Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
AMERICA Language School

ul. Wałowa 17 lok. 3, 26-610 Radom
tel. (48) 307-03-23 tel. kom. 510-416-756
www:   http://www.americaradom.pl
e-mail:   americaradom@wp.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2900 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

OFERUJEMY:

- język angielski dla dzieci i młodzieży
- język angielski dla dorosłych
- język amerykański
- metoda callana
- metoda tradycyjna
- business english
- matura na 6
- kursy dla gimnazjalistów
- język angielski dla wyjeżdżających za granicę
- język angielski dla firm
- kursy weekendowe

Nasza Oferta
MATURA NA 6 to zajęcia przeznaczone dla uczniów zdających maturę z języka angielskiego na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Kurs ma na celu naukę oraz gruntowne przypomnienie materiału z zakresu liceum i poszerzenie o wymagane na egzaminie zagadnienia.

Zajęcia odbywają się w małych pięcioosobowych grupach ,które gwarantują ,że każdy uczeń zostanie dostrzeżony, wysłuchany, sprawdzony pod kątem możliwości oraz umiejętności. Również dzięki małym grupom jesteśmy w stanie wyłowić wszystkie braki i uzupełnić je możliwie szybko. W takiej grupie nie ma czasu na bierność co zapewnia lepsze efekty w nauce i bardzo dobrze zdany egzamin maturalny.

Podstawową bazą dla ćwiczeń na naszych zajęciach są arkusze maturalne. Opieramy się na tych z lat poprzednich oraz nowych. Staramy się, aby język angielski i zwykły materiał szkolny był przedstawiony w nowy, interesujący, czasem nawet śmieszny sposób. Tylko takie podejście gwarantuje, że zainteresujemy naszych Uczniów a oni chętnie będą przygotowywać się do egzaminu.

KURS DLA GIMNAZJALISTÓW Warto pomyśleć o solidnym przygotowaniu, by uzyskać jak najlepszy wynik podczas egzaminu gimnazjalnego. Młodzież, która uczy się w naszej Szkole języka angielskiego pozostaje pod stałą opieką dydaktyczną nauczycieli profesjonalnie przygotowanych do prowadzenia tego rodzaju kursów. Podczas zajęć korzystamy ze sprawdzonych podręczników i atrakcyjnych pomocy naukowych. Małe sześcioosobowe grupy dla gimnazjalistów pozwalają nam osiągnąć bardzo dobre rezultaty nauki. W naszej szkole panuje przyjazna atmosfera, która sprzyja efektywnej nauce. Zapewniamy zajęcia w warunkach komfortowych dla uczestników oraz podchodzimy indywidualne do każdego słuchacza. W tak małych grupach uczniowie czują się pewniej, łatwiej zadają pytania i poruszają kwestie, które są dla nich mniej zrozumiałe.

KURSY DLA DZIECI Im wcześniej zaczynamy się uczyć języka angielskiego tym proces jego przyswajania jest łatwiejszy. Dzieci uczą się bardzo szybko a ich ciekawość świata, wrażliwość i chęć poznania wszystkiego co nowe, zmusza je do zadawania licznych pytań, a tym samym do powtarzania nowych słów, zwrotów i zdań. Na wykorzystaniu tej prawidłowości opieramy nasz sposób nauczania najmłodszych słuchaczy.

Grupy dziecięce tworzone są niezwykle starannie i zawsze pod uwagę brany jest wiek i poziom zaawansowania. Uczenie dzieci jest tak odmienne od nauczania młodzieży i dorosłych, że w praktyce stanowi odrębną specjalizację i może być wykonywane tylko przez nauczycieli dla których uczenie dzieci to pasja .

Zajęcia prowadzone są w taki sposób aby zaspokoić dziecięcą ciekawość, rozwinąć zainteresowania i poszerzyć horyzonty. Bardzo szeroko wprowadzane są techniki "gier i zabaw", w które wplatane są odpowiednio dobrane zwroty, słownictwo i wybrane elementy gramatyki. Dzięki temu nauka u nas jest dla dzieci po prostu przyjemnością.

BUSINESS ENGLISH Jeśli szukasz kursu języka angielskiego, który całkowicie koncentruje się na potrzebach danego biznesu, resortu lub firmy to jesteś we właściwym miejscu. Nasz kurs jest intensywny, dynamiczny, praktyczny i koncentruje się na konkretnych umiejętnościach językowych. Bez względu na Twój poziom języka angielskiego lub praktykę w danej branży nasz cel to dostarczenie Ci poczucia pewności i potrzebnych do tego umiejętności, które nabędziesz u nas. Kurs dostosowujemy do Państwa indywidualnych potrzeb i może odbywać się w naszej placówce lub u Państwa w firmie.

Czemu nasz kurs ?
  • pomoże Ci zdobyć pierwszą pracę
  • nauczymy Cię przygotować efektywne prezentacje
  • pomożemy Ci opanować słownictwo biznesowe
  • zabłyśniesz na rozmowie kwalifikacyjnej
  • poznasz ludzi tak ambitnych jak TY

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnejZachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie