Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Studio Tańca KICK Kielce

ul. Zagnańska 27, 25-528 Kielce
tel. 501-220-211
www:   http://www.kick.kielce.pl
KICK na Facebooku
e-mail:   biuro@kick.kielce.pl
Liczba odwiedzin od 01.01.2015: 12965 razy
dzięki wykupionej wizytówce w serwisie szkolnictwo.pl
(wysokie pozycjonowanie płatnej wizytówki =
= duża popularność
Twojej jednostki!)
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie
 

KURSY TAŃCA:

- kursy tańca towarzyskiego dla dzieci
- kursy tańca dla młodzieży
- kursy tańca dla dorosłych
- pokazy tańca
- lekcje indywidualne
- obozy taneczne
- sportowy taniec towarzyski
- szkolenia taneczne
- turnieje tańca
- oferta dla firm

O NAS

Studio tańca KICK powstało w październiku 1995r w Kielcach i jest prywatną placówką prowadzącą działalność taneczną, rekreacyjno-sportową i wychowawczą na terenie Kielc i regionu świętokrzyskiego. Posiada licencję Polskiego Towarzystwa Tanecznego (PTT) oraz Polskiego Zawodowego Stowarzyszenia Tanecznego (PZST) - jedynych organizacji w Polsce, które przyznają uprawnienia i licencje na nauczanie tańca.

Szkolimy pary trenujące sportowy taniec towarzyski, nasi wychowankowie byli i są wielokrotnymi medalistami Mistrzostw Okręgu Świętokrzyskiego, wielu turniejów ogólnopolskich i turniejów międzynarodowych.


Oprócz par sportowych w naszym studiu tajniki sztuki tanecznej pogłębiają dzieci, młodzież i dorośli na wszystkich poziomach zaawansowania i w różnych grupach wiekowych. Jesteśmy dla tych wszystkich, dla których taniec to przyjemność i zabawa, miły sposób na spędzenie wolnego czasu. Zapraszamy wszystkich chętnych mieszkańców naszego miasta i okolic, którzy kochają taniec, lubią aktywny wypoczynek i chcą spędzić czas w przyjemnej atmosferze do odwiedzenia naszego studia. Zajęcia odbywają się w budynku ZUGA "SHL" przy ulicy Zagnańskiej 27 w Kielcach. Posiadamy salę taneczną o wysokim standardzie.

W budynku znajduje się również kawiarnia, w której mogą spędzić czas rodzice, oczekujący na swoje pociechy.

NASZA OFERTA

Prowadzimy kursy tańca na różnych poziomach zaawansowania:

Kursy tańca towarzyskiego dla dzieci - proponujemy naukę tańca poprzez zabawę, zapewnia to zdrowy rozwój młodego organizmu, poprawia sylwetkę. Taniec pozwala również, rozwinąć zdolności artystyczne dziecka, pokonać nieśmiałość, uczy dyscypliny i współpracy z rówieśnikami. Dzieciom ze szczególnymi zdolnościami i zamiłowaniem do tańca zapewniamy bardzo dobre warunki do rozwijania swojego talentu w gronie par sportowego tańca towarzyskiego.

Dla młodzieży - proponujemy naukę podstawowych kroków tanecznych ucząc poprzez taniec form towarzyskich, bo ich znajomość to niezbędny element młodego człowieka. Zajęcia przeznaczone są dla tych, którzy chcą swobodnie potańczyć na dyskotekach balach i przyjęciach, a przy tym ciekawie i bezpiecznie spędzić czas. Młodzieży ze szczególnymi zdolnościami i zamiłowaniem do tańca zapewniamy bardzo dobre warunki do rozwijania swojego talentu w gronie par sportowego tańca towarzyskiego.

Dla dorosłych - proponujemy przygotowanie taneczne do imprez okolicznościowych. Naukę walca angielskiego i wiedeńskiego, tanga, samby, cha-cha, rumby, jiv'e i rock'n rolla w łatwej i dostosowanej dla każdego formie oraz przyjemne spędzenie czasu.

Kursy dla dorosłych odbywają się w grupach:
  • początkującej
  • średnio-zaawansowanej
  • zaawansowanej
Kurs tańca towarzyskiego prowadzony jest w systemie medalowym w oparciu o Światowy Program Tańca. Uczestnicy po ukończeniu otrzymują dyplomy i odznaki Polskiego Zawodowego Stowarzyszenia Tanecznego, kolejno brązową po 1-szym roku, srebrną po 2-gim roku i złotą po 3-im roku.

Pokazy tańca - uświetnią każdy bankiet, bal i zabawę. Gorące latynoamerykańskie rytmy i eleganckie tańce standardowe na długo pozostaną w pamięci gości.

Lekcje indywidualne - polecamy szczególnie przed ślubem, studniówką, balem bądź innymi ważnymi imprezami.

Obozy taneczne - organizujemy letnie obozy szkoleniowo - wypoczynkowe, pod nadzorem wykwalifikowanej kadry pedagogicznej. Każdy obóz ma ciekawy program taneczny i niepowtarzalną atmosferę.

Sportowy taniec towarzyski - Studio Tańca KICK zrzeszone jest w Polskim Towarzystwie Tanecznym. Pary należące do klubu biorą udział w licznych ogólnopolskich i międzynarodowych turniejach tańca towarzyskiego. Zapraszane są na różnego rodzaju pokazy w szkołach, domach kultury, imprezy plenerowe.

Szkolenia taneczne - współpracując z Zarządem Okręgu Świętokrzyskiego PTT szkolimy nauczycieli tańca, instruktorów, trenerów oraz osoby prowadzące zajęcia taneczne z dziećmi i młodzieżą na terenie naszego województwa.

Turnieje tańca - organizujemy imprezy cykliczne tj. w Kielcach turnieje tańca pod nazwą OGÓLNOPOLSKA GALA TANECZNA KICK, oraz Świętokrzyskie Konfrontacje w Tańcu Towarzyskim. W Staszowie współpracujemy przy organizacji Ogólnopolskiego Turnieju Tańca o Puchar Tadeusza Wrześniaka. W Skarżysku przy organizacji przeglądu zespołów DICO Rytmiczne Pląsy.

Oferta dla firm - pragniemy przedstawić swoją ofertę organizacji kursów tańca towarzyskiego i salsy. Specjalnie dla Państwa firmy, jej pracowników i przyjaciół zorganizujemy kursy taneczne, gdzie w swoim gronie będziecie mogli jednocześnie uczyć się i bawić. Proponujemy kursy stacjonarne oraz wyjazdy integracyjne. Możecie Państwo dowolnie wybrać - miejsce, czas trwania oraz program kursu. W naszej ofercie są także pokazy tańca towarzyskiego. Możemy wystąpić podczas inauguracji, balów. bankietów, targów, pokazów mody, konkursów itp.


TRENERZY

Studio Tańca KICK prowadzone jest przez Małgorzatę i Jarosława Dziedziczak, zawodową parę taneczną, sędziów tańca towarzyskiego, dyplomowanych nauczycieli tańca, członków Polskiego Towarzystwa Tanecznego i Polskiego Zawodowego Stowarzyszenia Tanecznego. Trenerzy najlepszych kieleckich par sportowych zarówno w tańcach standardowych jak latynoamerykańskich. Konsultanci par dziecięcych i młodzieżowych w innych klubach.

Od 20 lat z dużym powodzeniem promują taniec w Kielcach i województwie świętokrzyskim. Wiele czasu poświęcają szkoleniu par dziecięcych i młodzieżowych, które odnoszą sukcesy na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej.

Swoją wiedzę zdobywali szkoląc się u najlepszych polskich i światowych nauczycieli tańca. Ich pierwszymi trenerami byli Iwona i Arkadiusz Pavlović. Brali udział w szkoleniach z takimi sławami jak: Hans Galke, Bianka Schreiber, Luca Baricci, Massimo Gorgiani Alessia Manfredini,Graham Oswick, Marion Brown,Catia Vanone, Poprzez udział w szkoleniach, konsultacjach i kongresach dla nauczycieli tańca ciągle doskonalą się jako trenerzy i sędziowie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie