Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Językowa "School Of English"

ul. Armii Krajowej 15, 48-300 Nysa
tel./fax (77) 433-95-77
www:   http://www.soe.nysa.ple-mail:   ewajak@onet.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2040 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SCHOOL OF ENGLISH
kursy języka angielskiego

- kursy na każdym poziomie
  zaawansowania

- dla dzieci
- dla gimnazjalistów
- dla licealistów
- kursy przygotowawcze do matury
  rozszerzonej z języka angielskiego

- dla dorosłych
- kursy przygotowawcze do egzaminów
  międzynarodowych

- kursy wakacyjne, wycieczki
- kursy przygotowawcze do matury
  z języka polskiego na poziomach:
  podstawowym i rozszerzonym

Od początku istnienia szkoły stawiamy sobie wysokie wymagania, co przekłada się na wysoki poziom nauczania. Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem. Szkoła jest znana i ceniona nie tylko na terenie Nysy.

Oferujemy kursy na każdym poziomie zaawansowania, posiadamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu uczniów do egzaminów Cambridge FCE, CAE CPE, egzaminów maturalnych i gimnazjalnych.

Na początku roku szkolnego przeprowadzamy egzaminy kwalifikujące do grup (pisemny i ustny), grupy są tworzone według umiejętności uczniów, a także według wieku, nie może się więc zdarzyć, by np. małe dzieci uczęszczały do grupy z gimnazjalistami. Biorąc pod uwagę dobro ucznia i jego potrzeby, jeśli zdecyduje tak nauczyciel, a sam uczeń wyrazi chęć przejścia w ciągu roku np. do grupy wyższej, istnieje taka możliwość.

Posiadamy uprawnienia Pretesting Institution przy University of Cambridge ESOL Examinations. Oznacza to, że możemy przeprowadzać egzaminy próbne FCE, CAE oraz CPE. Egzamin jest nieodpłatny, uczeń ma wiec unikalną możliwość sprawdzenia swoich umiejętności zanim przystąpi do prawdziwego egzaminu.

Posiadamy bogate zaplecze dydaktyczne, sale komputerowe i Internet. Nasza biblioteka szkolna stała się bardzo popularna wśród uczniów i wciąż wzbogacamy ją nowymi pozycjami. Nawet nasi najmłodsi uczniowie czytają uproszczone wersje znanych książek, oczywiście są one dostosowane do ich poziomu.

W trakcie zajęć stawiamy na komunikację (dużo konwersacji i zajęć interaktywnych) już od wczesnego poziomu zaawansowania, wzbogacamy bazę słowotwórczą i gramatyczną, a także wprowadzamy elementy wiedzy z historii, kultury i życia codziennego krajów anglojęzycznych.

Na lekcjach łączymy nowoczesne formy nauczania z tradycyjnym podejściem do nauki języka angielskiego. Zajęcia są intensywne i odbywają się w przyjemnej atmosferze, lecz zawsze dbamy o to, by je urozmaicać poprzez przygotowanie ciekawych aktywności, takich jak video-serie dydaktyczne, programy edukacyjne i rozrywkowe w wersji oryginalnej, gry, zabawy i konkursy. Jednak warunkiem postępów ucznia jest jego praca w domu. Są wiec zadania domowe i testy systematycznie sprawdzające postępy w nauce.

Owocem tej współpracy są sukcesy naszych uczniów w olimpiadach i konkursach językowych na szczeblu wojewódzkim oraz 100% zdawalność egzaminów Cambridge. Szczególnie te egzaminy wymagają zaangażowania i dużego wkładu pracy ucznia, trzeba bowiem dobrze przygotować go do jego 5 części. Certyfikaty te są najbardziej honorowane przez większość szkół wyższych i zakładów pracy w kraju i za granicą, poczynając od najniższego - FCE.

Na końcu roku uczeń otrzymuje certyfikat School of English wraz z oceną, ze wskazaniem kolejnego poziomu zaawansowania na następny rok szkolny. Za swoją całoroczną pracę najlepsi uczniowie otrzymują cenne nagrody, lecz staramy się także pomagać tym, którzy gorzej radzą sobie z nauką języka organizując dodatkowe konsultacje i nieodpłatne konwersacje, szczególnie przed egzaminami Cambridge. Wyrównując poziom grupy i motywując uczniów do dalszej pracy osiągamy bardzo dobre rezultaty.

KURSY MATURALNE

Zapraszamy na kursy maturalne z języka polskiego oraz języka angielskiego!

Szkoła organizuje kursy przygotowawcze do matury rozszerzonej z języka angielskiego, a także w ramach kursów FCE. Do takich grup uczęszczają więc zarówno maturzyści jak i uczniowie, którzy są zainteresowani zdaniem egzaminu FCE. Kursy te pozwalają na bardziej wszechstronne przygotowanie uczniów do pisemnego egzaminu maturalnego, jak również jego części ustnej, w której muszą się wykazać poprawną i płynną znajomością języka angielskiego, by zdobyć wysoką ilość punktów. Praktykujemy ten system od kilku lat i sprawdza się doskonale pod warunkiem, że uczniowie zapisujący się na taki kurs posiadają wiedzę na poziomie średniozaawansowanym.

SUKCESY

W 2011 roku uczennica naszej szkoły i maturzystka zdobyła I miejsce w Wojewódzkim Turnieju Języków Angielskiego i Niemieckiego w Opolu oraz III miejsce w Międzynarodowym Konkursie Języka Angielskiego w Bielsku-Białej. Mamy także sukcesy wśród gimnazjalistów. W tym roku szkolnym trzech uczniów naszej szkoły zostało laureatami Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego, a dwóch zdobyło I miejsce w konkursach: XI. Międzynarodowym Konkursie Języka Angielskiego "Golden Owl" oraz w Olimpiadzie Języka Angielskiego dla Gimnazjalistów. Mamy także laureatów konkursów recytatorskich i wiedzy o Wielkiej Brytanii

Serdecznie zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie