Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Fundacja Kultury Fizycznej i Turystyki "WoLA"

ul. Płocka 39, 01-231 Warszawa
tel. (022) 631-27-36
www:   http://www.wola.com.pl
e-mail:   wola@wola.com.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4871 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERTA

- kursy ogólne
- zajęcia indywidualne/grupowe
- przygotowanie do matury
- przygotowanie do egzaminu FCE

JĘZYKI DO WYBORU:
 • angielski
 • niemiecki
 • arabski
 • rosyjski
 • ukraiński
 • francuski
 • hiszpański


 • Fundacja "WoLA" posiada bogaty wybór terminów oraz godzin zajęć dostosowanych do każdego poziomu nauki. Naszą kadrę stanowią profesjonalni, energiczni lektorzy z wykształceniem, a także rodowici mówcy (obcokrajowcy). Ilość zajęć z rodowitymi mówcami zwiększa się wraz ze stopniem zaawansowania grupy.

  • Liczne szkolenia oraz kontakty z innymi szkołami językowymi umożliwiają nam dostęp do najnowszych materiałów dydaktycznych oraz kontakt z najnowszymi trendami z zakresu metodyki nauczania języków obcych.
  • Kontakt z licznymi wydawnictwami umożliwia nauczanie z najnowszych podręczników przeznaczonych do nauki języków.
  • Koncentrujemy się głównie na rozwijaniu sprawności mówienia, nie zaniedbujemy jednak czytania, pisania oraz rozumienia ze słuchu.

  DZIECI

  Dzieci w wieku szkolnym - to najliczniejsza grupa naszych słuchaczy i dobrze wiemy, jak bardzo znajomość języków obcych jest dla nich ważna.

  Często okazuje się, że zajęcia w szkole są niewystarczające , bowiem odbywają się w dużych grupach, a co za tym idzie - nauczyciele nie mogą poświęcać każdemu z uczniów tyle czasu, ile powinni. Co więcej, w licznych grupach niemożliwe jest prowadzenie zajęć tak, by odpowiadały one poziomowi zaawansowania wszystkich słuchaczy.
  Nasza szkoła jako jedna z nielicznych w Warszawie tworzy grupy MAKSYMALNIE 6-osobowe, co pozwala na stały kontakt lektora z KAŻDYM uczniem w czasie zajęć.

  Osoby dobierane są zarówno pod względem poziomu zaawansowania, jak i wieku. Jeśli grafik Twojego Dziecka jest już napięty i nie dysponuje zbytnio czasem wolnym, może wybrać zajęcia indywidualne.

  Prowadzimy także kursy przygotowujące do matury oraz do różnych egzaminów. Z nami Twoje dziecko bez trudu zda testy z języka obcego będące przepustką do gimnazjum czy szkoły średniej.

  MATURA

  Kursy dla maturzystów:
  wg Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej organizujemy kursy zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym.

  Matura z języka obcego nowożytnego jest obowiązkową częścią egzaminu, dlatego tak ważne jest gruntowne przygotowanie uczniów do tego egzaminu.

  Kursy prowadzone są w grupach 4 – 6 osób. Zajęcia trwają od września do końca kwietnia. Ilość zajęć w ciągu całego cyklu przygotowawczego to 48 lekcji 55 minutowych.

  Nauka obejmuje przygotowanie do nowej matury 2011. Cennym uzupełnieniem programu tych kursów są egzaminy próbne, które przeprowadzamy tutaj na miejscu w naszej szkole.

  DOROŚLI

  Osoby dorosłe - chciałbyś uczyć się języka, ale masz obawy, że ludzie w Twoim wieku już dawno zapomnieli co to nauka? Pozwól, że wyprowadzimy Cię z błędu - człowiek uczy się całe życie! A przynajmniej powinien. Co więcej, z doświadczenia wiemy, że osoby dorosłe są najbardziej zdyscyplinowanymi uczniami.

  Wszyscy wiemy jak ciężko jest utrzymać się na rynku pracy, a zatem warto stale podwyższać swoje kwalifikacje i poszerzać zakres umiejętności. A może planujesz wyjazd do pracy za granicę i chciałbyś podszkolić język? Istnieje możliwość uczęszczania na zajęcia przygotowujące do pracy w obcych krajach, np. w charakterze lekarza, pielęgniarki, czy prawnika. Jeśli jesteś zapracowany i obawiasz się, że nie będziesz mógł dopasować się do zajęć grupowych, wybierz zajęcia indywidualne i pozwól, że to my dopasujemy się do Ciebie! Ułożysz plan zajęć stosownie do swoich potrzeb i możliwości. Zainwestuj w siebie! To naprawdę Ci się opłaci. Być może awans już na Ciebie czeka!!!

  Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
  Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

  zmiany@szkolnictwo.pl

  Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

  X

  TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

  Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

  Wypełnij formularz >>>
  Od 20tu lat najpopularniejszy
  i największy
  informator branży edukacyjnej

  - przedszkola, szkoły, uczelnie
  -kolonie, zielone szkoły
  - inne jednostki

  OKS www.szkolnictwo.pl
  e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
  - ponad 1,5mln użytkowników/mies.


  Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

  Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

  Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej  Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie