Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Żeglarstwa i Sportów Motorowodnych

ul. Świętojańska 16, 64-920 Piła
tel. kom: 790 505-073, 790 505-083
www:   http://opensailing.come-mail:   info@opensailing.com


Platforma Edukacyjna - gotowe opracowania lekcji oraz testów.
Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2599 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Agencja Żeglarska OPENSAILING
zaprasza na kurs:

- radiotelefonisty
- manewrowanie na silniku
- radarowe, ITR
- sternik motorowodny
- starszy sternik motorowodny
- żeglarz jachtowy
- sternik jachtowy
- jachtowy sternik morski
- kapitan jachtowy
- instruktor żeglarstwa


Jesteśmy zwolennikami swobodnego podejścia do żeglarstwa. Nie lubimy nadęcia, sztywnej hierarchii kieratu stopni żeglarskich, ś.p. Regulaminu Służby Morskiej statku sportowego, nagany kapitańskiej za rozpoczęcie posiłku przed sakramentalnym "smacznego"' i innych przejawów niepotrzebnego, sztywnego drylu rodem z czasów, kiedy do służby na żaglowcach brano "chętnych" z łapanek na ulicach miast... Tym niemniej pragniemy aby nasz bilans wejść i wyjść z portów był zawsze równy a nasze rejsy zawsze bezpieczne. Dlatego zawsze przywiązywalismy wagę do rozwijania umiejetności i żeglarskiego samokształcenia.
Uważamy, że żeglarskie szkolenie a co za tym idzie zdobywanie kolejnych patentów i ceryfikatów powinno wynikać z praktyki na morzu i doświadczeń zdobytych podczas wypraw.

W trakcie naszych rejsów zdobędziecie wiedzę umożliwiającą zdobywanie kolejnych stopni żeglarskich PZŻ (Polskiego Związku Żeglarskiego) lub zagranicznych patentów i certyfikatów takich jak brytyjskie patenty RYA (Royal Yachting Association). Żeglując z nami możesz także uzyskać międzynarodowy certyfikat żeglarski ISSA (International Sailing School Association).

JACHTY - FLOTA

Organizując nasze żeglarskie wyprawy korzystamy z różnych jachtów. Każdorazowo dopasowujemy nasz jacht do preferancji załogi, celów które sobie postawiliśmy, charakteru rejsu. Często wybór zależy po prostu od naszych dotychczasowych doświadczeń i upodobań. Wybierając jachty współpracujemy tylko z armatorami o uznanej marce, posiadającymi w swoich flotach jednostki ze znanych stoczni jak Bavaria, Dufour, Elan czy Jeanneau. Często współpracujemy z prywatnymi armatorami w miejscach gdzie trudno o czarter w renomowanej i sprawdzonej firmie. Zdarza się, że specyfika przedsięwzięcia, koszty, oczekiwania grupy, nakazują popłynąć na konkrentym jachcie. Korzystamy z flot czarterowych największych światowych potentatów w branży, jachtów prywatnych oraz megajachtów i żaglowców w przypadku organizowania rejsów dla klientów biznesowych i instytucjonalnych lub większych grup nieformalnych. Zawsze znajdziemy jacht dla siebie, jacht na którym popłyniemy w nowy rejs.

REJSY

Nasze rejsy - to oprócz ustalonego planu dużo miejsca na improwizację, spotkania z ludźmi, przyrodą i kulturą. Każdy rejs ma określoną skalę trudności i określone wymagania od uczestników. Przygoda nie zawsze musi mieć twarz sportowego wyczynu. Prawdziwym wyzwaniem jest pokonywanie barier wewnątrz nas samych - przekraczanie niewidzialnych granic, zarówno naszych zdolności fizycznych jak i psychiki.

CZARTERY

Czartery jachtów w dowolnym zakątku świata. Od Bałtyku, wybrzeży zachodniej i północnej Europy, po Chorwację, Grecję, Turcję, Karaiby czy Seszele. Wszędzie tam oraz na wielu innych przyjaznych żeglarzom akwenach pomożemy wyczarterować Wam jacht. Chętnie doradzimy przy doborze akwenu i terminu. Podzielimy się doświadczeniem. Jeśli zastanawiacie się nad czarterem ze skipperem, to tym bardziej gorąco zachęcamy do kontaktu. Może popłyniemy razem a z pewnością z nami łatwiej będzie wybrać wśród bogatej oferty czarterów! Współpracujemy tylko z armatorami o uznanej marce, posiadającymi w swoich flotach jednostki ze znanych stoczni jak Bavaria, Dufour, Elan czy Jeanneau oraz prywatnymi armatorami w miejscach gdzie trudno o czarter w renomowanej i sprawdzonej firmie.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie