Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Ośrodek Szkolenia Kandydatów na Kierowców PEGAZ

ul. Karczewska 35A, 05-400 Otwock
tel. (22) 788-89-15, tel. kom. 784 028-182
www:   http://pegaz-otwock.pl
e-mail:   biuro@pegaz-otwock.pl
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 16710 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie
 

KURSY PRAWA JAZDY

- prawo jazdy kategoria "A, A2"
 • 30 lekcji teorii
 • 20 godz. jazdy
 • pomoce szkoleniowe
 • badania lekarskie na miejscu

- prawo jazdy kategoria "B"
 • 30 lekcji teorii
 • 30 godz. jazdy
 • pomoce szkoleniowe
 • badania lekarskie na miejscu
 • zniżka dla uczniów

- jazdy doszkalające
- kat. A + B razem taniej o 700 zł
- prawo jazdy dla osób starszych
- szybki kurs

O Nas

Oferujemy Państwu profesjonalnie prowadzone kursy prawa jazdy kategorii A, A2 oraz B. Szkolimy skutecznie i rzetelnie - jesteśmy szkołą nauki jazdy, która może się pochwalić jedną z najwyższych zdawalności na egzaminie państwowym.

Baza szkoleniowa jest w pełni wyposażona. Wykłady odbywają się w przestronnej sali, wyposażonej w komputer, sprzęt video, plansze, przekroje, tablice magnetyczne i inne pomoce szkoleniowe niezbędne dla prawidłowego zrozumienia i opanowania teorii. Dzięki multimedialnemu wyposażeniu, wykłady są prowadzone w sposób ciekawy, przystępny i skuteczny.

Egzaminy można zdawać w Garwolinie!

Ośrodek Szkolenia Kierowców "PEGAZ" istnieje od 1995 roku. Nasza szkoła stawia sobie za cel wyszkolenie kierowców posiadających najwyższą wiedzę i umiejętności z zakresu:


 • przepisów ruchu drogowego
 • umiejętności bezpiecznego kierowania w ruchu miejskim
 • obsługi pojazdu
 • pierwszej pomocy przedlekarskiej w razie wypadku
 • techniki kierowania pojazdem
 • kultury jazdy


Nasza szkoła posiada zezwolenie Starosty Powiatu Otwockiego na prowadzenie kursów kategorii A, B. Aby je uzyskać musieliśmy spełnić wymogi w zakresie wysokich kwalifikacji personelu, posiadanego sprzętu i bazy dydaktycznej.

Część praktyczna jest realizowana pojazdami identycznymi jak w ośrodkach egzaminowania, czyli Hyundai i20, Skoda Fabia, Opel Corsa, Suzuki Gladius, Yamaha MT 07

Cała nasza działalność jest nakierowana na jak najlepsze przygotowanie kandydatów do egzaminu państwowego. Robimy wszystko, by spełnić oczekiwania naszych klientów.


Plac do nauki manewrowania jest asfaltowy, pomalowany liniami identycznie jak w ośrodkach egzaminowania, co daje komfort w przygotowaniu do egzaminu. Jazda w ruchu miejskim jest realizowana w Otwocku i Warszawie. Dla chętnych organizujemy jazdy trasami egzaminacyjnymi w Siedlcach. Obecnie można zdawać egzamin w dowolnym ośrodku egzaminacyjnym.

W ramach kategorii B oferujemy zniżki dla uczniów. W cenę kursu wliczone jest 30 godzin jazdy, 30 lekcji teoretycznych oraz możliwość wypożyczenia testów i podręczników.

W przypadku kategorii A i A2 w cenę kursu wliczone jest 20 godzin jazdy, 30 lekcji teoretycznych oraz możliwość wypożyczenia testów i podręczników.

Zapraszamy do naszego Ośrodka osoby posiadające prawo jazdy, chcące podnieść poziom swoich umiejętności. Prowadzimy dla was jazdy doszkalające.

OKAZUJĄC NAM ZAUFANIE, DOKONUJĄ PAŃSTWO DOBREGO WYBORU.


Prawo jazdy dla osób starszych

Na decyzję o rozpoczęciu kursu na prawo jazdy nigdy nie jest za późno! Każdy z nas ma swoje marzenia i warto je realizować w każdym wieku! Zwłaszcza, że posiadanie uprawnień do kierowania jest nie tylko przyjemnością, ale często koniecznością do normalnego funkcjonowania w życiu.

Do osób starszych podchodzimy z wyjątkową życzliwością.

Nauka jazdy nie musi być bardzo stresująca i uciążliwa.

Szybki kurs

Jeżeli zależy Ci na czasie, a jesteś osobą bardzo zajętą, skorzystaj z usług, jakie oferuje nasza szkoła jazdy. Istnieje możliwość zdania egzaminu państwowego teoretycznego bez chodzenia na wykłady i natychmiastowe rozpoczęcie części praktycznej. Może ona trwać możliwie krótko, ze względu na naszą szeroką kadrę instruktorską i liczny tabor pojazdów szkoleniowych.

Serdecznie Zapraszamy!

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie