Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Inter-Lin Szkoła Języka Chińskiego

ul. Hoża 5/7 lok. 23, 00-528 Warszawa
tel. (22) 621-87-68, tel. kom. 606-640-246, 601-35-36-36
www:   http://www.interlin.pl
e-mail:   biuro@interlin.pl
kaiyu.lin@interlin.pl
katarzyna.negacz@interlin.pl
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 12177 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

Adresy:

- ul. Hoża 5/7 m. 23 - biuro
- ul. Wilcza 53 - zajęcia dla dzieci
- Al. Jerozolimskie 44 - zajęcia dla
  dorosłych

 

SZKOŁA KULTURY I JĘZYKA CHIŃSKIEGO
kursy język chińskiego:

- standardowe (różne poziomy)
- kursy tradycyjne, intensywne
- kursy weekendowe
- intensywne kursy wakacyjne

- kurs Business
- dla dzieci, młodzieży i dorosłych

TŁUMACZENIA

- angielsko - chiński
- chińsko - angielski
- polsko - chiński
- chińsko - polski

Inter-Lin zapewnia pomoc w nauce swoim uczniom oraz innym osobom zainteresowanym nauką języka chińskiego.

Specjalizujemy się w prowadzeniu kursów języka chińskiego. Wieloletnie doświadczenie pedagogiczne założycielki szkoły (mgr Lin Kai-yu) oraz jej wielkie zamiłowanie do języka chińskiego zapewniają wysoką jakość i profesjonalizm nauczania. Mgr Lin Kai-yu uczy języka chińskiego od wielu lat. Obecnie uczy m.in. studentów Szkoły Głównej Handlowej i Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania im. Leona Koźmińskiego.

Misją szkoły jest zapewnienie studentom najwyższego standardu nauczania, tak aby zajęcia były jak najbardziej efektywne oraz przystępne. Współpracując z Europejskim Związkiem Nauczycieli Języka Chińskiego na bieżąco udoskonalamy nasz program nauczania.

Długoletnie doświadczenie w dziedzinie nauczania języka chińskiego zaowocowało współpracą ze Szkołą Główną Handlową oraz Akademią Leona Koźmińskiego. W celu rozszerzenia programu nauczania oraz wcielania nabytej wiedzy w życie co roku organizujemy wakacyjny kurs językowy na Tajwanie lub w Chinach, współpracując z azjatyckimi uczelniami, takimi jak National Kaohsiung Normal University oraz I-shou University. Podczas takiego wyjazdu studenci mają okazję pogłębić znajomość języka chińskiego oraz możliwość poznawania kultury dalekiego wschodu.

Na kursy przyjmujemy dzieci już od 6 lat. Kursy dla młodzieży i dorosłych prowadzą native speakerzy, mający odpowiednie kompetencje, by uczyć języka chińskiego. Materiały dydaktyczne są starannie dobierane pod względem jakości, poziomu i przystępności.

Certyfikat języka chińskiego
Po ukończeniu kursu i zdaniu egzaminu studenci otrzymują certyfikaty poświadczające ich poziom języka chińskiego.

Zapraszamy na kursy języka chińskiego:
  • kursy tradycyjne - 2 x 90 min. w tygodniu (50h/semestr)
  • kursy intensywne - 5 x 90 min. w tygodniu (50h/miesięcznie)
  • kursy dla dzieci - 1 x 60 min - 28 h
  • kursy dla gimnazjalistów oraz licealistów - 2 x 60 min. w tygodniu (29h/semestr)
  • kursy weekendowe
  • kursy wakacyjne

Oferta dla firm
Organizujemy szkolenia z zakresu języka chińskiego dostosowane do potrzeb i preferencji naszych klientów. W zależności od intensywności szkoleń, poziomu zaawansowania oraz rodzaju szkolenia przygotowujemy odpowiedni program tak aby spełnić wymagania klienta. Przed zaproponowaniem konkretnego typu szkolenia zapoznajemy się z oczekiwaniami i charakterem danej firmy. Na życzenie prowadzimy szkolenia językowe w siedzibie firmy lub salach szkoleniowych.

Kurs językowy w Chinach
Co roku organizujemy wakacyjny kurs językowy w Chinach lub na Tajwanie, podczas którego studenci mają okazję nie tylko szkolić swoje umiejętności języka chińskiego, ale także poznać kulturę Dalekiego Wschodu. Wyjazd organizowany jest na 4 lub 6 tygodni. Codziennie odbywają się zajęcia z języka chińskiego oraz zajęcia kulturowe takie jak kaligrafia chińska lub sztuki walki. Oprócz tego organizujemy też wycieczki krajoznawcze oraz wycieczki kulturalne do muzeów, parków, znanych miejscowości dla danego kraju.

OPIS POZIOMÓW ZAAWANSOWANIA

Kursy dla młodzieży i dorosłych są prowadzone w języku angielskim. Nie musisz jednak być zaawansowany w języku angielskim, by korzystać z zajęć, gdyż są one prowadzone w naprawdę przystępny sposób. Każdy słuchacz naszej szkoły dostanie przy zapisie w podręcznik, zeszyt do ćwiczeń oraz płytę CD.

Poziom początkujący
Jest on przeznaczony dla osób, które nic lub praktycznie nic nie umieją z języka chińskiego (kilka słów typu „dziękuję”, „dzień dobry”, „nie rozumiem” jeszcze Cię nie kwalifikują do wyższego poziomu).

Poziom elementarny
Jest on przeznaczony dla osób, które mają za sobą jeden semestr języka chińskiego (czyli około 50 godzin lekcyjnych). Umieją już czytać i pisać podstawowe słowa (typu: ja, ty, czytać, mieć, pić, jeść, książka, film, dzisiaj, jutro, dobry, ładny, zimny itd.), znają liczebniki i podstawy gramatyki chińskiej (gdzie stoi podmiot, orzeczenie, jak utworzyć proste pytanie, zaprzeczenie, zdanie orzekające itd.).

Poziom średniozaawansowany Do tej grupy kwalifikują się słuchacze którzy ze znajomością do 2000 znaków chińskich.

Poziom zaawansowany
Studenci, którzy opanowali 5-6 tysięcy znaków, czytają i piszą po chińsku.

Poziom biznesowy
Poziom ten został utworzony na życzenie części słuchaczy, którzy chcą szybko się nauczyć języka chińskiego w celu komunikacji biznesowej, zatem bez pisania i czytania (jest to jedyny wyjątek, wszystkie inne kursy obejmują pisanie i czytanie). Jest to poziom ponadpodstawowy (słuchacze znają wyrażenia, umieją budować bardziej rozbudowane zdania).


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie