Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Podstawowa nr 34

im. Tony`ego Halika w Toruniu

ul. Włocławska 237/239, 87-100 Toruń
tel. (56) 622-92-62
www:   http://www.zs34.torun.pl
SP NR 34 na Facebooku
e-mail:   sekretariat@sp34.torun.pl
zs34torun@wp.pl
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 17075 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

- oddział "0" - przedszkolny
- aktywne metody pracy
- wykwalifikowana kadra pedagogiczna
- nauka poprzez zabawę
- miła i przyjazna atmosfera
 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 34
im. Tony`ego Halika

- biblioteka szkolna
- zajęcia świetlicowe, stołówka
- opieka pedagoga szkolnego
- bezpieczna szkoła
- przyjazny i skuteczny system nauczania
- ciekawe zajęcia pozalekcyjne
- udział w projektach edukacyjnych
- aktywne metody pracy
- dbałość o wszechstronny rozwój uczniów
- bogata baza sportowa
- wykwalifikowana kadra

Budynek szkoły znajduje się na cichym, spokojnym osiedlu i otoczony jest pobliskimi lasami. Jesteśmy placówką bezpieczną i przyjazną. Do dyspozycji uczniów są:
 • sale lekcyjne dla uczniów wyposażone są w nowoczesne pomoce dydaktyczne (tablice multimedialne)
 • biblioteka
 • sala gimnastyczna
 • nowoczesna baza sportowa:
  • duża sala gimnastyczna z trybunami dla publiczności
  • salka do ćwiczeń korekcyjnych
  • kompleks sportowy (bieżnia lekkoatletyczna, boisko do piłki nożnej, boisko wielofunkcyjne do gier zespołowych, zeskok do skoku w dal)Oferujemy uczniom zajęcia pozalekcyjne pozwalające poszerzyć wiedzę, doskonalić umiejętności oraz rozwijać talenty:
 • polonistyczne
 • Mali Odkrywcy
 • zabawy taneczne
 • zajęcia logopedyczne
 • zajęcia plastyczne
 • zajęcia sportowo-rekreacyjne
 • zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze
 • zajęcia rekreacyjno-taneczne
 • koło matematyczne
 • kółko artystyczne
 • zajęcia teatralne
 • koło regionalno - turystyczne
 • terapia pedagogiczna
 • Szkolne Koło Caritas
 • zajęcia integracyjne

PROJEKT UNIJNY!
Zespół Szkół nr 34 w Toruniu będzie partnerem w projekcie programu Erasmus+ Partnerstwa Strategiczne, w akcji: Współpraca na rzecz innowacji i wymiany dobrych praktyk. Projekt nosi tytuł „Help the Earth: reduce, reuse, recycle” (Pomóż Ziemi: zredukuj, użyj ponownie, przetwórz) i będzie trwał od września 2015 do czerwca 2018. Nasze partnerstwo obejmuje 8 europejskich szkół z: Hiszpanii [główny koordynator projektu], Finlandii, Polski, Turcji, Bułgarii, Słowenii, Łotwy, Grecji.


Oddział przedszkolny
Przy Szkole Podstawowej nr 34 im. Tony`ego Halika od lat organizowany jest oddział przedszkolny. Do dyspozycji przedszkolaków szkoła posiada salę bogato wyposażoną w atrakcyjne dla dzieci pomoce dydaktyczne (kąciki tematyczne, zabawki, gry, drobny sprzęt sportowy itp.) i miejsce zabaw (sala do ćwiczeń korekcyjnych) wyposażone w ramach programu „Radosna szkoła”. Na terenie szkoły znajduje się kolorowy i bezpieczny plac zabaw. Dzieci z oddziału „0” objęte są pomocą pedagogiczną i mogą korzystać z obiadów szkolnych. Istnieje też możliwość nauki języka angielskiego.

Jesteśmy stosunkowo małą szkołą położoną w pięknej okolicy i każde dziecko może czuć się u nas bezpiecznie.

Świetlica
Celem działalności naszej świetlicy jest zapewnienie dzieciom zorganizowanej opieki wychowawczej, pomocy w nauce oraz odpowiednich warunków do zabawy i wypoczynku. Świetlica szkolna organizuje opiekę wychowawczą uczniom z klas I-III, którzy nie mają zapewnionej opieki w czasie wolnym od zajęć lekcyjnych ze względu na czas pracy ich rodziców. Do świetlicy w pierwszej kolejności przyjmuje się uczniom klas I-III, obojga rodziców pracujących lub z rodzin niepełnych.

W świetlicy prowadzone są zajęcia poszerzające wiedzę, plastyczno-techniczne, umuzykalniające, czytelnicze oraz zabawy i gry: integracyjne, ruchowe, sportowe. Często korzystamy z Sali gimnastycznej i korekcyjnej oraz sprzętu sportowego. Na boisku szkolnym mamy do dyspozycji bezpieczny plac zabaw.

MISJA


Jesteśmy szkołą spełniającą oczekiwania środowiska, w którym funkcjonujemy. Tworzymy klimat wpływający na pozytywne relacje między członkami naszej społeczności.
Uczymy młodych ludzi odpowiedzialności za podejmowane decyzje kształtujemy ich postawy w poszukiwaniu wartości i godności osobistej.
Zapewniamy nowoczesną bazę dydaktyczną, wysokiej klasy kadrę pedagogiczną, Życzliwą atmosferę i poczucie bezpieczeństwa.

BIBLIOTEKA

Biblioteka posiada księgozbiór dostosowany do potrzeb i specyfiki szkoły. Ze zbiorów mogą korzystać uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz rodzice. Gromadzi przede wszystkim lektury, beletrystykę dla dzieci i młodzieży, encyklopedie, słowniki, książki popularnonaukowe, podręczniki oraz literaturę fachową dla nauczycieli oraz poradniki dla rodziców. Poza tradycyjnymi nośnikami informacji biblioteka udostępnia kasety video, programy multimedialne, płyty CD (filmy, bajki, gry edukacyjne).

Biblioteka jest w pełni skomputeryzowana , posiada stanowiska komputerowe z dostępem do Internetu. W ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom" prowadzone są "Spotkania z książką" dla klas 0-III. Głośne czytanie odbywa się co tydzień w bibliotece. Zgodnie z nowymi założeniami reformy biblioteka przekształca się w Szkolne Centrum Informacji.

Serdecznie zapraszamy!

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie