Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Europejskie Centrum Szkolenia Kierowców

ul. Jutrzenki 45, 02-230 Warszawa
tel. (22) 648-03-52, tel. kom. 516-385-055
www:   http://www.superkierowca.pl
e-mail:   info@superkierowca.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1816 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Oferujemy Państwu profesjonalne kursy prawa jazdy połączone z treningami na płycie poślizgowej i kursem jazdy defensywnej.

E.C.S.K.

Nasza organizacja powstała dzięki wspólnej inicjatywie specjalistów i ekspertów zajmujących się na co dzień szeroko rozumianymi zagadnieniami bezpieczeństwa jazdy samochodem. Suma naszych doświadczeń to unikalna kompilacja wszechstronnej wiedzy, której stosowanie w praktyce pozwoli Ci osiągnąć wysoki poziom umiejętności prowadzenia samochodu.

Cel do którego dążymy to podniesienie umiejętności kierowców do poziomu, jakiego wymaga najbardziej utytułowana organizacja, zajmująca się standardami bezpiecznego prowadzenia samochodu w Unii Europejskiej: brytyjska DSA (Driving Standards)

Nasi wykładowcy, instruktorzy i konsultanci są gwarancją, że wiedza, jaką Ci przekażemy, będzie rzetelna, aktualna i konkretna. Nie uczymy tylko jak zdać egzamin na prawo jazdy. Przyjdź do nas, a pokażemy Ci, jak jeździć bezpiecznie. Zostań pewnym, przewidywalnym, wzbudzającym zaufanie kierowcą!

ECSK. Zawsze bezpieczniej.

Doskonalenie Technik Jazdy

Pokażemy Ci nowatorskie zasady, dzięki którym Twoja jazda stanie się bezpieczniejsza i mniej męcząca. Jeżeli tylko zechcesz, zostaniesz pewnym, przewidywalnym kierowcą, wzbudzającym zaufanie i czerpiącym jeszcze większą przyjemność z jazdy samochodem. W ECSK poznasz margines bezpieczeństwa, dzięki któremu zapomnisz o nerwach podczas podróży i znacznie łatwiej wypracujesz wysokie zniżki za bezszkodową jazdę u swojego ubezpieczyciela. To się naprawdę opłaca!

Nasi wykładowcy opracowali autorskie programy szkoleń, jednak rdzeniem wiedzy, jaką Ci przekażemy, jest brytyjski standard bezpiecznego prowadzenia auta DSA. Jego fenomen polega na podaniu niezwykle cennych informacji w wyjątkowo prosty i przejrzysty sposób. To tak, jakbyś wysyłał pocztę elektroniczną ze swojego komputera, nie będąc informatykiem. Możesz nie mieć pojęcia o technologiach, które umożliwiają wysyłanie poczty, nie musisz też być specjalistą od sieci komputerowych, a mimo to swobodnie korzystasz z internetu. Wystarczy, że wiesz, jaki nacisnąć klawisz, albo gdzie kliknąć myszą. Co to ma wspólnego z programem naszych szkoleń? Tak właśnie działa DSA. Jeżeli z analizy kilkuset wypadków wynika, że bezpieczny odstęp między samochodami powinien wynosić 2 sekundy, to jedyna informacją, jaką będziesz musiał zapamiętać, będą właśnie 2 sekundy. Nikt nie będzie zaprzątał Twojej głowy skomplikowanymi uzasadnieniami czy teoretycznymi rozważaniami – w ECSK pokażemy Ci proste, skuteczne instrumenty, dzięki którym bezpieczniej i przyjemniej dojedziesz do celu.

Naprawdę dobrym kierowcą nie jest ten, kto po dzielnej walce wyprowadzi auto z niebezpiecznego poślizgu albo gwałtownie skręcając uniknie zderzenia. Dobry kierowca to taki, który potrafi przewidzieć te sytuacje i zawczasu im zapobiec.

Jazda zrywami, z ostrym hamowaniem i szarpaniem, to marna sztuka. Prawdziwym kunsztem jest płynne prowadzenie samochodu. Nauczymy Cię, jak doskonalić tę umiejętność i nie marnować paliwa na bezsensowne hamowanie i przyspieszanie. Poczujesz, jak z każdym dniem jazda dostarczy Ci większej satysfakcji!

To, czego Cię nauczymy, będzie działało niezależnie od warunków pogodowych, pory roku, dnia, czy Twojego nastroju. Nie ważne, czy będziesz jechał w deszcz, w nocy, czy we mgle, albo przygotowywał się do ryzykownego wyprzedzania wielkiej ciężarówki na wąskiej, krętej górskiej drodze. Każda zdobyta u nas umiejętność rozłoży nad Tobą dodatkowy "parasol ochronny" Jeżeli korzystając z naszych rad nawet podświadomie wykonasz kilka dodatkowych, za to niezwykle ważnych czynności, to każda z nich będzie Cię dodatkowo chronić, gdy sytuacja na drodze nagle się skomplikuje.

Mimo autorskich szkoleń, filarem naszego programu pozostaje wiedza zaczerpnięta z brytyjskiego standardu DSA, opracowanego w oparciu o wieloletnie doświadczenia z zakresu psychologii, techniki jazdy i specyfiki szkolenia kierowców. Dość wspomnieć, że w Wielkiej Brytanii ukończenie kursu z certyfikatem DSA uprawnia do dodatkowych zniżek w ubezpieczeniu auta. Gwarantujemy Ci ekskluzywną, kompletną porcję wiedzy. To, jak ją wykorzystasz, zależy do Ciebie. Jeżeli tylko zechcesz i odnajdziesz w sobie determinację, która pozwoli Ci utrwalić umiejętności zdobyte na naszym szkoleniu, jazda będzie przyjemnością nie tylko dla Ciebie, ale i dla współpasażerów. Sam się przekonasz!

UWAGA! Rozpoczęcie kursów doskonalenia techniki jazdy dla kierowców
(wykłady ekspertów i jazdy z naszymi instruktorami) planujemy na maj 2007.
Odpowiednia informacja pojawi się na naszej stronie internetowej.


Więcej informacji na naszej stronie Internetowej

Zapraszamy!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie