Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Języków Obcych Happy School

Rafał Królak

ul. Kosynierów Gdyńskich 27/19 (III piętro), 86-300 Grudziądz
tel. kom. 735-310-704
www:   http://happy-school.com.pl
Happy School na Facebooku
e-mail:   info@happy-school.com.pl
Liczba odwiedzin od 15.01.2016: 9594 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie
 

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH
HAPPY SCHOOL

- język angielski
- język rosyjski
- język niemiecki
- zajęcia prowadzone na wszystkich poziomach zaawansowania
- zajęcia skierowane do wszystkich grup wiekowych
- zajęcia indywidualne
- kursy przygotowujące do egzaminów
- kursy firmowe
- kursy STANAG 6001 na różnych
  poziomach zaawansowania

- darmowe wakacyjne warsztaty językowe
- uczestniczymy w letnich i zimowych
  koloniach organizowanych przez
  naszych partnerów

"Jeden język ustawia Cię w korytarzu życia. Dwa języki otwierają każde drzwi po drodze"
Frank Smith

Szkoła Języków Obcych Happy School składa się z młodych, wykwalifikowanych lektorów, którzy cały czas podnoszą swoje kwalifikacje i którzy z chęcią pomogą Ci udoskonalić znajomość języków obcych. Zajęcia prowadzone są w oparciu o skuteczne metody nauczania oraz nowoczesne materiały i technologie. Do każdego z kursantów podchodzimy indywidualnie, co daje jeszcze większe zadowolenie słuchacza.

Placówka jest usytuowana w dogodnym i bezpiecznym miejscu, w samym centrum miasta Grudziądza, a nasze sale są przygotowane tak, aby zajęcia były przyjemnością a każdy kursant czuł się komfortowo. Są one wyposażone w nowoczesny sprzęt niezbędny do nauki języków obcych. Dla najmłodszych mamy przyjazny, kolorowy kącik, w którym będą jeszcze chętniej przyswajały języki obce.
Oferta

Obecnie w naszej ofercie posiadamy język angielski, rosyjski oraz niemiecki. Zajęcia w naszej szkole są prowadzone na wszystkich poziomach zaawansowania i są skierowane do wszystkich grup wiekowych. Oferujemy Państwu możliwość nauki w grupach lub zajęcia indywidualne, w zależności od Państwa potrzeb.

Nabór w naszej szkole trwa cały rok.

W naszej ofercie posiadamy kursy:
 • stawiające na:
  • konwersacje
  • gramatykę
  • lub pomoc szkolną w formie korepetycji
 • oraz przygotowania do egzaminów:
  • maturalnych

Posiadamy również atrakcyjne oferty kursów dla firm oraz tłumaczenia zarówno ustne jak i pisemne. Istnieje również możliwość przeprowadzenia kursów specjalistycznych. Nasi lektorzy mają doświadczenie m.in. w prowadzeniu kursów z języka technicznego, a także kursów STANAG 6001 na różnych poziomach zaawansowania.
 • angielski - prowadzimy kursy dla osób o różnym poziomie zaawansowania, oferujemy zajęcia indywidualne jak i grupowe; trenujemy wszystkie umiejętności przydatne do komunikacji, tj: speaking, listening, reading oraz writing
 • rosyjski - podczas kursów z języka rosyjskiego w naszej szkole będziesz wzbogacać swoje słownictwo, ćwiczyć zasady gramatyczne oraz oczywiście płynność i swobodę komunikacji. Nasze kursy przygotują Cię do posługiwania się językiem rosyjskim w każdej życiowej sytuacji, zarówno w życiu prywatnym jak i służbowym
 • niemiecki - na naszych kursach największy nacisk kładziemy na swobodę komunikacji, poprawność językową oraz płynność mówienia

Nasza szkoła stawia również na sport, ruch dzieci i młodzieży i właśnie z tej okazji stworzyliśmy atrakcyjne oferty i promocje dla osób trenujących oraz dopingujących grudziądzkim drużynom. Organizujemy darmowe wakacyjne warsztaty językowe oraz uczestniczymy w letnich i zimowych koloniach organizowanych przez KS STAL Grudziądz. Uczestniczymy także w nowatorskim programie partnerskim GKM4U.

Naszymi partnerami są: VACANTIA, Football Academy Grudziądz, MKS Grudziądz, SZARŻA Grudziądz, KS STAL, GKM Grudziądz. Jesteśmy również uczestnikiem projektu MADE IN GRUDZIĄDZ.

Posiadamy najniższe ceny w Grudziądzu przy zachowaniu najwyższego standardu nauki i komfortu słuchacza.

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie