Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Niepubliczne Przedszkole Leśne

ul. Kunickiego 49, 01-492 Warszawa
tel. kom. 884-880-680
www:   http://www.przedszkole-lesne.pl
e-mail:   bemowo@przedszkole-lesne.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2790 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

PRZEDSZKOLE LEŚNE PRZYRODNICZO-POZNAWCZE ZAPRASZA

- wdrażamy nowatorskie osiągnięcia dydaktyki w zakresie nauczania, rozwijania zainteresowań i uzdolnień, poczucia własnej wartości, optymizmu i kreatywności

Przedszkole Leśne jest miejscem, w którym zapewniamy dzieciom radość i bezpieczeństwo, profesjonalną opiekę i edukację. Każde dziecko wzrasta i rozwija się w indywidualnym tempie, dlatego wdrażamy nowatorskie osiągnięcia dydaktyki w zakresie nauczania, rozwijania zainteresowań i uzdolnień, poczucia własnej wartości, optymizmu i kreatywności.

Nasze przedszkole mieści się w urokliwej willi położonej w zacisznym, zadrzewionym rejonie Bemowa. Okolice stanowi las co pozytywnie wpływa na krajobraz przestrzeni a klimat sprzyja spacerom. Posiadamy własny, duży i atrakcyjnie wyposażony plac zabaw usytuowany pośród drzew.

Wnętrze przedszkola to m.in. drewniane podłogi oraz przytulne, pięknie pomalowane sale, które dają namiastkę rodzinnego domu. Zadbaliśmy także o obszerne, kolorowe toalety sprzyjające nauce samodzielnego wykonywania czynności higienicznych.

Nasza kucharka gotuje przepyszne, zdrowe obiady (nie korzystamy z firm cateringowych!). Uwzględniamy wszelkie diety. Dzieci spożywają posiłki o regularnych porach, co wpływa na kształtowanie prawidłowych nawyków żywieniowych. Naszym przedszkolakom zapewniamy 5 smacznych, urozmaiconych, domowych posiłków z dużą ilością warzyw i owoców.

W przedszkolu organizowane są liczne atrakcje - spotkania z ciekawymi ludźmi, zwierzętami, wyjścia do kina, teatru, imprezy dla dzieci i rodziców, tzw. Wesołe Soboty (raz w miesiącu przedszkole jest czynne również w sobotę; dzieci przychodzą do przedszkola bezpłatnie), Noce w Przedszkolu, zajęcia otwarte i warsztaty dla Rodziców oraz mnóstwo innych atrakcji (zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą). Posiadamy też bogatą ofertę zajęć dodatkowych.

Zapewniamy ciekawy program edukacyjno-artystyczny, dzięki któremu dzieci zdobywają wiedzę oraz umiejętności pozwalające sprostać wymaganiom stawianym w szkole i dorosłym życiu. Dbamy o to, aby w Przedszkolu Leśnym dzieci przez zabawę uczyły się współdziałania w grupie, poznawały reguły życia społecznego. W atmosferze radości odkrywały świat dźwięków, barw, liter i cyfr. Wykwalifikowany i przyjazny personel dokłada wszelkich starań aby każde dziecko radośnie stawiało pierwsze kroki w samodzielnym odkrywaniu i poznawaniu otaczającego je świata.

Oferujemy również naszym przedszkolakom szeroki wachlarz zajęć dodatkowych, opiekę logopedyczną, pediatryczną i psychologiczną.

Każdego dnia dajemy dzieciom szansę przeżywania radości, zachęcamy do badań i wysuwania hipotez, pozwalamy na wymyślanie i tworzenie bez pouczeń, w ten sposób dzieci poznają własne kompetencje. Jesteśmy po to, aby zaprojektować działania wyzwalające możliwości dzieci, nie poprawiamy i nie krytykujemy, lecz wspieramy, zachęcamy i podpowiadamy. Dostrzegamy i rozumiemy potrzeby swoich podopiecznych, dbamy o to, aby każdy dzień spędzony w przedszkolu dostarczał im miłych wrażeń, jednocześnie pamiętamy o przestrzeganiu reguł i zasad, po to, aby zapewnić dzieciom poczucie bezpieczeństwa.

Oferujemy:
 • zawarcie umowy cywilno- prawnej
 • elastyczne godziny otwarcia placówki, oferujemy całoroczną opiekę od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-18.00
 • dogodny dojazd do przedszkola – w pobliżu linia autobusowa oraz tramwajowa
 • podział na grupy 12-18 osobowe, nad którymi opiekę będą sprawować dwie osoby- nauczyciel wychowawca oraz nauczyciel wspomagający
 • placówka ma ponad 600m2, posiada własny plac zabaw usytuowany w przyjaznym otoczeniu dla dzieci, dużo zieleni i drzew
 • cztery zdrowe i smaczne posiłki z własnej kuchni

Przedszkole Leśne zapewnia dzieciom różnorodne zajęcia dodatkowe, które pobudzają ich potencjalne zdolności i umiejętności. Wszystkie zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, mających przygotowanie pedagogiczne do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym. Zajęcia są prowadzone w małych grupach, co zapewnia dzieciom komfort indywidualnego podejścia. Dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach, a każde nowe doświadczenie sprawia im wielką radość.

Zajęcia dodatkowe są wplecione między harmonogram zajęć w przedszkolu. Część zajęć odbywa się w bloku popołudniowym, aby nie przeciążać dzieci nadmiarem zajęć w bloku przedpołudniowym. Dzieciństwo jest po to, aby się bawić. W ramach atrakcyjnego piątku zapraszamy dzieci do udziału w koncertach muzycznych, przedstawieniach teatralnych, na spotkania z ekologiem i innymi interesującymi gośćmi. Dużo radości sprawiają nam wspólne wyjazdy do kina, teatru czy muzeum.

Zajęcia adaptacyjne
Łagodnie wprowadzamy w przedszkolny świat. Jeżeli twojemu dziecku nie wystarczy zabawa w domu, oraz chcesz zobaczyć jak zdobywa pierwsze doświadczenia społeczne, serdecznie zapraszamy na zajęcia ogólnorozwojowe dla maluszków w wieku:
 • 12 msc - 2lata - "Małe kroczki"
 • 2-4lata - "Duże kroki"

Nasze zajęcia to zaproszenie dzieci do wesołej zabawy wspierającej rozwój poznawczy, emocjonalno-społeczny i ruchowy. Dzieci uczęszczające na nasze zajęcia adaptacyjne będą w przyszłości dobrze się czuły w przedszkolu dzięki zaspokojeniu potrzeby kontaktu emocjonalnego i bezpieczeństwa. Zagwarantuje im to obecność rodziców i doświadczenie wykwalifikowanego personelu pedagogicznego.
Zapraszamy dzieci w towarzystwie opiekuna. Mamy nadzieję, że nasze zajęcia będą inspiracją do wspólnych zabaw i sposobów pogłębiania kontaktu między dorosłym, a dzieckiem.

Jak zapisać dziecko?
 • Rekrutacja dzieci trwa przez cały rok kalendarzowy.
 • Dzieci są przyjmowane według kolejności zgłoszeń do wyczerpania miejsc na zasadzie dostępności.
 • Dzieci są wpisywane na listę po uiszczeniu przez rodziców wpisowego.

W związku z dużym zainteresowaniem naszymi przedszkolami prosimy o umawianie wizyt telefonicznie lub poprzez pocztę elektroniczną.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie