Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Kursy "Andande"

ul. Chopina 39/6, 20-023 Lublin
tel. (81) 532-08-55, tel. kom. 509-715-427
www:   http://www.andande.pl
e-mail:   biuro@andande.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 7267 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Kursy Efektywnej Nauki dla dzieci i młodzieży, Kursy Szybkiego Czytania dla studentów i dorosłych.

O Nas
Firma Andande została założona w 2000 roku. Do sierpnia 2007 roku działaliśmy pod nazwą Akademia Nauki Lublin. W związku z dynamicznym rozwojem i poszerzeniem działalności od września 2007 roku funkcjonujemy pod nazwą Andande.

Andande specjalizuje się w usługach edukacyjnych i turystyce edukacyjnej dla dzieci i młodzieży. Jesteśmy firmą zorientowaną na popularyzację nowoczesnej edukacji i podnoszenie jakości życia człowieka. Należymy do największej w Polsce sieci ośrodków edukacyjnych Akademii Nauki. Oferujemy ciekawe i skuteczne programy edukacyjne podnoszące sprawność czytania i uczenia się dla dzieci, młodzieży, dorosłych i instytucji.

Zajmujemy się docieraniem do zasobów człowieka i rozwojem jego możliwości. Propagujemy styl naturalnego uczenia się, który daje zadowolenie i poczucie pewności siebie.Wykorzystując wieloletnie doświadczenie w branży edukacyjnej, stworzyliśmy własną markę obozów edukacyjnych dla dzieci i młodzieży " Wakacje z głową". Co roku młodzież i dzieci wyjeżdżają z nami na wakacje. Są to nowatorskie obozy, na których łączymy wypoczynek z rozwojem inteligencji emocjonalnej, pasji i talentów.

Siłą Andande jest wieloletnie doświadczenie w branży edukacyjnej i turystycznej, duży zasób wiedzy a także zespół pedagogów, psychologów, metodyków, którzy poza formalnym wykształceniem i doświadczeniem w prowadzeniu zajęć edukacyjnych, nieustannie doskonalą swoją wiedzę i umiejętności.

Jesteśmy firmą zorientowaną na popularyzację i promocję nowoczesnej edukacji i wspomagania wszechstronnego rozwoju dzieci, młodzieży i dorosłych.

Nasz profil działalności to edukacja i turystyka. Oferujemy skuteczne programy edukacyjne dla dzieci, młodzieży, dorosłych i instytucji. Organizujemy także obozy dla dzieci i młodzieży „Wakacje z głową”.

Tworzymy i realizujemy programy edukacyjne, które propagują naturalny styl uczenia się. Pomagamy w docieraniu do własnych zasobów i talentów.
Serdecznie Zapraszamy!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie