiąc przez cały rok, zajęcia w dogodnych wieczorno popołudniowych godzinach

  • Mamy także specjalne kursy dla młodzieży i dzieci: szczególnie polecamy zajęcia z tańca nowoczesnego oraz hiphop w grupie Amnesia (prowadzi doświadczona instruktorka Dorota Jułkowska). Grupa ma na swoim koncie udane występy na festiwalach i konkursach tańca dla młodzieży

  • Tańczą u nas także osoby w sile wieku, osoby w wieku 40, 50, 60 lat wybierają łagodny taniec hula, dojrzałe Panie lubią taniec brzucha i flamenco, a pary taniec towarzyski lub tango.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie