Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Scandal & Kites

Kemping "Albatros", Droga Helska, 84-120 Chałupy
tel. 785-919-246
www:   http://www.scandal.ple-mail:   info@scandal.pl
maciek@scandal.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 1721 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

NASZA OFERTA

- kursy kitesurfingu
- kursy windsurfingu
- obozy młodzieżowe
- obozy studenckie
- Kites`n`Girls - szkoła kitesurfingu dla kobiet

Proponujemy Państwu różne formy szkoleń kitesurfingowych i windsurfingowych, a także możliwość wypożyczenia kompletnego sprzętu do pływania.

Młodzieży i studentom prezentujemy najlepsze "SKANDALiczne" obozy Scandal Camps, podczas których odbywa się intensywne szkolenie kitesurfingowe i windsurfingowe, a także zapewniamy bogaty program zajęć alternatywnych: wakeboarding, skim, boulle, siatkówka plażowa, piłka nożna i wiele innych...! Osoby niepełnoletnie pozostają pod stałą opieką doświadczonych pedagogów i opiekunów kolonijnych.

Kitesurfing to nieopisana przyjemność ślizgania się po powierzchni wody przy pomocy latawca. Nie wymaga dużej siły, natomiast opanowania techniki pod okiem instruktora. Oferujemy Państwu szkolenie kitesurfingowe, dopasowane do indywidualnych potrzeb, obejmujące każdy poziom zaawansowania. Nauczanie odbywa się zgodnie z metodyką International Kiteboarding Organization, która określa poziom nauczania z podziałem na level 1, 2, 3 i powyżej. Na pierwszym poziomie nauczamy posługiwania się latawcem i zasad bezpieczeństwa. Etap drugi obejmuje naukę startów z wody, popłynięcia i kontrolowanego zatrzymywania się. Natomiast etap trzeci zawiera naukę utrzymania kursu, płynięcia pod wiatr i wykonywania zwrotów.

Windsurfing
Windsurfing jest doskonałą formą rekreacji. Już po pierwszych kilku godzinach szkoleniowych jesteśmy w stanie samodzielnie poruszać się na wodzie, stojąc na desce i sterując żaglem. Z czasem jesteśmy w stanie pływać szybciej, aż dochodzimy do etapu płynięcia w ślizgu!

Oferujemy różnorodną zindywidualizowaną ofertę szkoleniową, dostosowaną do Państwa umiejętności, która opiera się na metodyce międzynarodowej organizacji WDVS. Pierwsze etapy szkolenia obejmują poznanie terminologii związanej z windsurfingiem, oswojenie ze sprzętem, balansowanie na desce, a następnie płynięcie z utrzymaniem kursu, ostrzenie, odpadanie i zwroty. Po opanowaniu tych elementów przechodzimy do nauki pływania w ślizgu.

Dla osób zaawansowanych, proponujemy również naukę trików freestylowych z czołowymi polskimi zawodnikami.

Specjalnie dla kobiet, przygotowaliśmy ofertę Kites`n`Girls - szkoleń kitesurfingowych tylko dla kobiet, prowadzonych przez doświadczone instruktorki!

Ponadto, gdy sezon kończy się na Półwyspie Helskim, my zapraszamy do wzięcia udziału w naszych wyjazdach zagranicznych, zarówno do bliskich, jak i bardziej odległych miejsc, tam gdzie zawsze wiatr wieje, a słońce nieustannie świeci…!

Zapraszamy także Państwa do współpracy w ramach wyjazdów i szkoleń motywacyjno-integracyjnych. Specjalnie dla Państwa przygotujemy zindywidualizowaną propozycję oferty Incentive.

Zapraszamy także do korzystania z wypożyczalni sprzętu, która oferuje szeroki wybór żagli i desek renomowanych marek: Naish, North Sails, Fanatic, Dakine.

KITES`N`GIRLS

Kitesurfing to sport, który dostarcza ekstradawki niezapomnianych wrażeń, ekscytuje, inspiruje i na dodatek jest w zasięgu każdej kobiety. Pływanie z latawcem daje nieograniczone wręcz możliwości – granice wyznaczają jedynie nasza wyobraźnia i ilość dni urlopowych w ciągu roku. Jeżeli właśnie podjęłaś decyzję, że chcesz spróbować lub jesteś przekonana, że to sport dla facetów - team z Kites`n`Girls, czyli pierwszej szkoły kitesurfingu dla kobiet zaprasza na kursy kite`a tylko dla dziewczyn i kobiet.

Odlotowo i bezpiecznie! Ideą naszej szkoły jest zapewnienie optymalnej metodyki i warunków do uprawiania kitesurfingu przez dziewczyny. Indywidualne podejście – gwarancją jest żeński team instruktorek i kobiecy staff pracujący w naszej bazie. Kites`n`Girls to szkolenie w kameralnej grupie dziewczyn, bez presji, bez ciśnień – czyli w pozytywnej i wesołej atmosferze oraz z daleka od wszystkiego co Was rozprasza. Podczas szkolenia kładziemy szczególny nacisk na bezpieczeństwo!

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy placówkę do skorzystania z pełnej reklamy.
Skontaktuj się z redakcją katalogu,
ustal atrakcyjne warunki współpracy.
Ilość odwiedzin katalogu szkół:
wrzesień 2014 - 1.760.993
październik 2014 - 1.807.983
listopad 2014 - 1.782.702
styczeń 2015 - 2.003.589

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie