Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Grodzisku Wielkopolskim Oddział w Kotowie

Kotowo 17, 62-066 Granowo
tel. (61) 447-20-27
www:   http://www.zspkotowo.edupage.org
e-mail:   zspkotowo@tlen.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3809 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

TECHNIKUM


KWALIFIKACYJNY KURS ZAWODOWY

Szkoła Ponadgimnazjalna w Kotowie już od 1963 roku służy rolnictwu rejonu Grodziska Wielkopolskiego. Siedzibą szkół zawsze był powstały w pierwszej połowie XIX wieku pałac. W 1980 roku powstaje samodzielny Zespół Szkół Rolniczych. Od stycznia 2002 roku szkoła zmienia nazwę na Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kotowie. Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych znajduje się w pałacu powstałym w pierwszej połowie XIX wieku. Nasi absolwenci pracują w gospodarstwach rolnych i instytucjach obsługujących rolnictwo. W roku 2013 szkoła obchodzi 50-lecie swojego istnienia. W tym też roku decyzją organu prowadzącego placówka staje się częścią Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Grodzisku Wielkopolskim.

Nasze atuty:
  • aktywne metody pracy,
  • dobrze wyposażone pracownie przedmiotowe,
  • wysoki poziom zajęć dydaktycznych,
  • wykwalifikowana kadra pedagogiczna,
  • aktywne metody nauczania,
  • możliwość rozwoju zainteresowań.

W naszej szkole prężnie działają koła zainteresowań, które pozwalają uczniom rozwijać pasje i zdolności, nie tylko podczas lekcji. Ich opiekunami są nauczyciele, którzy zawsze służą pomocą i dokładają wszelkich starań, by zajęcia te były ciekawe oraz inspirujące.

Baza lokalowo-sprzętowa jest odpowiednio dostosowana do prowadzenia kształcenia. Sale wykładowe i pracownie do nauki zawodu są estetyczne, wygodne i dają duży komfort nauki. Wyposażenie pomieszczeń dydaktycznych jest dopasowane do rodzaju prowadzonych zajęć. Nie brakuje w nich nowoczesnego sprzętu multimedialnego, specjalistycznych urządzeń i przyrządów, ułatwiających przyswajanie wiedzy teoretycznej i umiejętności zawodowych.

W naszej szkole można przystąpić do egzaminu ECDL (Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych) któremu patronuje Polskie Towarzystwo Informatyczne. Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych ECDL (European Computer Driving Licence) zaświadcza, że jego posiadacz potrafi prawidłowo realizować przy pomocy mikrokomputera podstawowe zadania, takie jak: edycja tekstów, wykorzystanie arkusza kalkulacyjnego czy też sieci komputerowej.

Najważniejszym zadaniem każdej szkoły było i jest wykształcenie młodego człowieka, poszerzanie horyzontów myślowych i zainteresowań. Staramy się by absolwenci posiadali umiejętności wyrażania własnych opinii i odnalezienia się w aktualnych realiach. Poprzez odpowiednie działania staramy się, aby uczniowie stali się kreatywnymi, mądrymi i życzliwymi ludźmi.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie