Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
BCN Polska

ul. Poprzeczna 4A, 05-509 Mysiadło
tel. (22) 652-18-24, tel. kom. 605-973-014
www:   http://bcnpolska.pl
e-mail:   bcn@bcnpolska.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2597 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

SZKOLENIA:

- podstawowy kurs nurkowania
- kurs pierwszej pomocy dzieciom i niemowlętom
 

KURSY JĘZYKOWE:

- język angielski
- język hiszpański
- język niemiecki
- język rosyjski
- język francuski
- język włoski
- język polski dla obcokrajowców

KOREPETYCJE:

- język polski
- matematyka
- chemia
- fizyka
- biologia
- geografia
- język niemiecki
- język angielski
- język hiszpański
- inne

O Nas
Naszą misja jest wspieranie Ciebie i Twojej Rodziny w wielu aspektach codziennego życia.

BCN Polska świadczy indywidualne usługi w obszarze Twojego domu i Rodziny. Zapewniamy wysoki poziom realizacji naszej oferty o bardzo szerokim zakresie i w każdym sezonie. Proponujemy profesjonalne i kompleksowe usługi sprzątające, szkoleniowe, korepetycyjne, ogrodnicze, przeprowadzkowe i wiele innych kierowanych do grona odbiorców ceniących sobie rzetelność, jakość, profesjonalizm i bezpieczeństwo.

BCN Polska zapewnia przeszkolony, odpowiedzialny zespół, który gwarantuje pełną satysfakcję ze świadczonych przez nas usług oraz gwarancję bezpieczeństwa i zadowolenia naszych odbiorców.

BCN Polska opracowuje i wdraża własne programy nauczania na prowadzonych kursach językowych, które uwzględniają najnowsze rozwiązania techniczne, takie jak wykorzystanie oprogramowania komputerowego, sprzętu audio-video czy też urządzeń cyfrowych. Dodatkowo lektorzy wykorzystują na zajęciach dodatkowe materiały. Podczas zajęć lektorzy kładą szczególny nacisk na kształtowanie praktycznych umiejętności posługiwania się językiem obcym. Uczą swobodnego i poprawnego porozumiewania się w różnych sytuacjach życia codziennego i zawodowego, formułowania opinii i argumentowania.

BCN Polska oferuje bogaty program nauczania dostosowany do indywidualnych potrzeb Twojego dziecka. Zajęcia pomagają w nadrobieniu zaległości szkolnych, ale również przygotowaniu do ważnych egzaminów, sprawdzianów czy certyfikatów.

BCN Polska to pewny partner, które pomoże odnieść sukces Twojemu Dziecku, dlatego zależy nam na tym, aby rodzicie zawsze wiedzieli na jakim etapie edukacji są ich Pociechy. Cel ten osiągamy przekazując na bieżąco informacje o postępach i wynikach uczniów w nauce.

Proponujemy zajęcia o dużej intensywności, trwające w zależności od potrzeb od kilku do kilkunastu spotkań. Przed zajęciami nauczyciel określa ich ilość biorąc pod uwagę stan wiedzy ucznia oraz zakładany cel – czyli wynik klasówki.

Podczas spotkań przerabiany jest program wymagany do klasówki/sprawdzianu. Jeżeli istnieje taka konieczność, w porozumieniu z uczniem i rodzicem mogą być także uwzględnione inne zagadnienia, pomocne lub niezbędne do optymalnego przygotowania ucznia.

Mamy świadomość, iż w takich przypadkach ważna jest szybkość działania, dlatego jesteśmy w stanie zapewnić korepetytora , który dojedzie do ucznia na terenie Warszawy nawet w dniu zgłoszenia (warunkiem jest otrzymanie zgłoszenia do godziny 14:00).

Po każdych zajęciach, najpóźniej do końca dnia następującego po nich uczeń i rodzic otrzymują informację o przebiegu zajęć, m.in. o pracy domowej na kolejne zajęcia, opanowanych zagadnieniach przedmiotu, tych które wymagają jeszcze poprawy oraz uwagach skierowanych do rodziców i uczniów.
Serdecznie Zapraszamy !!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie