Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Akcja serca

ul. Ku Studzionkom 12 , 34-400 Nowy Targ
tel. 792-211-146
www:   http://www.akcjaserca.pl
e-mail:   biuro@AkcjaSerca.pl


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3026 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

AKCJA SERCA - KURSY I SZKOLENIA

- kursy ratownika WOPR
- kursy młodszego ratownika WOPR
- kursy żeglarskie
- kursy motorowodne
- kursy kwalifikowanej pierwszej pomocy
- nauka pływania i rekeracja wodna
- kursy nurkowe
- obozy ratownicze

O Nas
Akcja Serca działa na polskim rynku od lat. Do tej pory udało nam się zarazić żeglarstwem, podróżami i ratownictwem bardzo liczne grono osób. Chcecie być następni?

Wszystko zaczęło się w 2004 roku. Początek działalności to głównie kursy pierwszej pomocy, które pozwoliły stworzyć nam trzon specjalistów działających w naszej Firmie i zajmujących się tą dziedziną.

Kolejnym etapem działalności były Kursy na Młodszego Ratownika WOPR i Ratownika WOPR, które do tej pory zyskały ogromną renomę i szerokie zainteresowanie wśród młodzieży i miłośników wody w różnych grupach wiekowych. Zaowocowało to dużym gronem przeszkolonych na bardzo wysokim poziomie ratowników wodnych, którzy pracując zawodowo stali się już specjalistami w swojej dziedzinie.

Obecnie Akcja Serca jest organizatorem już nie tylko kursów pierwszej pomocy czy kursów ratowniczych. Zajmujemy się również organizacją i obsługą rejsów morskich. Chorwacja, Grecja, Hiszpania, Kanary czy Karaiby to nie jedyne tereny naszej działalności.

W trakcie takiego rejsu można nie tylko zwiedzić najpiękniejsze miejsca, dotknąć obcej kultury, aktywnie wypocząć, ale poznać również tajniki żeglarstwa. Nauka przy świetnej zabawie - czy to nie to, czego wszyscy ludzie pragną?

Ale i to nie wszystko! Dzięki Akcji Serca nabyć można również uprawnienia żeglarskie w trakcie kursów na żeglarza i sternika jachtowego. Jeśli to nadal mało... Firma ma w swojej ofercie kursy motorowodne w dowolnie wybranym zakątku kraju.

A może nie na wodzie, tylko pod nią..? Kursy oraz obozy nurkowe także są ciekawym wyzwaniem i świetną zabawą. I nie tylko zabawą, oczywiście. W trakcie nurkowania poznać można florę i faunę wodną w Polsce, jak i w każdym dowolnym kraju Morza Śródziemnego.

Nie ograniczając się jedynie do wody, Akcja Serca wychodzi naprzeciw miłośnikom zimowego szaleństwa i organizuje obozy narciarskie. Z wykwalifikowanym instruktorem nie straszne będą Państwu setki kilometrów tras zjazdowych Doliny Zillertal - Austriackich Alp.

Oczywiście, w tym wszystkim nie oddalamy się od naszych korzeni, czyli szkoleń Pierwszej Pomocy, organizowanych w standardach American Heart Assocation. Oferujemy Państwu kursy BLS AED, CPR - AED, BTLS, ACLS, KPP (Kursy Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy) oraz inne - w zależności od potrzeb i wymagań Klientów.

Bez względu na to, czy szukacie Państwo pomysłu na ferie zimowe lub letnie dla dziecka, czy na organizację imprezy integracyjnej w Waszej Firmie, czy śni Wam się przemierzanie mórz i oceanów, czy pomaganie w nagłych przypadkach potrzebującym - jesteśmy gotowi podjąć się spełnienia Waszych pomysłów i ziszczenia Waszych marzeń.

Serdecznie Zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie