Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Akademia Fryzjerska Qualite

ul. Marii Curie-Skłodowskiej 41, 50-369 Wrocław
tel. (071) 328-14-37, tel. kom. 0501-675-025,
tel. kom. 0509-123-442
www:  
e-mail:   info@qualite.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 8016 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

AKADEMIA FRYZJERSKA

- kurs: fryzjer stylista

Co oferujemy
Jeśli interesujesz się fryzjerstwem, chcesz kreować nowe trendy, masz szansę zdobyć atrakcyjny zawód - Zostań fryzjerem - zapraszamy na profesjonalne szkolenie fryzjerskie !

Bez względu na Twoje dotychczasowe zajęcie i wiek potrzebujemy zaledwie trzech miesięcy, aby przygotować Cię do zawodu fryzjera - stylisty. Nasi trenerzy posiadający wieloletnie doświadczenie w zawodzie fryzjera - stylisty profesjonalnie zaprezentują i nauczą Cię technik fryzjerskich. Ponadto poznasz podstawy komunikacji werbalnej i niewerbalnej niezbędnej w kontaktach z Klientami. Nasze profesjonalne zaplecze techniczne oraz wsparcie firmy L'oreal Expert pozwala nam realizować kursy fryzjerskie na bardzo wysokim poziomie gwarantując tym samym dostęp do najnowszych technik i trendów.

Jeśli chciałbyś poznać bliżej naszą ofertę zapraszamy Cię na bezpłatne spotkanie, które da Ci szansę poznania nas i naszej oferty a nam pozwoli zweryfikować Twoje predyspozycje.

Akademia kształci zarówno osoby z praktyką w zawodzie, jak i tych, którzy do tej pory nie mieli nic wspólnego z fryzjerstwem. Program szkoleń dopasowany jest do indywidualnych potrzeb i oczekiwań uczestników.

Akademia stawia na indywidualność i kreatywność.

Ile trwa szkolenie?
Szkolenie fryzjerskie to 240 godzin zajęć odbywających się w systemie weekendowym. Każda sesja szkoleniowa trwa 8 godzin.

Jak szkolimy?
Nasze szkolenia gwarantują bezstresowe przyswajanie nowych umiejętności. Każdy z etapów składa się z części teoretycznej i praktycznej.

Blok teoretyczny podejmuje zagadnienia: chemii fryzjerskiej, budowy i właściwości włosa, technik strzyżenia, koloryzacji, zabiegów trwale zmieniających kształt włosa, pielęgnacji, kształtowania fryzury oraz komunikacji z Klientem.

Blok praktyczny bazujący na wiedzy zdobytej w części teoretycznej jest podzielony na dwa etapy.

W pierwszym etapie uczestnik szkolenia pracuje na główkach treningowych utrwalając wcześniej zdobytą wiedzą z zakresu technik strzyżenia i koloryzacji.

W kolejnym etapie, kluczowym dla całego kursu fryzjerskiego, uczestnik rozpoczyna pracę na modelach i modelkach przygotowując się praktycznie do pracy jako fryzjer-stylista. Praca z modelem/modelką rozpoczyna się od rozmowy i rozpoznania jego/jej oczekiwań, ustalenia charakteru usługi począwszy od doboru fryzury, koloru, odpowiednich zabiegów pielęgnacyjnych do modelowania włosów.

Każdy z uczestników szkolenia otrzymuje komplet materiałów dydaktycznych, zawierających informacje, przekazywane podczas boku teoretycznego.

Szkolenie kończy się egzaminem po zdaniu którego każdy z uczestników otrzymuje certyfikat ukończenia Akademii Fryzjerskiej Qualite.

W trakcie całego szkolenia stosujemy profesjonalne kosmetyki firmy L'oreal Professionnels.

Nasi trenerzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy fryzjera - stylisty. Ukończyli wiele profesjonalnych kursów i szkoleń. Posiadają tytuł mistrza -f ryzjera. Są laureatami licznych prestiżowych konkursów fryzjerskich. Ich wiedza teoretyczna, praktyczna, doświadczenie i kreatywność to atuty w pracy trenera. Dlatego, jesteśmy przekonani, że uczestników naszych szkoleń oddajemy w ręce ludzi doświadczonych, kreatywnych i niebanalnych, którzy doskonale potrafią wykształcić fryzjera-stylistę.

Co zapewniamy?
Jedyne o co uczestnik szkolenia musi zadbać we własnym zakresie to nożyczki fryzjerskie, my zapewniamy pozostały sprzęt, akcesoria i kosmetyki.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie