Startuj z nami!

www.szkolnictwo.pl

praca, nauka, rozrywka....

mapa polskich szkół
Nauka Nauka
Uczelnie Uczelnie
Mój profil / Znajomi Mój profil/Znajomi
Poczta Poczta/Dokumenty
Przewodnik Przewodnik
Nauka Konkurs
uczelnie

zamów reklamę
zobacz szczegóły
uczelnie
PrezentacjaMapaForumPrezentacja nieoficjalnaZmiana prezentacjiUczniowie
Szkoła Podstawowa

Giby 75, 16-506 Giby
tel. (87) 516-50-56
www:   http://www.szkolapdst_giby.republika.pl
http://www.szkolagiby.cba.pl
e-mail:   szkola_pdstgiby@poczta.onet.pl

Od 01.01.2015 odwiedzono tę wizytówkę 4659 razy.
Chcesz zwiększyć zainteresowanie Twoją jednostką?
Zaprezentuj w naszym informatorze swoją jednostkę ->>>
* szkolnictwo.pl - najpopularniejszy informator edukacyjny - 1,5 mln użytkowników miesięcznie

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W GIBACH

- wykwalifikowana kadra nauczycielska
- atmosfera sprzyjająca nauce
- klasa "0"
- Szkoła z wieloma tradycjami
- organizowanie uroczystości, imprez
- boisko szkolne
- pracownia komputerowa

Szkoła Podstawowa w Gibach jest atrakcyjna i przyjazna dla uczniów. Świadczy o tym fakt, iż każdego roku zgłaszają się tu dzieci spoza obwodu. Konieczność dojazdu nie jest wielką trudnością, jeśli ma się możliwość uczęszczać do nieźle wyposażonej szkoły o bogatym życiu kulturalnym i sportowym, którego organizatorami są dobrze przygotowani do zawodu nauczyciele.

Szkoła z tradycjami
Tradycje naszej szkoły sięgają lat czterdziestych. Od kilkudziesięciu lat tradycją naszej szkoły jest uroczyste przyjęcie uczniów klasy I do grona szkolnej młodzieży. Pierwszaki uroczyście ślubują na barwy narodowe. Przewodnicząca Samorządu Szkolnego "pasuje" ich, a Dyrektor wręcza pamiątkowe dyplomy.

Każdego roku we wrześniu bierzemy udział w akcji "Sprzątanie świata". Zbieramy nieczystości z lasu, brzegów jezior i terenu Gib. Idziemy potem na ognisko przygotowane przez leśników. Tam przy wtórze śpiewów zajadamy pieczone kiełbaski.

Niezwykle uroczyście obchodzimy święta narodowe. Należą do nich Narodowe Święto Niepodległości. Spotykamy się wówczas z kombatantami wojennymi i wspomnieniom gości nie ma końca.

Zimą organizujemy zimowiska dla wszystkich chętnych. Organizujemy kuligi i inne kameralne uroczystości. Lepimy bałwany jeździmy na sankach i łyżwach. W czerwcu dzieci cieszą się ze swego święta. W Dniu Dziecka organizowane są liczne imprezy sportowe i teleturnieje.

Baza Szkoły
Budynek szkolny usytuowany jest w centrum Gib. Został oddany do użytku w 1959 roku. Obecnie w budynku szkolnym jest 12 sal lekcyjnych. Sale lekcyjne podzielono między szkołę podstawową i gimnazjum. Uczniowie gimnazjum zajmują parter budynku a uczniowie podstawówki uczą się na piętrze i częściowo na parterze. Posiadamy pracownię komputerową. Obok pracowni jest biblioteka szkolna wraz z czytelnią.

Bolączką naszej szkoły jest brak sali gimnastycznej. Młodzież zmuszona jest ćwiczyć na podwórku, gdy jest ładna pogoda. Zimą lekcje odbywają się na korytarzu szkolnym. Ogólnie szkoła prezentuje się okazale. Otoczona jest zielenią.

Stołówka szkolna to parterowy budynek, który wybudowano w latach 60-tych. Są tam pomieszczenia gospodarcze, kuchnia, jadalnia. Od strony jeziora Gieret z jadalni wychodzi się na taras. Codziennie wydawane są obiady dla uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum.

Pełna prezentacja szkoły pojawi się po zatwierdzeniu oferty przedstawionej szkole.
Jeżeli szkoła nie otrzymała oferty, prosimy o kontakt:

zmiany@szkolnictwo.pl

Umieść poniższy link na swojej stronie aby wzmocnić promocję tej jednostki oraz jej pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych:

X

TO JEST ROBOCZA PREZENTACJA JEDNOSTKI!

Zapraszamy jednostkę edukacyjną do współpracy.

Wypełnij formularz >>>
Od 20tu lat najpopularniejszy
i największy
informator branży edukacyjnej

- przedszkola, szkoły, uczelnie
-kolonie, zielone szkoły
- inne jednostki

OKS www.szkolnictwo.pl
e-mail: zmiany@szkolnictwo.pl
- ponad 1,5mln użytkowników/mies.


Zarejestruj się lub zaloguj, aby mieć pełny dostęp do informatora o szkołach.

Nauczycielu! Bezpłatne, interaktywne lekcje i testy oraz prezentacje w PowerPoint`cie --> www.szkolnictwo.pl (w zakładce "Nauka").

Zaloguj się aby mieć dostęp do platformy edukacyjnej
Zachodniopomorskie Pomorskie Warmińsko-Mazurskie Podlaskie Mazowieckie Lubelskie Kujawsko-Pomorskie Wielkopolskie Lubuskie Łódzkie Świętokrzyskie Podkarpackie Małopolskie Śląskie Opolskie Dolnośląskie