Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
EDUCATIO Centrum Kształcenia

ul. Nowowiejska 37a, pokój nr 8, 02-010 Warszawa
tel. (22) 243 22-82, tel. kom.: 728 535-280
(budynek XIV LO im. S. Staszica)
www:   http://educatio.edu.pl
EDUCATIO Centrum Kształcenia na Facebooku
e-mail:   info@educatio.edu.pl

Od 15.03.2017 odwiedzono tę wizytówkę 6342 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie


Kursy online - bezpłatne kursy dla naszych słuchaczy

 

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE

- bezpłatna nauka
- zajęcia w formie: zaocznej
- nauczanie w zakresie rozszerzonym:
  geografia, wiedza o społeczeństwie

- okres nauczania: 3 lata / 6 semestrów/
- podbudowa: gimnazjum
- słuchacz może starać się o stypendium
  szkolne i zasiłek szkolny


SZKOŁA POLICEALNA

EDUCATIO CENTRUM KSZTAŁCENIA

Centrum Kształcenia Educatio to placówka z uprawnieniami szkoły publicznej prowadząca Liceum Ogólnokształcące Zaoczne dla Dorosłych oraz Szkołę Policealną w Warszawie. Realizujemy programy nauczania zgodnie z podstawą programową Ministerstwa Edukacji Narodowej. Od początku działalności wyznaczyliśmy sobie ambitne cele, które konsekwentnie realizujemy. Nasi słuchacze doceniają nas, co przekłada się na pozytywne opinie o nas zarówno w prasie jak i w Internecie.

W Centrum Kształcenia Educatio dbamy o to, aby nauka kojarzyła się z rzetelnością i najwyższą jakością. Współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi nauczycielami z wieloletnią praktyką zawodową. Uczymy, aby nauczyć. Nasi nauczyciele to wspaniali ludzie z powołaniem do pracy, co przekłada się na wysoką zdawalność egzaminów przez naszych słuchaczy. Proponujemy Państwu przestronne sale lekcyjne, sprzęt multimedialny na zajęciach, internetowe strefy z materiałami. Uczniowie czują się tutaj jak w domu i wiedzą, że mogą na nas zawsze liczyć.

Dlaczego warto wybrać naszą szkołę?
 • najlepsza kadra z wieloletnim, praktycznym doświadczeniem zawodowym
 • materiały online dla studentów, stały kontakt z kadrą pedagogiczną
 • bezpłatnie wydajemy zaświadczenia do ZUS, MOPS, KRUS, oraz legitymacje szkolną
 • możesz kształcić się w wybranym zawodzie nie mając matury ( wystarczy wykształcenie średnie)
 • zajęcia odbywają się w dogodnej lokalizacji
 • możliwość połączenia pracy zawodowej z nauką
 • w trakcie nauki słuchacze odbywają praktyki zawodowe
 • przygotowujemy naszych słuchaczy do życia w warunkach współczesnego aktywnego świata, podlegającego ciągłym zmianom na rynku pracy


Centrum Kształcenia Educatio to miejsce nauki, ciekawostek i dobrych rozwiązań. Zapraszamy Osoby w każdym wieku, które chcą uzupełnić swoje wykształcenie, dowiedzieć się czegoś nowego i przy okazji poznać ciekawych ludzi. Ucząc się w naszej szkole bez problemu pogodzić pracę zawodową z nauką.

Liceum Ogólnokształcące

Nauka w Liceum Ogólnokształcącym Zaocznym dla Dorosłych trwa 3 lata. Odbywa się w systemie weekendowym – sobota/niedziela, średnio co dwa tygodnie. Do szkoły mogą zapisać się absolwenci gimnazjów, szkół podstawowych oraz szkół zawodowych. Nauka w liceum ogólnokształcącym kończy się egzaminem maturalnym. Dokumenty do szkoły przyjmujemy przez cały rok, a zajęcia rozpoczynają się dwa razy w roku: semestr jesienny – we wrześniu oraz semestr wiosenny – w lutym.

Do liceum przyjmujemy na:
 • semestr pierwszy absolwentów ośmioletniej szkoły podstawowej oraz gimnazjum
 • semestr trzeci absolwentów ZSZ od roku 2015
 • pozostałe semestry uczniów i słuchaczy innych liceów lub techników, którzy przerwali naukę

Do liceum dla dorosłych przyjmowani są kandydaci, którzy mają ukończone 18 lat, a także kończący 18 lat w roku kalendarzowym, w którym są przyjmowani do szkoły. O przyjęciu do szkoły decyduje kolejność zgłoszeń.

Szkoła Policealna

Nabór do Szkoły Policealnej dla Dorosłych prowadzony jest dwa razy w roku, na semestry: jesienny – wrzesień oraz wiosenny – luty. Warunkiem przyjęcia do szkoły jest ukończona szkoła średnia (matura nie jest wymagana). Poniżej opisy zawody, w których kształcimy:

Florysta tworzy kompozycje kwiatowe zarówno z kwiatów żywych jak i suszonych, wykonuje wiązanki okolicznościowe, dekoracje roślinne od niewielkich kompozycji do rozwiązań przestrzennych podnoszących estetykę otoczenia. Zajmuje się wizualną oprawą uroczystości i imprez oraz kompleksową dekoracją wnętrz.

Technik administracji to jedna z głównych osób organizujących pracę w firmie. Przygotowuje projekty umów, sporządza pisma, decyzje, regulaminy, porozumienia, klasyfikuje i porządkuje informacje. Organizuje przepływ informacji pomiędzy różnymi działami w firmie w celu ułatwienia pracy zatrudnionym. Zbiera, przetwarza i prezentuje dane statystyczne i finansowe.

Technik bezpieczeństwa i higieny pracy zapewnia przede wszystkim odpowiedni nadzór nad zasadami BHP. Przygotowuje analizy dotyczące bhp w zakładzie pracy oraz przygotowuje propozycje ich usunięcia. Prowadzi szkolenia, edukuje, przygotowuje pracowników do bezpiecznego funkcjonowania i minimalizuje ryzyko wystąpienia zagrożeń.Sporządza sprawozdania, protokoły i dokonuje analizy stanu bezpieczeństwa w zakładzie. Branża BHP zmienia się i rozwija a zapotrzebowanie na fachowców wciąż rośnie.


Technik informatyk opracowuje uruchamia, obsługuje i przystosowuje programy aplikacyjne do potrzeb firmy. Administruje i projektuje bazami danych i systemami przetwarzania informacji. Obsługuje komputery, konfiguruje sprzęt. Branża IT to jedna z najszybciej rozwijających się branż, dająca ogromne możliwości rozwoju. Popyt na Specjalistów IT ciągle wzrasta. Szybki rozwój nowych technologii oznacza również większe zapotrzebowanie na informatyków, którzy od dawna na brak ofert pracy nie narzekają.

Technik ochrony osób i mienia dba o porządek, bezpieczeństwo i ochronę dóbr osobistych i materialnych. Ochrona poza zapewnieniem ochrony fizycznej, polega także na umiejętnościach jej planowania, znajomości procedur administracyjnych, oraz skupieniu się na zapobieganiu zagrożeń niż ich likwidacji. Niemal każda instytucja prywatna i państwowa wymaga zatrudnienia ochrony i wsparcia w zakresie bezpieczeństwa.

Technik rachunkowości to specjalista przygotowany do wykonywania kluczowych zadań: prowadzenia rachunkowości, dokonywania rozliczeń finansowych, kontrolowania dokumentów księgowych, sporządzania sprawozdań finansowych oraz przygotowywania ich do weryfikacji, przechowywania dokumentacji księgowej, nadzorowania terminowej spłaty zobowiązań, ściągania należności i roszczeń, wykonywania typowych czynności. Dba o dokumenty finansowe, rachunki, faktury, dba o ich obieg w firmie i terminy płatności.

Technik usług kosmetycznych pracuje, bądź prowadzi salon kosmetyczny, w którym wykonuje zabiegi z zakresu kosmetyki leczniczej, zachowawczej i upiększającej oraz zabiegi fizykoterapeutyczne. Udziela porad z zakresu kosmetyki zdobniczej i zachowawczej. Sporządza i stosuje środki niezbędne do wykonywania zabiegów kosmetycznych. Rynek usług kosmetycznych jest jednym z najbardziej dynamicznych w Polsce i na świecie, ponieważ wzrasta poczucie piękna, ludzie odczuwają potrzebę dbania o swój wizerunek zewnętrzny.

BEZPŁATNA NAUKA
ZADBAJ Z NAMI O DOBRY START W PRZYSZŁOŚĆ!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie