Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Legal English Centre

ul. Mokotowska 60 lok. 24, 00-534 Warszawa
tel. 790-729-519
www:   http://www.legalenglishcentre.pl
e-mail:   biuro@LegalEnglishCentre.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2535 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

ANGIELSKI DLA PRAWNIKÓW

- język angielski dla prawników - poziom pierwszy
- język angielski dla prawników - poziom drugi

O Nas

Legal English Centre to szkoła ucząca przydatnego w praktyce prawniczego języka angielskiego.

Jesteśmy jedną z nielicznych w Polsce szkół językowych prowadzoną przez prawnika-praktyka, legitymującego się wieloletnim doświadczeniem pracy w charakterze nauczyciela języka angielskiego oraz tłumacza tekstów prawniczych.

Prowadzimy wyłącznie specjalistyczne szkolenia językowe według autorskiego programu przeznaczonego dla prawników. Nasza oferta adresowana jest zarówno do praktykujących już prawników, aplikantów radcowskich oraz adwokackich, jak i do studentów prawa ostatnich lat.

Nie uczymy prawa angielskiego, amerykańskiego itp. bo ich znajomość w polskiej rzeczywistości jest praktycznie nieprzydatna. Nie uczymy również prawa polskiego, oferta skierowana jest do osób posługujących się tym prawem na co dzień.

Nauka w naszej szkole ma wyposażyć w takie słownictwo i umiejętności, by możliwe było z jednej strony wytłumaczenie instytucji z zakresu polskiego prawa obcokrajowcom, sporządzenie umów handlowych bądź pism oraz weryfikacja tłumaczeń wykonanych przez zawodowych tłumaczy - nie prawników. Z drugiej zaś, by nasz słuchacz był w stanie zrozumieć przedłożoną mu umowę w języku angielskim, czy cudzoziemca objaśniającego tajniki swojego prawa krajowego.

Mamy świadomość tego, że klienci oczekują od prawników w Polsce wytłumaczenia im meandrów polskiego prawa, a nie prowadzenia rozmów na temat jakiegokolwiek prawa obcego. Tak właśnie ukształtowany jest program nauczania w naszej szkole. Uczymy tylko tego, co rzeczywiście może się przydać w praktyce, nie poświęcamy zbyt dużo czasu na wgłębianie się w inne systemy prawne.

Nauka w naszej szkole wyposaży Ciebie w znajomość języka angielskiego, dzięki której wytłumaczysz swojemu klientowi prowadzoną przez siebie sprawę, zrozumiesz oczekiwania i wątpliwości klienta, przygotujesz tekst umowy oraz zweryfikujesz tłumaczenie przygotowane przez osobę, która nie zajmuje się zawodowo prawem.

Przygotowaliśmy możliwość korzystania z nauki na dwóch poziomach zaawansowania.

Angielski dla prawników - poziom pierwszy

przeznaczony jest dla osób ze znajomością języka angielskiego na poziomie intermediate-upperintermediate. W trakcie kursu poznajemy słownictwo niezbędne by rozumieć oraz wyjaśniać podstawowe instytucje prawa polskiego.

Angielski dla prawników - poziom drugi

przeznaczony jest dla osób, których znajomość języka odpowiada co najmniej poziomowi certyfikatu FCE. Zajęcia poświęcone są głównie przekładowi tekstów prawniczych ze szczególnym naciskiem na rozmaite subtelności prawniczej "odmiany" języka angielskiego w porównaniu z językiem polskim.

Na żadnym z tych poziomów nie wymagamy od Ciebie wcześniejszej znajomości prawniczego języka angielskiego. Tego nauczymy Ciebie na zajęciach wykorzystując oryginalne teksty prawnicze w języku angielski.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie