Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Szkolenia Kierowców Wiesław OSIOR

ul. Jana Pawła II 3, 21-100 Lubartów
tel. (081) 854-32-84
www:   http://osior.com
e-mail:  

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 6806 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

NAUKA JAZDY

- kursy nauki jazdy kat. A, B, C, D i E


O Ośrodku

Ośrodek Szkolenia Kierowców Wiesław OSIOR prowadzi szkolenia już od 1989 roku. Przez ponad piętnastoletnią historię szkoły stale zwiększająca się konkurencja oraz wzrastające wymagania w szkoleniu kierowców sprawiły, że nasz ośrodek posiada obecnie doskonale wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowników posiadających aktualne uprawnienia instruktora nauki jazdy.

Wykłady prowadzone są przez kierownika ośrodka z wykorzystaniem nowoczesnych środków dydaktycznych, które są ciągle aktualizowane i dostosowywane do potrzeb egzaminacyjnych.

Obecnie szkolimy na samochodach, na których kursanci zdają część praktyczną egzaminu w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego, tj. w kategorii B: Fiat Punto III (2 szt.), Opel Corsa (4 szt.), Opel Astra (1 szt.), Chevrolet Aveo (5 szt.); w kategorii A: motocykle Suzuki 125 (1 szt.) i Suzuki 250 (1 szt.); w kategorii C: samochód ciężarowy MAN L2000 (1 szt.). Szkolimy również na kategorię D na autobusie Autosan.

Nasz ośrodek posiada salę wykładową z ilością 30 miejsc siedzących, a także plac manewrowy o nawierzchni asfaltowej z 4 niezależnymi stanowiskami na kategorię B, 1 na kategorię C, 1 na kategorię D i 1 na katergorię A. Plac manewrowy posiada własne i niezależne oświetlenie.

Ośrodek cieszy się wysoką zdawalnością swoich klientów na egzminach. Świadczy o tym fakt, iż testy w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Lublinie zdaje za pierwszym podejściem ponad 90% naszych kursantów, a blisko 50% również za pierwszym razem zdaje egzamin praktyczny.

Szkolenia

Szkolimy na kategorie: A, A1, B, C, B+E a także D. Cykl szkoleniowy dla kat. B obejmuje wymagane 30 godz. wykładów z teorii oraz ćwiczenia praktyczne w ilości 30 godz. jazdy po mieście (Lublin). Oprócz tego oferujemy badania lekarskie na miejscu, indywidualne konsultacje, przystępne ceny i możliwość opłaty kursu w dogodnych ratach. Prowadzimy także doszkalanie.

Instruktorzy

Z pośród 14 instruktorów możesz wybrać tego, który odpowiada Ci najbardziej oraz zmienić go w trakcie szkolenia, jeżeli nie będzie odpowiadał Twoim wymaganiom. Nasi pracownicy pomogą Ci we wszelkich trudnościach oraz wyjaśnią wątpliwości powstałe w trakcie szkolenia, a także wtedy, gdy już będziesz pełnoprawnym uczestnikiem ruchu drogowego. Jesteśmy zawsze na bieżąco z wszelkimi nowinkami i zmianami, które mogą wystąpić w problematyce szkoleniowej.

Egzamin i test wewnętrzny

Po ukończeniu kursu każdy kursant odbywa egzamin wewnętrzny z jazdy z kierownikiem ośrodka oraz zdaje tzw. test wewnętrzny z teorii dla sprawdzenia swoich umiejętności i wiedzy przed egzaminem państwowym.

Po otrzymaniu pozytywnego wyniku z egzaminu wewnętrznego, można otrzymać dokumenty do zgłoszenia w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie