Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Akademia OpEx Group - profesjonalne szkolenia

ul. Sycowska 44, 51-319 Wrocław
tel. (48) 783 191-353
www:   https://www.e-opex.ple-mail:   joanna_kordas@e-opex.pl
kontakt@e-opex.pl
Liczba odwiedzin od : 2176 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

DORADZTWO

- usługi doradcze
- program OPEX SIX SIGMA
- program OPEX LEAN
- rozwój procesu i produktu
- procesy produkcyjne
- procesy transakcyjne
- zakupy i jakość dostawców
- przywództwo i zarządzanie
- referencje
 

SZKOLENIA

- Six Sigma
- Lean Manufacturing

POZOSTAŁE SZKOLENIA

- Statystyczne Sterowanie Procesem, SPC
- Planowanie Eksperymentów, DOE
- Analiza Systemów Pomiarowych, MSA
- Analiza zdolności procesu
- Problem Solving
- Rozwiązywanie problemów z użyciem
  metody 8D

- Transformacja biznesu wg Deminga
- Efektywna prezentacja danych
- Analiza niezawodności
- Robust Design, RD
- FMEA Procesu i Produktu
- Robust Engineering, RE

Akademia OpEx Group - profesjonalne szkolenia

Firma szkoleniowa OpEx Group jest organizatorem profesjonalnych szkoleń z wielu obszarów wiedzy interesujących współczesnych odbiorców. Firma opracowuje efektywne i profesjonalne szkolenia z dziedzin takich jak: zarządzanie produkcją, logistyka produkcji oraz optymalizacja procesów administracyjnych, transakcyjnych, produkcyjnych i serwisowych. Firma OpEx Group jest ekspertem w zakresie innowacyjnych metod Six Sigma, OpEx oraz Lean Manufacturing.

Zrozumienie potrzeb współczesnych odbiorców

W swoich działaniach szkoleniowych OpEx Group skupia się na opracowaniu interesujących i efektywnych szkoleń z naciskiem na praktyczne aspekty poprzez konstruktywne rozwiązywanie problemów, przygotowanie konkretnych rozwiązań do postawionych problemów z uwzględnieniem potrzeb biznesowych.

Szkolenia e-opex - 100% efektywności

Sugestywne, dynamiczne, interesujące i efektywne – szkolenia organizowane przez e-opex przykuwają uwagę ze względu na atrakcyjne przedstawienie tematów oraz skuteczne metody ich prezentacji.

Jak przebiegają szkolenia OpEx Group?

Każde szkolenie odbywa się w sprzyjającej kształceniu atmosferze, w interesujący i dynamiczny sposób. Wszyscy trenerzy z OpEx Group to praktycy z dużym doświadczeniem. Zawsze starają się inspirować i jednocześnie są otwarci na uwagi i sugestie uczestników szkoleń. Ich zadaniem jest nie tylko skupienie uwagi odbiorców na poszczególnych tematach, ale również pełne zaangażowanie audytorium w proces kształcenia. Nowoczesne ujęcie poszczególnych szkoleń pozwala na skuteczne przyswojenie wiedzy i przeniesienie teorii na konkretne przykłady praktyczne. Kursy opracowane przez Akademię e-opex obejmują szeroki zakres szkoleń, m.in. OpEx Six Sigma Black Belt, OpEx Six Sigma Green Belt i OpEx Lean Manufacturing. Firma e-opex organizuje szkolenia z takich obszarów tematycznych, jak Six Sigma - poziomy Black Belt oraz Green Belt. Szkolenia te pozwalają kierować grupą pracowników w ramach różnych, niekiedy bardzo złożonych projektów. Rozwijają także kompetencje z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i zdolności interpersonalne w celu optymalizacji całego procesu zarządzania. Dzięki nim uczestnicy zyskują szansę na rozwój zawodowy, a także poprawę pozycji przedsiębiorstwa wobec firm konkurencyjnych.

OpEx Lean Manufacturing

Szkolenie OpEx Lean Manufacturing koncentruje się głównie na kilku istotnych obszarach, tj. Mapowanie Strumienia Wartości, Organizacja gniazd i linii o ciągłym przepływie, 5S, Standaryzacja Pracy, Lean Thinking. Mapowanie Strumienia Wartości jest ważnym narzędziem analizy procesu produkcyjnego. Lean Thinking, czyli tzw. szczupłe myślenie opiera się o kluczowe schematy myślowe, wg których marnotrawstwo jest złe, a źródłem bogactwa jest tworzenie wartości.

szkolenia six sigma green belt

Co zyskasz dzięki kursom e-opex?

szkolenia six sigme black belt

Masz możliwość zdobyć nowe umiejętności praktyczne oraz wiedzę, którą wykorzystasz w pracy zawodowej. Ponadto szkolenia pozwolą Ci poczuć się pewniej i zwiększyć Twoich skuteczność działań. Wszystkie szkolenia mają na celu sukcesywny rozwój pracowników firmy, a tym samym pracę na sukces przedsiębiorstwa.

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie