Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Szkolenia Kierowców "Instruktor"

Os. Kosmonautów 111, 61-641 Poznań
tel. 506 080-149
www:   http://www.instruktor.poznan.pl
e-mail:   biuro@instruktor.poznan.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2255 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

KURSY PRAWA JAZDY:

- kursy prawa jazdy kategorii B

W obecnych czasach przemieszczanie się bez samochodu często nie jest możliwe. Zdając egzamin na prawo jazdy, z pewnością nie jeden raz powiemy - prawo jazdy po prostu warto mieć!

Nasza szkoła jazdy zapewnia bezstresowy przebieg szkoleń, który ułatwia osiągnięcie sukcesu na egzaminie państwowym i późniejsze poruszanie się pojazdami po drogach polskich i nie tylko. Staramy się nie tylko jak najlepiej przygotować każdego kursanta do egzaminu państwowego, ale przede wszystkim pomagamy stać się kierowcą z prawdziwego zdarzenia, który czerpie przyjemność z prowadzenia auta będąc w pełni świadomym uczestnikiem ruchu drogowego.

Nasza oferta obejmuje przygotowanie kursanta do zdania egzaminu na prawo jazdy. Z przyjemnością doradzamy i pomagamy naszym kursantom przez cały czas trwania nauki aż do zdobycia prawa jazdy.

Zajęcia teoretyczne prowadzone są w profesjonalny sposób przez wykwalifikowanych, cierpliwych instruktorów. Podczas zajęć zostanie Państwu przekazana wiedza z zakresu prawa o ruchu drogowym. Podczas szkolenia praktycznego każdy z kursantów otoczony jest indywidualną opieką dydaktyczną w zależności od jego umiejętności i potrzeb.

Po ukończeniu kursu kursant może być pewien, że posiadł kompletną wiedzę oraz umiejętności z zakresu:
 • przepisów ruchu drogowego,
 • bezpiecznej jazdy w ruchu miejskim,
 • poprawnej techniki kierowania pojazdem,
 • zasad udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej,
 • podstawowych zagadnień z zakresu obsługi samochodu.

Zajęcia praktyczne
Po ukończeniu szkolenia teoretycznego i zdaniu egzaminu wewnętrznego, można przystąpić do szkolenia praktycznego trwającego 30 godzin i kończącego się egzaminem wewnętrznym zgodnie z zasadami przeprowadzenia egzaminu wewnętrznego na kursie dla kandydatów na kierowców.

Staramy się przełożyć zdobytą wiedzę i doświadczenie na skuteczne, nowoczesne szkolenie.

O FIRMIE

Firma powstała 4 maja 2006 roku z inicjatywy Karola DZIAMSKIEGO (28 lat) oraz Wojciecha NAKREWICZA (26 lat). Instruktorzy nabywali doświadczenie pracując wcześniej w innych ośrodkach szkolenia kierowców w Poznaniu. Tamże zauważyli bardzo niski poziom szkolenia kursantów, brak zaangażowania instruktorów i (niestety) podmiotowe traktowanie przyszłych kierowców. Z relacji kursantów z innych szkół wynikało podobnie. Postanowili stworzyć własną szkołę, w której każdy będzie prawidłowo przygotowany do korzystania z dróg w pod każdym jej względem. Po kilku tygodniach zbierania dokumentacji oraz wielu wizytach w Urzędach uzyskano 30 maja 2006r uprawnienia pozwalające na prowadzenie szkoleń dla kandydatów na kierowców.
Pierwszy kurs rozpoczął się 10 czerwca 2006 roku.
Zajęcia w "INSTRUKTORZE" odbiegają od standardowych schematów. Zajęcia są prowadzone interaktywnie, co oznacza, że u dział w prowadzeniu wykładów biorą sami kursanci.
Celem szkolenia jest przede wszystkim wykształcenie odpowiedzialnych, przewidujących oraz niemal doskonałych kierowców. Na drugim miejscu stawiamy na egzamin, który po przejściu cyklu edukacyjnego pod opieką panów Karola i Wojtka jest tylko formalnością i nie stanowi żadnego problemu ani nie powoduje większego stresu.
W przyszłości planowane jest rozszerzenie działalności o szkolenie na kierowców zakresie kategorii C (samochody ciężarowe) a następnie CE (ciężarowe z przyczepą), oraz nauka jazdy samochodem wyposażonym w rollery. Na końcu należy tylko dodać, że zdawalność obydwóch instruktorów w dotychczasowej pracy wynosiła około 95%.

OFERTA

1. Kurs prawa jazdy kategorii "B" - (30 godzin lekcyjnych teorii oraz 30 godzin zegarowych zajęć praktycznych) zajęcia teoretyczne są prowadzone w 2 kolejne weekendy, zajęcia praktyczne w dowolnych terminach
2. Dodatkowa godzina zajęć praktycznych - opłata za każda godzinę zegarową zajęć (zajęcia w cyklach minimum dwugodzinnych w terminach uzgodnionych z Państwem)
3. Pakiet 5 godzin dodatkowych jazd - 5 godzin zegarowych jazdy samochodem
4. Pakiet 10 godzin dodatkowych jazd - 10 godzin zegarowych jazdy samochodem
5. Badania lekarskie na miejscu - badania uprawniające do rozpoczęcia kursu na prawo jazdy; badania są przeprowadzane w naszym ośrodku
6. Kurs doszkalający

 • teoretyczny - dla osób, które trzykrotnie nie zdały egzaminu teretycznego; szkolenie obejmuje minimum 10 godzin zajęć (1h=45 minut)
 • praktyczny - dla osób, które trzykrotnie nie zdały egzaminu praktycznego; szkolenie obejmuje minimum 5 godzin zajęć praktycznych (1h=60minut)

 • Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
  Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

  zmiany@szkolnictwo.pl

  Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

  X

  TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

  Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

  Wypełnij formularz >>>
  Od 20tu lat najpopularniejszy
  i największy
  informator branży edukacyjnej

  - przedszkola, szkoły, uczelnie
  -kolonie, zielone szkoły
  - inne jednostki

  OKS www.szkolnictwo.pl
  e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
  - ponad 1,5mln użytkowników/mies.


  Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

  Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

  Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej  Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie