Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Prywatne Przedszkole "Chata Skrzata"

ul. Karpacka 195, 43-316 Bielsko-Biała
tel. (33) 821-99-77
www:   http://www.chataskrzata.edu.pl
e-mail:   chataskrzata@neostrada.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 3171 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

Przedszkole "Chata Skrzata"

- dla dzieci w wieku 2,5 do 6 lat
- indywidualne podejście
- czynne przez cały rok
- miła domowa atmosfera
- profesjonalna kadra
- glottodydaktyka
- język angielski
- gimnastyka
- rytmika
- kinezjologia edukacyjna
- warsztaty teatralne
- kółko plastyczne
- kółko ekologiczne
- basen
- religia

O Nas
Chata Skrzata to przedszkole, w którym dzieci świetnie się bawią, poznają świat, rozwijają się i budują swoje marzenia. Skrzaty to wyjątkowa grupa małych i dużych ludzi, którzy razem uczą się i dokonują fascynujących odkryć, a to wszystko w radosnej atmosferze zabawy. Mamy nadzieję, że wkrótce również Wasze maluchy dołączą do naszej skrzaciej chatki!!

Oferujemy opiekę i edukację Waszym pociechom w wieku od 2,5 do 6 lat. Działamy w godzinach od 7 do 17, przez cały rok także w okresie wakacyjnym i feryjnym. Nasza wykwalifikowana kadra dba o wszechstronny rozwój przedszkolaków, a także o ich bezpieczeństwo i zdrowie. Gama naszych zajęć jest bogata, proponujemy między innymi glottodydaktykę, naukę języka angielskiego, zajęcia rytmiczne, gimnastykę ogólnorozwojową z elementami korektywy, kinezjologie edukacyjną, warsztaty teatralne koła tematyczne rozwijające dziecięce zainteresowania, basen oraz szereg wyjazdów okolicznościowych tj.: kino, teatr, warsztaty muzealne, itp.

Tworzymy miejsce, gdzie największą wartością jest szczęście dziecka i wzajemny szacunek. Wspomagamy rozwój dzieci poprzez zabawę w miłej atmosferze. Pragniemy, by dzieciom nasze przedszkole kojarzyło się z radością zabawą i spędzaniem czasu z przyjaciółmi. Dzięki temu, nie tylko szybciej będą przyswajały wiedzę, ale również da im to większą satysfakcję i wpłynie na kształtowanie istotnych cech charakteru.

Skupiamy się na pobudzaniu wyobraźni, twórczego myślenia i kreatywności dzieci, dając im w ten sposób najwspanialsze narzędzie, które w przyszłości ułatwi im naukę w szkole oraz nauczy samodzielnie rozwiązywać wiele dziecięcych problemów. Przedszkole jest początkiem drogi do edukacji i przyszłego życia… My jesteśmy tu dla dzieci i wkładamy wiele serca, aby ta droga była dla nich ciekawa i fascynująca.

Nasz personel to nauczyciele z wyższym wykształceniem pedagogicznym. Nauczyciele podążają za indywidualnym tempem rozwoju dzieci, respektują ich potrzeby, wspierają w dążeniu do samodzielności.

… dzieci nie są niegrzeczne, dzieci tylko czasem się nudzą… dobierając zajęcia dodatkowe kierujemy się przede wszystkim zainteresowaniami dzieci. Chcemy, aby te zajęcia nie tylko rozwijały ich zainteresowania, ale również uczyły dzieci, jak można aktywnie i ciekawie spędzać czas, tak, żeby nigdy się nie nudzić. Podczas zajęć kładziemy szczególny nacisk na kreatywne myślenie.
Serdecznie Zapraszamy

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie