Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
GEOINFO - Krakowski Zespół Ekspertów Spółka z o.o.

ul. Ładna 14, 31-444 Kraków
tel./fax (12) 413-75-30
www:   http://www.ekspert.com.pl
e-mail:   geoinfo@ekspert.com.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 5555 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

SZKOLENIA ZAMKNIĘTE

- Kompleksowy Kurs Kosztorysowania
  Robót Budowlanych

- Nowoczesny Kosztorysant - kurs
  doskonalący

- szkolenia specjalistyczne dla branży
  kolejowej

- Skuteczne Praktyki Postępowania
  w Procesie Budowlanym - od pozwolenia
  do zakończenia (przewodnik dla
  inwestora - kurs doskonalący)

 

SZKOLENIA OTWARTE

- Nowoczesny Kosztorysant - kurs
  doskonalący

- Skuteczne Praktyki Postępowania
  w Procesie Budowlanym - od pozwolenia
  do zakończenia (przewodnik dla
  inwestora - kurs doskonalący)

- szkolenia specjalistyczne dla branży
  kolejowej


KURSY KOSZTORYSOWANIA ROBÓT BUDOWLANYCH

- uzyskanie umiejętności zawodu
  kosztorysanta (kod 311201)


SPECJALISTYCZNE SZKOLENIA DLA BRANŻY KOLEJOWEJ
(szkolenia otwarte)

- Proces Inwestycyjny w Budownictwie
  Kolejowym

- Podstawy Kosztorysowania Robót
  Kolejowych

- Zamówienia Publiczne na Roboty
  Kolejowe wg. Procedur FIDIC

Naszą misją jest wykonywanie najwyższej jakości usług na potrzeby klientów sektora budowlanego oraz rynku nieruchomości, w zgodzie ze standardami oraz etyką zawodową. Dzięki doświadczeniu i wykwalifikowanej kadrze, jesteśmy w stanie zagwarantować swoim klientom usługi najwyższej jakości.

GŁÓWNE ZAKRESY DZIAŁALNOŚCI
Działamy na rynku doradztwa w zakresie inwestycji budowlanych (nadzór inwestorski, przeprowadzenie przetargów na zamówienia publiczne, weryfikacja kosztorysów ofertowych i wykonawczych), usług geodezyjnych oraz usług szacowania nieruchomości.

Należymy do grona członków Małopolskiego Partnerstwa na rzecz Kształcenia Ustawicznego przy Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie.

Dodatkowo nasza oferta obejmuje szeroką działalność szkoleniową w zakresie prawa budowlanego, prawa zamówień publicznych, zagadnień project management oraz szerokiej działalności edukacyjnej skierowanej na potrzeby budownictwa w zależności od indywidualnych potrzeb naszych klientów

Jako eksperci, tworzymy zespół profesjonalistów: rzeczoznawców budowlanych, kosztorysowych, majątkowych oraz biegłych sądowych z gruntownym wykształceniem, wieloletnim doświadczeniem i uznaniem zawodowym. Pracujemy tak, aby w pierwszej kolejności zadowolić klienta. Do każdego podchodzimy indywidualnie i wspólnie rozwiązujemy problem w najbardziej optymalny sposób z korzyścią dla obu stron.

SZKOLENIA

Szkolenia adresowane są głównie do pracowników wykonawstwa budowlanego oraz uczniów na poziomie wykształcenia zasadniczego zawodowego, chcących uzyskać nowe kwalifikacje, kadry nadzoru techniczno-ekonomicznego w firmach wykonawstwa budowlanego, architektów, urbanistów, zarządców nieruchomości, rzeczoznawców majątkowych, osób chcących uzupełnić i poszerzyć wiedzę.

Cele szkoleń: zapoznanie uczestników z zasadami sporządzania kosztorysów i kalkulacji w budownictwie, rozliczania kosztów inwestycji budowlanych z wykorzystaniem harmonogramów, doskonalenie zawodowe w zakresie zasad sporządzania wycen i kalkulacji na potrzeby przygotowania i realizacji zamówień na branżowe roboty budowlane.

Korzyści rezultaty:
 • uzyskanie certyfikatu zaświadczającego spełnienie wymagań kwalifikacyjnych zawodu kosztorysanta budowlanego (kod 311201)
 • zdobycie wiedzy umożliwiającej sporządzanie wyceny prostych robót budowlanych, kolejowych oraz planowania, kontroli i rozliczeń kosztów budów, wyceny i kalkulacje do szacowania nieruchomości podejściem kosztowym
 • przyswojenie zasad opracowania dokumentacji kosztowej w systemie zamówień publicznych
 • uporządkowanie wiedzy w zakresie podstaw prawnych i merytorycznych sporządzania dokumentacji kosztorysowej, uzyskanie wiedzy na temat specyfiki techniczno-technologicznej robót remontowo-budowlanych, oraz umiejętności sporządzania ich wyceny, dla celów przygotowania jak rozliczenia zamówienia
 • zdobycie wiedzy z zakresu zagadnień związanych z poprawnym przygotowaniem i przeprowadzeniem przetargu na roboty budowlane w infrastrukturze kolejowej oraz właściwym przygotowaniem oferty - na bazie dotychczasowych doświadczeń i popełnianych błędów

KOMPLEKSOWY KURS KOSZTORYSOWANIA ROBÓT BUDOWLANYCH

Celem kursu jest przedstawienie problematyki związanej z kalkulacją kosztu w budownictwie, z uwzględnieniem regulacji prawnych zamówień publicznych, przygotowaniem dokumentacji przetargowej przez inwestora i oferentów, problematyka kontroli i rozliczeń robót budowlanych.

Kurs zakończony jest egzaminem testowym, którego pozytywny wynik jest warunkiem uzyskania certyfikatu firmy szkoleniowej potwierdzającego nabycie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji w zawodzie Kosztorysanta Budowlanego - zawód ujęty pod nr 311201 w Rozporządzeniu Ministra Pracy i Polityki Społecznej z dnia 27 kwietnia 2010r. w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności dla potrzeb rynku pracy oraz zakresu jej stosowania (Dz.U. nr 82 poz. 537).

Korzyści wynikające z kursu:
 • możliwość przekwalifikowania zawodowego, uzyskanie umiejętności zawodu kosztorysanta (kod 311201)
 • szczegółowy program kursu uwzględnia założenia ramowego programu szkolenia kosztorysantów, z uwzględnieniem aktualnych przepisów
 • dodatkowo dla uczestników kursu preferencyjne warunki zakupu programu do kosztorysowania "Zuzia"

Zajęcia teoretyczne prowadzone w rożnych formach: wykłady, analiza przypadku, "ręczne" ćwiczenia z przedmiarowania robót na podstawie dokumentacji technicznej.

Zajęcia praktyczne prowadzone w formie warsztatów komputerowych – ćwiczenia w programie do kosztorysowania "Zuzia". Grupy szkoleniowe zawierają od 8 do max 12 osób. Zajęcia odbywają się w dni robocze (pon-pt) lub w weekendy (sb-nd) w godzinach 9:00-17:00 łącznie 4 dni.

UCZESTNIKOM SZKOLEŃ ZAPEWNIAMY

 • obszerne materiały autorskie stanowiące kompendium wiedzy naszych trenerów i wykładowców z danego tematu niejednokrotnie uzupełnione obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie
 • zajęcia prowadzone w formie wykładów oraz warsztatów praktycznych przez naszych trenerów i wykładowców, wysoko wykwalifikowanych specjalistów, praktyków w dziedzinie kosztorysowania, rzeczoznawstwa majątkowego oraz biegłych sądowych
 • zestaw konferencyjny (przybory do pisania, notatnik)
 • małe grupy szkoleniowe zapewniające najlepszą wydajność nauki
 • salę szkoleniową wyposażoną w sprzęt multimedialny i stanowiska komputerowe
 • imienny certyfikat poświadczający ukończenie kursu
 • profesjonalną i przyjazną atmosferę oraz kawę, herbatę, ciastka w czasie przerw w zajęciach
 • pełne wyżywienie + zakwaterowanie + udział w imprezach towarzyszących w przypadku otwartych szkoleń wyjazdowych

MIEJSCE SZKOLEŃ

Sale wykładowe i laboratoria komputerowe, zlokalizowane w centrum miasta Krakowa, wynajmowane na podstawie zawartych umów najmu (w zależności od potrzeb tj. ilości uczestników w grupie szkoleniowej), z dostępem do węzłów sanitarnych i miejscem na zorganizowanie poczęstunku w formie "bufetu szwedzkiego" tj. napoje (kawa, herbata, woda, soki), ciastka.

Stała baza szkoleniowa OW "Kolejarz" w Zakopanem dla 80 osób.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie