Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkolenia "OPTA" - Dobry Trener

ul. Krucza 41/9, 53-410 Wrocław
tel. (71) 352-73-66
www:   http://www.dobrytrener.pl
e-mail:   opta@dobrytrener.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1794 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OPTA - DOBRY TRENER

- szkolenia sprzedażowe
- szkolenia negocjacyjne
- szkolenia menedżerskie

O Nas

Nie będę pisać, że szkolenia, które przygotowujemy są "szyte na miarę", idealnie dopasowane do potrzeb Państwa Firmy.

Takie sformułowanie znajdziecie Państwo w każdej ofercie, każdy dzisiaj - jeśli szanuje swoich Klientów i szanuje siebie - powinien wiedzieć, że innych szkoleń nie można prowadzić.

Co więc wyróżnia nasze szkolenia?
  • Jesteśmy nastawieni na mocne strony uczestników. Mamy świadomość, że wiele umieją przychodząc do nas. Części swoich umiejętności są w pełni świadomi, część wykorzystują codziennie w pracy. O części swoich mocnych stron zapomnieli, lub nigdy się nad nimi nie zastanawiali. Dlatego nie wykorzystują ich. Na szkoleniu przypominamy im o tym, czego zapomnieli i pomagamy odnaleźć to co dobrego w sobie mają. Mamy świadomość, że nie zmieniamy ludzi, którzy do nas przychodzą (chociaż czasem bardzo byśmy chcieli :)). To co możemy zrobić, to zmienić ich zachowania. A dokładniej - poszerzyć ich repertuar zachowań, by w zależności od sytuacji, mogli świadomie wybrać takie działanie, które będzie najbardziej skuteczne.
  • To co dajemy to NARZĘDZIA. Narzędzia do poprawy komunikacji, skuteczniejszej sprzedaży, lepszego motywowania. Wiemy, że sformułowanie "narzędzia" może wydawać się nieco ostre, może kojarzyć się z manipulacją. Warto jednak zdawać sobie sprawę, że cokolwiek robimy jest wywieraniem wpływu na innych. Różnica pomiędzy manipulacją a wywieraniem wpływu jest wyłącznie w intencjach. Mogę powiedzieć drugiej osobie komplement by ją "naciągnąć" na zrobienie czegoś, na co ona nie ma ochoty i co może być wbrew jej interesom, to samo mogę powiedzieć, by sprawić jej przyjemność lub wesprzeć ją w działaniach, przez przypomnienie sukcesów jakie osiągnęła wcześniej. Nasze narzędzia mają służyć poprawie działań a nie oszukiwaniu ludzi.
  • Głównym celem każdego ćwiczenia jest to, by rozwijało albo świadomość albo konkretne umiejętności. Jednak chcemy równocześnie by uczestnicy dobrze się bawili i dlatego staramy się by ćwiczenia były atrakcyjne.
  • W trakcie każdego szkolenia wspólnie wypracowujemy materiały, które mogą być "gotową ściągą" dla uczestników w ich przyszłych rozmowach (np. lista korzyści ze współpracy z Państwa Firmą, lista odpowiedzi na potencjalne zastrzeżenia Klienta, standard prowadzenia zebrania z zespołem, przygotowanie do rozmowy oceniającej).

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie