Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Dom Sanatoryjno - Wypoczynkowy "Glinik"

Wysowa-Zdrój 101, 38-316 Wysowa-Zdrój
tel. (18) 353-20-24, tel./fax. (18)353-20-28
www:   http://www.wysowa.glinik.pl
e-mail:   wysowa@glinik.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 2065 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

DOM SANATORYJNO - WYPOCZYNKOWY "GLINIK" ORGANIZUJE:

- turnusy rehabilitacyjne
- turnusy zdrowotne
- wycieczki piesze i autokarowe z przewodnikiem
- turnusy wypoczynkowe
- turnusy sanatoryjne
- wczasy rodzinne i indywidualne

O Nas
Nie jesteśmy ośrodkiem SPA, ale pod względem dbałości nie tylko o ciało, ale również o duszę, znajdziecie Państwo u nas odstresowanie, relaks, wzmocnienie sił i wyciszenie po trudach wytężonej pracy. Oferujemy smaczne i zdrowe posiłki naszej kuchni domowej, między innymi przyrządzane z produktów pochodzących z naszych ekologicznych terenów wg regionalnych przepisów, a także te standardowe modyfikowane do zaleceń każdego rodzaju diety.

Dom Sanatoryjno - Wypoczynkowy "Glinik", znajduje się w pobliżu Parku Zdrojowego ze stylową Pijalnią wód mineralnych i odkrytym kąpieliskiem, usytuowany jest na nasłonecznionym stoku w otoczeniu leśnym, oferuje 138 miejsc w pokojach 2,3,4 osobowych w standardach classic i podwyższonym oraz studiach typu (2+1).

W obiekcie znajduje się baza zabiegowa (ponad 30 rodzajów zabiegów z fizyko, hydro i kinezyterapii), stołówka, winda, basen rehabilitacyjny, sauna, kawiarnia, TV-SAT, biblioteka, kawiarenka internetowa, wypożyczalnia rowerów górskich, zadaszony plac ogniskowy oraz parking niestrzeżony. Sporo u nas ogólnodostępnych terenów zielonych, do spacerów i leżakowania w lecie, wyśmienitych.

Wiedza i doświadczenie w organizowaniu turnusów rehabilitacyjnych, sanatoryjnych, zdrowotnych i wypoczynkowych, a przede wszystkim zadowolenie Tych, którzy przebywali w naszym obiekcie świadczy o wysokim poziomie realizowanych tu usług. Nasz personel sprawi, że poczujesz się u nas bezpiecznie i komfortowo, a całodobowa opieka pielęgniarska da Wam poczucie troski o Wasze zdrowie. Przyjmujemy osoby niepełnosprawne korzystające z dofinansowania ze środków PFRON na turnusy rehabilitacyjne, w tym osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich, posiadamy w tym względzie certyfikat Ośrodka Przyjaznego Osobom Niepełnosprawnym.

Dla Gości naszego sanatorium oferujemy również bogatą ofertę wycieczek pieszych i autokarowych z przewodnikiem, gdzie poznacie Państwo architekturę starych zagród, cerkiewek i kościółków regionu. Do atrakcyjnych historycznie i turystycznie miejsc wyznaczone są tu liczne ścieżki i szlaki. Graniczenie ze Słowacją umożliwia odwiedziny naszych południowych sąsiadów, których kultura wpływa także na bogatą różnorodność etniczną i religijną Beskidów, gdzie spotykamy się z bogatymi kulturami narodowości aż siedmiu wyznań. Między innymi Łemków, Bojków, Lachów i Pogórzan.

Serdecznie Zapraszamy!!!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie