Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Centrum Językowe OXFORD

Al. 3-go Maja 5, 76-200 Słupsk
tel. (59) 846-74-67
www:   http://www.oxford.slupsk.pl
e-mail:   info@oxford.slupsk.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4387 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

- PIOMAR HOUSE
 • Konwersacyjna nauka języka niemieckiego, której szybkość konwersacji oraz zasada dużej liczby powtórzeń przyśpiesza swobodę oraz naturalność posługiwania się językiem niemieckim.

 • - CALLAN METHOD
 • Komunikacyjna metoda nauki języka angielskiego, pozwalająca na szybsze przyswajanie oraz poznanie języka.
 •  

  OFERTA

  - JĘZYKI
 • Kursy ogólne oraz egzaminacyjne z języków: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego oraz włoskiego na 10 poziomach zaawansowania.

 • - MATURA
 • Kursy maturalne z języków: angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego oraz polskiego, matematyki, historii, fizyki, biologii.

 • - JUNIOR
 • Język angielski oraz niemiecki dla najmłodszych (dla dzieci od 6 roku życia).

 • - BIZNES
 • Indywidualne oraz grupowe szkolenia dla firm i przedsiębiorstw. Zajęcia specjalistyczne dla poszczególnych grup zawodowych.

 • O Nas
  Centrum Językowe OXFORD mieści się w nowoczesnym, oddanym w 2004r. do użytku budynku, w którym znajduje się 12 dużych, komfortowo urządzonych sal lekcyjnych. Każda z nich wyposażona jest w wysokiej klasy sprzęt audio; w części znajduje się zestaw multimedialny w postaci odtwarzacza DVD/video, telewizora, projektora oraz rzutnika.

  Centrum Językowe OXFORD rozpoczęło swoją działalność w lutym 2005r. Szkoła zatrudniała wówczas 17 doświadczonych lektorów i nauczycieli języków: angielskiego, niemieckiego oraz hiszpańskiego. Ponadto, zostały utworzone kursy maturalne z języka polskiego i historii.

  Dzisiaj Centrum Językowe OXFORD to nie tylko kursy języków obcych dla wszystkich grup wiekowych na każdym poziomie nauczania. Od września 2005r. prowadzimy zajęcia dla uczniów klas maturalnych przygotowujące do egzaminów na poziomie podstawowym i rozszerzonym z: matematyki, historii, języka polskiego oraz biologii.

  Uczymy skutecznie. Nasi słuchacze są laureatami i zdobywają cenne nagrody na konkursach językowych, zarówno na szczeblu regionalnym, jak również ogólnopolskim. Od połowy lat 90-tych prowadzimy kursy oraz przygotowujemy naszych słuchaczy do wszystkich egzaminów Cambridge. Każdego roku około 80 słuchaczy przystępuje do FCE, CAE, CPE - egzaminów, których certyfikaty odgrywają istotne znaczenie przy kontynuowaniu edukacji za granicą czy też podejmowaniu pracy.

  Zdawalność wymienionych egzaminów od szeregu lat utrzymujemy na poziomie 90%. Od września 2005r. prowadzimy kursy przygotowujące do certyfikatów z języka niemieckiego, hiszpańskiego i francuskiego. Od początku swojej działalności Centrum Językowe OXFORD utrzymuje ścisłe kontakty z czołowymi przedstawicielstwami wydawnictw angielskojęzycznych, niemieckojęzycznych, hiszpańskojęzycznych oraz francuskojęzycznych. Od marca 2005r. Centrum Językowe OXFORD współpracuje w zakresie doradztwa metodycznego z Longman Pearson Education.

  Od początku swojej działalności Szkoła prowadzi zajęcia specjalistyczne dla firm oraz przedsiębiorstw ze Słupska; od września 2006r. organizujemy również zajęcia tematyczne dla wszystkich grup zawodowych. W lipcu 2006r. utworzyliśmy bibliotekę językową, w której każdy słuchacz Szkoły znajdzie interesującą pozycję książkową, odpowiednią do swojego poziomu wiedzy językowej, jak i zainteresowań.

  W roku 2006 oraz 2007 Departament Egzaminów Uniwersytetu w Cambridge przyznał Centrum Językowemu OXFORD certyfikaty potwierdzające przygotowywanie naszych Słuchaczy do egzaminów First Certificate in English (FCE), Certificate in Advanced English (CAE) oraz Certificate of Proficiency in English (CPE).

  Centrum Językowe OXFORD zatrudnia 29 doświadczonych lektorów i nauczycieli współpracujących ze sobą od wielu lat. W dziale tym przedstawimy Państwu sylwetki wszystkich pracowników Szkoły wraz z "autocharakterystykami".

  Serdecznie Zapraszamy!

  Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
  Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

  zmiany@szkolnictwo.pl

  Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

  X

  TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

  Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
  Skontaktuj się z redakcją katalogu,
  ustal atrakcyjne warunki współpracy.
  Ilość odwiedzin katalogu szkół:
  wrzesień 2014 - 1.760.993
  październik 2014 - 1.807.983
  listopad 2014 - 1.782.702
  styczeń 2015 - 2.003.589

  OKS www.szkolnictwo.pl
  e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
  - ponad 1,5mln użytkowników/mies.


  Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

  Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

  Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej  Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie