Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Nurkowe "TRYTON"

ul. Pniewskiego 7/1 , 80-246 Gdańsk
tel./fax (58) 340-35-10, 340-37-92
www:   http://www.cn-tryton.pl/
e-mail:   info@cn-tryton.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2630 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

"TRYTON" Centrum Nurkowe istnieje jako szkoła nurkowa już od 10 lat. Wiąże się z tym pełen profesjonalizm oraz doświadczenie z jakim prowadzone są kursy na wszystkie stopnie nurkowe. Kadra instruktorska jest wyspecjalizowana w szkoleniu zarówno dla nurków początkujących jak i zaawansowanych. Nie trzeba się martwić się o sprzęt nurkowy, gdyż prężnie działa przy klubie wypożyczalnia sprzętu nurkowego (skafandry, jackety, butle, automaty) dla klubowiczów jak i stałych klientów. Na miejscu napełnić można butle powietrzem oraz nitroxem.

Wszystko zaczęło się w 1995 roku, wtedy właśnie potężna firma, jaką jest Scubapro poszukiwała swojego przedstawiciela na terenie wybrzeża, miał to być największy salon sprzętu nurkowego w północnej Polsce. Najodpowiedniejszym kandydatem było wówczas Centrum Nurkowe w Pruszczu Gdańskim założone przez Waldemara Wnorowskiego.

Następnie, owe centrum zostaje zarejestrowane w Komisji Działalności Podwodnej PTTK pod nazwą Tryton. Od tej pory zaczynają się kursy, wyprawy nurkowe (na terenie naszego kraju jak i za granicą), dla wielu ludzi zaczyna się nowa przygoda nurkowa.

Centrum Nurkowe Tryton zostaje zarejestrowane w PADI.

Sklep

Przy klubie działa sklep ze sprzętem nurkowym, który jest jednym z największym salonów w Polsce firm takich jak: SCUBAPRO, UWATEC, POSEJDON, APEKS, SUUNTO, AQUALUNG, DIVERITE, EQUES, IQ, WATERPROOF, VIKING, INTERSPIRO.

Serwis

Przy Centrum Nurkowym Tryton mieści się wszechstronny serwis wszystkich firm nurkowych. Serwisowane są automaty wszystkich firm, naprawiane skafandry suche, aparaty powietrzne, skafandry gazoszczelne.

Szkolenia

Tryton jest klubem nurkowym, który dba o swoich klubowiczów. Organizuje przeróżne wypady nurkowe, stara się aby przynajmniej 1 - 2 w tygodniu zanurzyć się pod wodę. Członkowie klubu penetrują zarówno jeziora jak i morskie wraki.

Wyprawy nurkowe

Jeśli tylko mamy ochotę zmienić krajobrazy podwodne - klub zaprasza w przepiękne malownicze zakątki Afryki! Morze Czerwone oferuje to, czego niestety nie możemy zobaczyć w naszym kraju. Dlatego mniej więcej co dwa miesiące członkowie klubu latają do Hurghady, Dahabu lub Sharmu.

Baza szkoleniowa

Od 3 - 4 lat klub posiada własną bazę nurkową nad Jeziorem Kłodno niedaleko Chmielnie (zaraz za Kartuzami), która mieści się przy Ośrodku Wypoczynkowym "Krefta". W każdej wolnej chwili można tam zanurkować. W bazie jest możliwość ładowania butli, wypożyczania sprzętu nurkowego, zakwaterowania w domkach letniskowych.

Kurs nurkowy OWD

Zajęcia teoretyczne odbywają się w centrum a praktyczne na basenie Arki w Gdyni oraz w bazie nurkowej w Chmielnie nad jeziorem Kłodno.

Do kursu potrzebne jest:

  • zaświadczenie lekarskie,
  • sprzęt ABC czyli maska,
  • fajka i płetwy,
  • 2 fotografie.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie