Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Podlaskie Centrum Kształcenia

ul. Jurowiecka 33, 15-101 Białystok
tel.(85) 676-18-62
www:   http://www.kursy.bialystok.pl
e-mail:   centrum.bialystok@wp.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 6143 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

PODLASKIE CENTRUM KSZTAŁCENIA

- kursy dla kasjerów walutowych i złotówkowych
- kursy komputerowe
- szkolenia marketingowe i interpersonalne
- praktyczna nauka zawodu
- szkolenia w twojej firmie (zamknięte)
- inne kursy

O Nas
Podlaskie Centrum Kształcenia istnieje na rynku instytucji szkoleniowych od września 2002. Założycielem firmy jest inż. Helena Starosta - wieloletni współpracownik Polskiego Towarzystwa Ekonomicznego w Białymstoku, pełniąca funkcję dyrektora placówki. W styczniu 2005 nastąpiła zmiana personalna w postaci właściciela. Został nim mgr Adam Starosta, jednakże profil i charakter placówki nie został zmieniony.

Podlaskie Centrum Kształcenia prowadzi działalność szkoleniową dla osób pragnących stać się konkurencyjnymi zarówno na krajowym jak i międzynarodowym rynku pracy poprzez dążenie do stałego podnoszenia posiadanych kwalifikacji.

Podlaskie Centrum Kształcenia posiada Akredytację nadaną przez Podlaskiego Kuratora Oświaty. Akredytacja stanowi potwierdzenie, że placówka spełnia ustalone wymagania i przyjęte kryteria jakości w procesie kształcenia. Podlaskie Centrum Kształcenia zostało wpisane do ewidencji placówek oświaty pozaszkolnej. Posiada również wpis do rejestru instytucji szkoleniowych. Ośrodek stał się pełnoprawnym Akredytowanym Centrum Egzaminacyjnym EBC*L w Białymstoku, pierwszym w tym regionie.

Dlaczego my?

Postawiliśmy na nauczanie w dziedzinach najbardziej poszukiwanych na rynku pracy. Obecnie kształcimy na kilkunastu różnych kierunkach, w przygotowaniu są kolejne. Wysoki poziom kształcenia gwarantuje starannie wyselekcjonowana kadra dydaktyczna i rzetelność w prowadzeniu zajęć Mamy nadzieję, że również Państwu umożliwimy uzyskanie atrakcyjnego zawodu i zwiększenie szans na rynku pracy Unii Europejskiej.

Utrzymujemy jakość usług na poziomie, który nasi klienci będą uznawali za niedostępny w innych placówkach oświatowych na co potwierdzeniem są nasze rekomendacje. Dbamy o dobry wizerunek firmy poprzez profesjonalną obsługę słuchaczy kursów. Doskonalimy usługi poprzez współpracę i zaangażowanie oraz podnoszenie kwalifikacji wszystkich pracowników. Kładziemy nacisk na zatrudnianie i rozwój wysoko wykwalifikowanej kadry dydaktycznej. Wszyscy pracownicy i klienci są współodpowiedzialni za realizację procesów funkcjonujących w firmie.

Podlaskie Centrum Kształcenia organizuje również szkolenia "in company", na zlecenie zakładów pracy (dla całych grup) w zakresie aktualnych zagadnień ekonomiczno-prawnych zgodnie z programem wspólnie ustalanym do specyfiki przedsiębiorstwa. Firmy starające się zdobyć przewagę konkurencyjną na rynku muszą zadbać o odpowiedni poziom umiejętności pracowników. Wysoko wykwalifikowana kadra i odpowiednio przeszkoleni pracownicy wpływają bezpośrednio na jakość oferowanych produktów i usług. Podnoszenie kwalifikacji pracowników jest zatem działaniem pozwalającym wzmacniać pozycję przedsiębiorstwa.

Jesteśmy realizatorem projektu „Nauka, zawód, praca – perspektywy dla Podlasia” finansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego i budżetu państwa w ramach Zintegrowanego Programu Rozwoju Regionalnego; polegającym na bezpłatnym przeszkoleniu 45 osób z województwa Podlaskiego na temat ‘Efektywnej sprzedaży’. Współpracujemy z Polskim Towarzystwem Ekonomicznym w Białymstoku przy organizacji Olimpiad Wiedzy Ekonomicznej.

Serdecznie Zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie