Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Języków Obcych School of Modern Languages

ul. Jana Pawła II 20, 75-452 Koszalin
tel. (94) 347-10-10
(Galeria EMKA, II pietro)
www:   http://www.sml.edu.pl
SML na Facebooku
e-mail:   biuro@sml.edu.pl
info@sml.edu.pl
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 12597 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie
 

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH
W KOSZALINIE ZAPRASZA NA:

- kursy angielskiego, niemieckiego,
  hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego
  norweskiego i rosyjskiego

- kursy dla dorosłych i młodzieży
- kursy i lekcje indywidualne
- kursy dla dzieci 2-7 lat
- kursy dla dzieci szkolnych
- kursy dla maturzystów
- kursy egzaminacyjne
- kursy wakacyjne
- kursy języka biznesuKRAINA BAŚNI - ANGIELSKI DLA NAJMŁODSZYCH

Najnowocześniejsza Szkoła Językowa w Koszalinie

Nasze Atuty:
  • Licencjonowane metody nauczania i materiały dydaktyczne renomowanych widawnictw (Direct Language Lab, Pearson, Teddy Eddie)
  • Organizator Wielkiego Testu Języka Angielskiego w Koszalinie
  • Miedzynarodowe Egzaminy językowe i kursy egzaminacyjne (TOEFL, TOEIC, WIDaF, TFI)
  • Nowoczesne technologie wspomagajace naukę języków

Zapewniamy najwyższy poziom nauczania na kursach językowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych, a także firm. Uczymy przede wszystkim komunikacji, ale też skutecznie przygotowujemy do ważnych egzaminów. Naszym słuchaczom umożliwiamy wykorzystywanie w mądry sposób nowoczesnych technologii, takich jak tablice interaktywne z oprogramowaniem do nauki języków obcych, platformy internetowe, czy aplikacje do nauki słówek.

W naszej szkole uczymy licencjonowanymi metodami nauczania i wykorzystujemy materiały dydaktyczne renomowanych wydawnictw.

Już od paru lat jesteśmy w Koszalinie lokalnym organizatorem ogólnopolskiego wydarzenia edukacyjnego, odbywającego się we wszystkich większych miastach Polski, jakim jest Wielki Test Języka Angielskiego.

Szkoła Języków Obcych SML to ośrodek egzaminacyjny ETS - Educational Testing Service, największej na świecie organizacji przeprowadzającej międzynarodowe egzaminy kompetencji językowych.

Jesteśmy także partnerem prestiżowego programu „ADDVANTAGE” zainicjowanego w 2008 roku przez British Council, organizatora międzynarodowych egzaminów Cambridge ESOL: PET, FCE, CAE, CPE.

Jeśli jesteś zainteresowany uczęszczaniem na kurs języka angielskiego, niemieckiego bądź hiszpańskiego, sugerujemy rozwiązanie
TESTU KWALIFIKACYJNEGO ON-LINE
zanim wypełnisz formularz zgłoszeniowy. Dzięki temu bez trudu określisz swój poziom zaawansowania.

Kurs języka biznesu od lat nasza szkoła prowadzi kursy Business English, czyli języka angielskiego niezbędnego w środowisku pracy. Są to kursy dedykowane osobom, które używają angielskiego w pracy, a także studentom, którzy pragną podnieść swą atrakcyjność w oczach przyszłych pracodawców, krajowych czy zagranicznych. Kursy tego rodzaju opierają się głównie na rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych i systematycznym rozszerzaniu słownictwa potrzebnego w sytuacjach zawodowych.

Jeśli pragną Państwo poznać zasady prowadzenia korespondencji biznesowej w języku angielskim, nabyć umiejętność czytania fachowych publikacji, czy też udoskonalić sztukę prezentacji i negocjacji, SML dysponuje odpowiednimi materiałami i przeszkoloną kadrą, która pomoże zrealizować te potrzeby. Przyswajanie języka oparte na nieustannej praktyce i korzystaniu z interesujących materiałów czerpanych „z życia” jest pożyteczne i przyjemne.

Kursy maturalne prowadzone są pod kątem przygotowania słuchaczy do matury z języka angielskiego lub niemieckiego. Zakres materiału językowego uzależniony jest od tego czy dana grupa planuje przystąpić do egzaminu maturalnego na poziomie podstawowym czy też rozszerzonym. Oprócz regularnych testów i sprawdzianów przeprowadzane są próbne egzaminy maturalne. Kurs przygotowujący do matury prowadzony jest w oparciu o profesjonalne materiały Pearson, opracowane przez zespół autorów mających doświadczenie w nauczaniu w polskich szkołach, co gwarantuje skuteczne przygotowanie do matury.

Kurs maturalny obejmuje 100 godzin lekcyjnych w ciągu roku szkolnego (od początku października do końca kwietnia). Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu, a każde spotkanie to 2 godziny lekcyjne (90 minut).

Uczniowie w trakcie zajęć:
  • omawiają wszystkie tematy i typy zadań maturalnych
  • gruntownie przygotowują się do rozmów sterowanych i wypowiedzi pisemnych
  • systematyzują zdobywaną wiedzę dzięki powtórzeniom materiału leksykalnego i gramatycznego
  • poznają najważniejsze strategie egzaminacyjne

Szczegóły oferty na: www.sml.edu.pl

KRAINA BAŚNI - ANGIELSKI DLA NAJMŁODSZYCH

Innowacyjna metoda nauczania języka angielskiego oparta na modelu naturalnej akwizycji języka i czerpiąca to, co najlepsze z 14 innych metod i teorii znanych na całym świecie. Program składa się z 20 bajek - kolejnych etapów zaawansowania. Każda bajka wprowadza w świat dziecka nie tylko słownictwo typowe dla niej, ale także ogólne, niezbędne podstawy nauki języka angielskiego. Każde słówko jest wprowadzone za pomocą obrazu i jest wykorzystane w wierszykach, piosenkach i zabawach ruchowych, które są nieodłącznymi częściami programu. Bajka wprowadza umiejętnie dziecko w tajniki gramatyki - ucząc powoli i skutecznie poprawności językowej. Program wykorzystuje technikę spiralną w nauczaniu - wszystkie nowo - wprowadzone elementy są powtarzane w następnych częściach dopóki nie zastaną w pamięci trwałej dziecka, a ilość tych powtórek jest obliczana z matematyczną dokładnością. Nasi bohaterowie Tosia i Jeremi pokazują dzieciom jak wykorzystać wiedzę w codziennych sytuacjach.

Więcej informacji na stronie: www.krainabasni.com.pl


SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie