Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Policealna EDICUS

ul. Oławska 17, 50-123 Wrocław
tel. (71) 344 40-55
www:   http://www.edicus.pl
Edicus na Facebooku
e-mail:   wroclaw@edicus.pl
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 10702 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie
 

SZKOŁA POLICEALNA

EDICUSEDICUS to firma świadcząca bezpłatne usługi edukacyjne. Kształci na poziomie policealnym i umożliwia zdobycie tytułu technika. Szkoły Edicus mają uprawnienia szkół publicznych, działają w oparciu o program Ministerstwa Edukacji Narodowej, wydają państwowe zaświadczenia i świadectwa ukończenia nauki.


Edicus jest szkołą w 100% bezpłatną! Oznacza to, że nie pobieramy wpisowego, opłat za legitymację, indeks, wszelkiego rodzaju egzaminy… ani żadnych innych!


Szkoły Edicus to ciekawe zajęcia, interesujące kierunki, po których łatwiej jest znaleźć pracę. To także profesjonalni nauczyciele, którzy pomogą ci na każdym etapie nauki. Zajęcia odbywają się w sobotę i niedzielę. Przez cały okres kształcenia szkoła nie pobiera opłaty rekrutacyjnej ani czesnego. Uczeń nie ponosi żadnych konsekwencji przy zmianie lub powtarzaniu kierunku. Słuchaczom wystawiane są zaświadczenie do ZUS oraz legitymacje szkolne uprawniające do zniżek. Zapraszamy także do odwiedzenia witryny naszego partnera firmy szkoleniowej Redicus, gdzie znajdą Państwo informacje o szkoleniach i kursach.Staramy się kształcić w sposób odpowiadający nowoczesnym standardom edukacyjnym. W tym celu zajęcia odbywają się z użyciem niezbędnego wyposażenia uwzględniającego specyfikę i wymagania danego kierunku.

Niewątpliwym atutem przemawiającym za nauką właśnie w naszej szkole jest przyjazna atmosfera, fakt, że nie likwidujemy grup i kierunków oraz to, że nasi absolwenci osiągają wysokie wyniki na egzaminie zawodowym. W naszym sekretariacie każdy zasięgnie niezbędnych informacji. Nasz zespół znajdzie czas dla każdego Słuchacza, który zwróci się o pomoc w rozwiązaniu problemu.

Prowadzimy kierunki o różnym okresie nauczania. Jeszcze przed ukończeniem szkoły Słuchacz może zdobyć certyfikat, który będzie potwierdzeniem posiadanych przez niego umiejętności. W zależności od kierunku na pewnych etapach nauki podchodzi się do egzaminów kwalifikacyjnych. Cały cykl nauczania jest dostosowany w taki sposób, aby możliwie jak najlepiej przygotować się do każdej z kwalifikacji. Po ukończeniu szkoły i zdaniu wszystkich kwalifikacji uzyskuje się ogólny dyplom technika w danym zawodzie.


Dlaczego warto uczyć się w naszej szkole?
  • nauka jest całkowicie bezpłatna - nasza szkoła nie pobiera opłat za pełną edukację
  • profesjonalna kadra - w naszej placówce uczą specjaliści w danej dziedzinie
  • najlepszy program nauczania - posiadamy najlepszy program, który gwarantuje pełne zadowolenie
  • lokalizacja - nasze placówki mieszczą się w wielu miejscowościach


Szkoły Edicus zostały wyróżnione Certyfikatem "Szkoła Godna Polecenia", honorującym najlepiej zarządzane firmy i instytucje w Polsce. Wcześniej otrzymaliśmy Certyfikat Najwyższej Jakości w Edukacji. W uzasadnieniu przyznania aktualnej nagrody przez m.in. Wielkopolski Związek Pracodawców czytamy "Kapituła Nagrody potwierdziła, że Państwa doświadczenie i profesjonalizm oraz umiejętność dostosowania swej oferty do zmieniających się wymogów na rynku pracy, w znaczący sposób przyczyniła się do rozwoju kadr pracowniczych naszego regionu".

Aby zostać słuchaczem Edicus należy wypełnić kwestionariusz osobowy w oddziale szkoły lub online oraz złożyć niezbędne dokumenty:
  • kserokopię dowodu osobistego
  • świadectwo ukończenia szkoły średniej
  • dwa zdjęcia legitymacyjne
  • zaświadczenie lekarskieWszystkich zainteresowanych nauką w naszej szkole serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony http://www.edicus.pl gdzie można dokonać wstępnego zapisu elektronicznego.

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie